See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi | Estonian.lamareschale.org

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Valmistage ennast näha haruldasi pilte Bitcoin kaevandamine asub Kirde-Hiinas. Pilte avaldas hiljuti TheCoinsman.com ja näidata hiiglaslik kaevanduse vanem, repurposed tehases.

Operatsioon hõlmab 2500 masinaid ülessulamise minema 230 Gh / s, mõlemad, mis tähendab 230 miljardit arvutused sekundis, ühiku kohta. Ilmselt koht tarbib tohutu hulk energiat, mis maksab operaatorite midagi ¥ 400,000 kuus (umbes $ 60.000).

Allikas: CoinsmanGooglei otsingutulemused näitavad juba Bitcoini hindaAsjaolu, et Yahoo ja Google - kaudu oma Finance teenus - otsustas lisada Bitcoin andmeid nende rahanduse lehekülge viimase kuu jooksul. Kuid Google otsingutulemuste näitavad nüüd cryptocurrency hinda.

Uudised kindlasti panna naeratus näol tuhandeid Bitcoiners levinud kogu maailmas.

Läbiotsimine märksõnu nagu "Bitcoin hind" annab tavaliselt tulemusi koos uue kasti, mis näitab ühe hinnaga BTC. Default valuutat on USA dollarites, kuid sa saad seda muuta, jätmata pealehel.

Allikas: NewsBTC


Kuidas Bitcoin võrrelda teiste krüptokurssidega?Mis praegune hind umbes $ 600, Bitcoin on kindlasti kõige olulisem cryptocurrency maailmas. Seal on palju muid altcoins seal, kuid meenutagem, et ükski ligilähedaseks Bitcoin võim. Lisateave erinevused BTC ja muud cryptocurrencies, vaid ka võrreldes teiste makseviisid.

Allikas: epohhist Times ja Statista


Kuidas Bitcoini kasutatakse kogu AasiasMe kõik teame, Bitcoin kasutatakse erinevalt ühest kohast teise ja mandri nii suur ja mitmekesine nagu Aasia ei ole erand. Niisiis, veebilehel TechInAsia.com otsustas küsida mõne cryptocurrency seotud küsimused mõned silmapaistvamaid Bitcoin ettevõtete piirkonnas, et luua värvikoodiga mapthat kujutatakse kuidas BTC kasutatakse iga-Aasia riigis.

Vastavalt saidi uurimise Bitcoin on peamiselt näha Aasias kui investeeringut paljude Bitcoiners kahekordistades cryptocurrency kaevurit. "Enamik Bitcoin kasutajad nendes riikides hüppasid teenida raha Bitcoin ise," vastavalt TechInAsia.com.

Teine kuulsaim kasutamine on valuuta ja kauba

Sait tunnistab, et "see on, kuidas paljud inimesed kujutlevad Bitcoin kasutatakse" kogu maailmas.

"See on fiat valuuta asendamist kasutada osta ja müüa kaupu ja teenuseid. Seda saab teha võrgus või igal kaupmees, kes sellega nõustub. "

Sait märganud, et Aasia riigid, et näha BTC enamasti valuuta või kauba on kõige arenenud, need, mis on piisavalt Bitcoin sobiv kaupmehed "teha kasutades Bitcoin väärtuslikud."

Vastavalt TechInAsia "laenutamine ja Ühisrahastuse kuuluvad ka see vihmavari." Kuid "Hoolimata sellest, et algset eesmärki valuuta, see on ilmselt kõige vähem arenenud aspekti Aasias."

Kolmas ja viimane kõige populaarsem kasutada Bitcoin Aasias on seotud finantsteenuste ja rahaülekandeid. Sel juhul on kõik umbes "keskmise, mitte raha," kuna kasutajad ei puuduta Bitcoin hind. "Neile, kes vajavad raha saata välismaal, Bitcoin on tavaliselt palju odavam, läbipaistvamaks ja lihtsalt mugav kui traditsiooniline traat teenust."

TechInAsia.com ütleb kaardil, mis on puudu informatsioon mõned riigid on teoksil.


Kuidas Bitcoin muudab mittetulunduslikku ja vabatahtlikku sektorit InfographicPraegu on kümneid heategevusorganisatsioone ja organisatsioonid üle maailma juba nõustudes Bitcoin ja seal on rohkem ja rohkem inimesi aru potentsiaali cryptocurrency. Aga miks peaks oma mittetulundusühing nõustuda digitaalse annetusi? See teabegraafikut loetleb eeliseid nõustudes BTC ja kuidas seda teha.

Mõned organisatsioonid juba nõustudes Bitcoin on tõesti tuntud nagu Khan Academy või veeprojekti. Nii et kui nad on valmis seda proovida, miks ei tohiks oma organisatsiooni (või isegi heategevuseks te toetate) sama tegema?

Allikas: WhoIsHostingThis.com


Kuidas füüsilised krüptokoojad töötavad InfographicMõned inimesed võivad küsida, miks inimesed, et kiitust digitaalrahaga soovite muuta need füüsilised märgid. Noh, seal on mõned eelised seda, sõltuvalt teie arvamust seoses nende cryptocoins.

Kuid täna see ei ole nende kasulikkust või raha, täna me tahame aidata teil mõista, kuidas need mündid tööta. On aeg Bitcoin Kontrollija uusim teabegraafikut.


Kui turvaline on bitcoiinid? InfograafilineKas pole naljakas, et mõned omadused, mis teevad Bitcoin nii turvaline on ka funktsioone, mis muudavad maailma kuulsaim cryptocurrency nii atraktiivne häkkerid?

See teabegraafikut avaldatud Whoishostingthis.com, näitab, kuidas turvalise on oma Bitcoins.

Allikas: WhoisHostingThis.com

Seotud uudised


Post Dogecoin

Bitcoini maskott, spetsiaalne cartoon, Jon Matonis ja Seoul esimene ATM

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu