13 kõige lootustandvat krüptokursust | Estonian.lamareschale.org

13 kõige lootustandvat krüptokursust

13 kõige lootustandvat krüptokursust

Siin Bitcoin Examineri püüame hoida teid kursis cryptocurrency maailmas. Niisiis, täna, me otsustasime avaldada nimekiri mõjukamad see uus ja julge digitaalse finantssektor. Mõned on laialt tuntud, nagu meie kallid Bitcoin või selle "sugulane" Litecoin, samas kui teised ei ole nii kuulus. Kuid uusimast vanim, üks asi on kindel: nad kõik on oluline maailma cryptocurrency.

1. Bitcoin

Sündinud 2009. Aastal tänu geenius anonüümse Satoshi Nakamoto see detsentraliseeritud digitaalse valuuta on üks suurimaid läbimurdeid maailma tehnoloogia viimastel aastatel. Bitcoin võimaldab instant maksed kõigile, kõikjal maailmas, kasutades peer-to-peer tehnoloogia tegutseda ilma keskasutuse. Bitcoin oli üks esimesi rakendustega cryptocurrency mõiste ja hoiab edukas, neli aastat pärast selle loomist.

2. Litecoin

Litecoinis tihti liige Bitcoin pere. Sarnaselt meie lemmik digitaalse mündi see peer-to-peer valuuta võimaldab instant maksed kellelegi planeedil. Loodud aastal 2011, Litecoin põhineb Bitcoin protokolli, kuid see on erinevad mõnes mõttes, kuna see võib tõhusalt kaevandatakse tarbija-grade riistvara. Litecoin on tehingukinnitused on ka kiirem ja cryptocurrency kasutab "meelespea raske, scrypt põhinev kaevandamise proof-of-töö algoritmi suunata tavalistes arvutites ja GPU enamik inimesi on juba" ametlikul kodulehel selgitab.

3. Namecoin

Namecoinis teise detsentraliseeritud nimede süsteem põhineb ka Bitcoin tehnoloogiat. See alternatiiv jaotatud Domain Name System (DNS), mis laiendab algse tarkvara, et toetada tehingute registreerimise, ajakohastamise ja ülekandmise domeene. "Nagu Bitcoin, Namecoin on peer-to-peer süsteemi, mis eeldades aus enamus osalejaid, ei saa juhtida ühe riigi või firma", saate lugeda siit.

4. PPCoin

PPCoin- nimetatakse ka Peercoin või Peer-to-Peer Müntide - oli esimene tuntud cryptocurrency põhineb rakendamise kombineeritud proof-of-kaalul ja tõestamise töö süsteemi. See võeti kasutusele augustis 2012. Ja peetakse kolmas virtuaalne raha koos Namecoin.

5. PhenixCoin

Phenixcoin "põhineb off Litecoin kasutades scrypt tõestusena töö kava", selgitab ametnik mündi veebilehel. See cryptocurrency oli erinev alguses teistest virtuaalse mündid, kuna see töötati välja sisemise testimise mündi mõned veebilehed. Phenixcoin kasutatakse praegu pokkeri lehekülg PhenixPoker.com, kuid on mitmeid projektidega, millel on eesmärk, kasutades seda mündi, kuna nende peamine valuuta.

6. Feathercoin

Feathercoinis põhineb teise mündi selles nimekirjas, Litecoin. Cryptocurrency on kokku 336 miljonit münti ja see on plokk tasu 200 münti, kaitstes seda mõju Bitcoin ASIC mäetööstuses. Vastavalt mündi veebilehel, Feathercoin "ei konkureeri Bitcoin või Litecoin, vaid täiendab seda."

7. Worldcoin

"Mündi maailma" või "mündi tuleviku": see on see, kuidas Worldcoin tahab teada. See cryptocurrency "jookseb maha populaarne scrypt protokoll, mis võimaldab tal olla stabiilsuse varakult ja kasutajate tegutsevad regulaarselt olemasolevate arvuti riistvara", sätestab valuuta veebilehel. Loojad seda mündi väidavad, et see on super kiire, et kinnitades iga tehingu toimub umbes 60 sekundit või vähem. "Meie peamine eesmärk on saada cryptocurrency valik kaupmehed ja tarbijad nende igapäevaelu tehingu", lisab veebilehele.

8. Devcoin

Vastavalt Devcoin veebilehel, Mündi "eetiliselt inspireeritud projekt, mis põhineb Bitcoin cryptocurrency ja loodud, et aidata rahastada avatud lähtekoodiga projekte loodud programmeerijad, riistvara arendajad, kirjanikud, muusikud, maalrid, kunstnikud ja filmitegijad". Bitcoin Wiki kirjeldab Devcoin Devcoin nagu "mündi kus 90% põlvkonna läheb avatud lähtekoodiga arendajate ja 10% kaevurid".

9. Freicoin

Nagu Bitcoin, Freicoinis ka peer-to-peer valuuta põhineb raamatupidamise mõiste tõestamise töö blockchain loodud Satoshi Nakamoto. Kuid erinevalt kuulsaim virtuaalne raha, Freicoin on seisuraha tasu - ettepanek Silvio Gesell kõrvaldada privilegeeritud ametikoht raha võrreldes kapitalikaupade - et "tagab selle ringlusse ja kandjad valuuta maksma selle eest automaatselt", selgitab mündi veebilehel.

10. Terrracoin

0

Teine peer to peer detsentraliseeritud digitaalse valuuta puudub keskne väljastaja, mis on eesmärgiks vabastada Interneti kaubanduse koormast finantsasutused. Terracoin võimaldab teil "saata ja vastu ülemaailmse elektrooniliste maksete peaaegu koheselt", võttes "ära tugeva jaotatud tehingu kinnitamise protsess" ja pettuste vältimiseks.

11. BBQcoin mod

1

Kirjeldada kui isegi kiiremini versioon Litecoin ja põhineb originaal Bitcoin lähtekoodi, BBQCoin oli kasvanud viimase kuu kuna see loodi juulis 2012. Inimesed ümber web öelda cryptocurrency alustas nali, kuid see nüüd teha oma tee virtuaalne valuutade "Hall of Fame. Selle püsikodeeritud piiri münte on palju suurem kui teistes valuutades: 4,2 miljardit, mis on summa, mis teoreetiliselt kunagi jõudnud.

12. Mincoin

2

Seda nimetatakse ka "üks minut mündi", Mincoin on ka peer-to-peer cryptocurrency põhineb proof-of-töö algoritmi. Cryptocurrency - mis on üks minut plokk eesmärke, olles 10 korda kiiremini kui Bitcoin ja 2,5 korda kiiremini kui Litecoin - on kokku 10 miljonit loodud üksused. Iga Mincoin plokk on väärt kaks uut münti ja raskusi on muudetud suunitlusega iga 720 plokke.

13. Primecoin

3

Inimesed cryptocurrency maailma kutsuvad seda järgmine suur asi. Primecoinis esimese teaduslikel andmetel cryptocurrency, projekti saadud Bitcoin kuid uudse mittestandardse hashcashin proof-of-töö kaevandustes algarvu ja see on tegelikult kasulik.

Seotud uudised


Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

12 kõige olulisemat Bitcoini väljaannet

Post Dogecoin

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

Valik 10 tuntud Bitcoini haters

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega