Parim 7 Bitcoini tätoveeringut | Estonian.lamareschale.org

Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

Mõnedele inimestele meeldib Bitcoin nii palju, et ainus viis tõeliselt näidata oma pühendumist on kaubamärk, mis tunne arvesse pärija nahad. Kui otsite inspiratsiooni Bitcoin inspireeritud tätoveering, see on koht, kust otsida.

1. Bitcoin aadress

Nai Saephan alates Whidbey Island (Washington, USA), on selle omanik originaal tätoveering. See mees otsustas tätoveerida oma avaliku Bitcoin aadress.

2. Isa / poeg tatoo

See isa-poja duo otsustas teha sobitamine Bitcoin tätoveeringud ajal eelmisel aastal, kui hind cryptocurrency läks.

3. Sexy aadress

See tüdruk tundub tõesti pühendatud teha oma digitaalse rahanduse kasvada.

4. Varjatud Bitcoin tätoveering

See Bitcoiner Põhja-Virginia, Ameerika Ühendriigid, pole mitte ainult kena Bitcoin tätoveering, kuid ka auto koos Bitcoin numbrimärk.

5. Krüptopluginat tätoveeringu peidetud kohas

See üks, mis on tehtud 2011. Aastal, oli ilmselt esimene Bitcoin tattoo kunagi tehtud.

6. Bitcoin elu

Tõenäoliselt suurim tõend pühendunult näinud siiani.

7. Simple Bitcoin logo

Pealegi esindavad Bitcoin see tätoveering oli ka makstakse cryptocurrency.Bitcoin Infographic täielik ja lõplik ajaluguKogunemine kõik olulised sündmused, mis on seotud ajaloo Bitcoinin vaid üks koht ei ole kerge ülesanne, kuid see teabegraafikut teeb tõesti head tööd.

Kuigi uusi lugusid ikka on teatatud üle maailma iga päev, mõned on tähtsam, et teised. Aga need faktid, mis tegelikult tähtis on kõik siin, tänu töö meeskond Visual kapitalistlikku (via Gizmodo). Kui te arvate, on puudu oluline informatsioon Bitcoin, kui heita pilk see teabegraafikut ja te kindlasti lahendada teie probleemi.


Krüptokursus, kes elas kaks korda: Coinye on tagasi InfographicCoinye elu ei ole lihtne järgida. Kui altcoin peeti surnud vaid paar päeva tagasi, siis nüüd ilmselt taas ellu ja on uus "kodu" on Coinyetheco.in.

"Vastupidiselt levinud meedia arvates ei ole me surnud. Me töötame kõvasti, et tuua teile mõned uued põnevad täiendused!", Loeb veebisaidi avalehele. Püüdes püüda vältida rohkem probleeme Kanye West ja tema pataljon advokaadid, administraatorid ka lisada järgmine teade, millele on alla kirjutanud "tundmatu":

Kas Kanye kaasatud? Absoluutselt mitte! Tahaksime teha selgeks, et me oleme täiesti sõltumatu mees, ja ei tohiks olla segadust tahtluse või päritolu selle projekti. Nime "Coinye" on mõeldud ainult paroodia, ei tähenda või kaasneva kinnituse või kaasamist.

Nii et see on ikka kui midagi muud, ja huvitav eksperiment. Suurim väljakutse on saada vahetamise loetleda ja hoida piisavalt kaevurite kogukonnas hoida võrgu üles - kuid see on esimene. See on esimene üritanud mahavõtmise / lammutamise mündi. See annab kasulikke andmeid tulevikus kuidas vastupidavamaks cryptocurrencies on väljaspool kontrolli kaugemale vaalad manipuleerides turgudel.

Kas esimese muudatuse, mille kohaselt teatud kunstilise ja toimetuse paroodiad kaubamärgid on lubatud Ameerika Ühendriigid, töö sel juhul? Meeskond taga Coinye comeback loodab nii, nagu nad ka loodame, et luua vahetus- lähitulevikus.

Kuigi seda ei juhtu, siin on teabegraafikut umbes Coinye toonud teile Bitcoin Kontrollija.


Uue ajastu alustas Bitcoin InfographicSiin on suurepärane teabegraafikut et võtab kokku palju küsimusi me praegu avaldada ja arutleda 99Bitcoins. "The Encryption Standard" selgitab, kuidas cryptocurrency on branding alguses uue ajastu tänapäeva ühiskonnas. Põhikoolist teavet meie armastatud mündi hinnapakkumisi oluline isiksused, et räägime Bitcoin. Vaata seda allpool!

Via visualcapitalist.com


Silk tee lõpetamine InfographicPalju on räägitud ja kirjutatud Siiditee tööseisaku, vahistamise ebaseadusliku turul administraator tuntud õudus Pirate Roberts - või Ross Ulbricht, kui otsite oma pärisnime - ja tagajärjed selle ajaloolise sündmuse Bitcoin ökosüsteemi.

Aga me kihla keegi näitas teid kõiki selle nagu Bitcoin Kontrollija teeb järgmist: vinge teabegraafikut mis kogub kõik olulised Datain vaid ühes kohas. Pärast seda otsustaval hetkel, meie lemmik cryptocurrency vajunud veidi kerkib siis nagu fööniks, hiljuti jõudmist $ 200 verstapost.


BitPay Infographic tõusKui seal on firma areng, mida saab võrrelda Bitcoin ja selle ajalugu, et ettevõte on makse töötlemise platvormi BitPay.

Pärast ületades oma tagasihoidlik algus, BitPay on praegu tohutu edu korral: ta on juba ületanud $ 100 miljoni Bitcoin tehingute ja on enam kui 15.500 kaupmehed jaotunud 200 riigis.

Käesolev on hämmastav, muidugi, aga see on alati väärt meenutada, kuidas on makse töötleja sai siin. Sellepärast Bitcoin Kontrollija on uus teabegraafikut näidata teile ja täna, see on kõik umbes BitPay.

Seotud uudised


Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoini segistid

Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

Üles üheksa: Siiditee kasutavad Bitcoinersi lemmikravimid

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini