Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt | Estonian.lamareschale.org

Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt

Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt

Megan Miller on nimi Los Angeles põhinev photographerthat otsustas hiljuti avalöögi uus projekt, mis on inspireeritud maailma kuulsaim digitaalse mündi.

Aga kuidas sa saad pildistada valuuta, mis ei ole füüsilist olemasolu? Noh, see on täpselt punkt.

Miller ei ole täpselt fotografeerimiseks Bitcoins, kuid objektid, mida saab või osteti koos cryptocurrency, samuti tüüpiline hetki elus tõeline Bitcoinersuch kui hoone kaevandamise rig või vahetada Fiat valuuta digitaalse raha.

Tutvu tema töö alla.

Kõik pildid Megan Miller veebilehteViie maailma suurima linnaga, kus on kõige rohkem Bitcoin-sõbralikke kaupmehiKunagi mõelnud, mis on Põhja-Ameerika linnade kõige meelitas võimu cryptocurrency? Lucky teile, siin on vastus: avastada viis kõige Bitcoin sobiv linnad riigis.

1. New York

Linn, mis kunagi ei maga tundub, et meelitada kõik, mis on ühendatud raha, mis algab ja lõpeb Wall Street ja Bitcoin ei ole erand. NYC on kõige Bitcoin sobiv linn Ameerika Ühendriigid 49 kaupmeeste ja 813 liiget moodustavad selle Bitcoin kokkusaamisega rühma.

2. Los Angeles

Kuulus ja väga Kalifornia Los Angeles sai teise positsiooni selles nimekirjas tänu oma 35 krüpto-kaupmehed ja kokkusaamise rühma 300 liiget.

3. San Francisco

Asub California osariik, San Francisco - või Frisco, nagu mõned inimesed armastavad seda kutsuda kuigi me tõesti ei mõista, miks - on 27 Bitcoin kaupmehed ja kokkusaamise rühma 150 inimest. Kuid kui me vaatame kaupmehe elanikkonna suhe, San Francisco on võitja 30000 1.

4. Philadelphia

  

16 cryptocurrency sobiv kaupmehed ja suur kokkusaamine rühm 100 regulaarne osalejad, Philadelphia, osariigis Pennsylvania, on neljas kamp.

5. Portland

See linn riigi Oregoni uhkelt toetab oma 14. Bitcoin kaupmehed ja selle väikese, kuid tugev, kokkusaamisega, mis koosneb 10 liikmest.

Andmed Motley Foolvia Coinmap.org

Pilte Wikimedia


Ultimate Jõulud shopping nimekirja tõeline Bitcoiners InfographicOled Bitcoiner virtuaalse raha põletamine oma digitaalse tasku? Kas teil on loovus probleemide ja osta jõulukinke pere ei ole sinu tass teed?

Siis siin on vastus kõikidele teie probleemidele: viimase hetke Christmas shopping listcomposed toredaid ja originaalseid kingitusi, mida saab osta online cryptocurrency ja tarnitud kõikjal maailmas. Sa ei pea isegi lahkuda elutuba täita, et tühja ruumi all oma puu.

On aeg, et teada saada, kes oli ulakas ja kena sel aastal... Kas Christmas palju krüptopulk kingitused.


Wealth Distribution I osa: Fiat valuuta vastu BTC InfographicKuigi Bitcoin peetakse demokraatliku valuuta, selle jaotus on nüüd kummaliselt sarnane ebaõiglane jaotus rikkuse, mis iseloomustab fiat currencyacross maailmas.

Siin on visuaalne selgitus toonud teile Bitcoin Kontrollija mis näitab, kuidas mõlemat tüüpi valuuta on nüüd laiali.


Wealth distribution II osa: fiat valuuta vastu BTC InfographicSiin on teine ​​osa meie visuaalse analüüsi Bitcoin rikkusest jaotus (vaadake esimest osa siit) võrreldes viis fiat valuuta levinud üle maailma. Täna tahan teile näidata neid andmeid teise valgusesse.

Heitke pilk Bitcoin Kontrollija uusim teabegraafikut.


Mis on bitcoini kohta kuulsused? Siin on 6 tweetsit, mida soovite lugedaBitcoin pole lihtsalt anonüümsust, vähemalt mitte enam. See on eriti kehtib, kui kuulsused rääkima hakata seda. Pärast viieaastast võimas aktiivsus, seda cryptocurrency on vallutanud südameid ja virtuaalne rahakotid mitme tuntud isiksused ja mõned neist, kas nad on Bitcoiners või mitte, on tweeting see.

Kui teid huvitab, mida Snoop Dogg või Richard Branson on öelda digitaalse valuuta, kontrollige nende kuue viimastel tweets Bitcoin Kontrollija kogutud teile.

1. Snoop Dogg

Snoop Doggmay ei tea, mida nimi ta läheb on järgmine, kuid muusika artist ei ole mingit kahtlust tulevikus. Ilmselt tema kõrval album on "saadaval Bitcoin ja tarnitud undamine".

2. Ashton Kutcher

Ashton Kutcheris kuulus Bitcoin toetaja ja investor. Näitleja isegi võttis oma aja, et edendada Bitcoin Must reede kaudu Twitter, sündmus, mis juhtus 29. Novembril.

3. Max Keiser

Noh, mis võiks me öelda Max Keiser? Ilmselt ta tweets palju Bitcoin. Vastuvõtva kuulsa show "Keiser aruanne" ja Bitcoin aficionado kaitses cryptocurrency käesoleva awesome Tweet paar päeva tagasi.

4. Richard Branson

Miljardär ettevõtja Richard Bransonrevealed ta on Bitcoiner paar nädalat tagasi, kui ta teatas, et Virgin Galactic oleks alustada vastu cryptocurrency maksma reise ruumi. Vastavalt Branson, Bitcoin on "futuristliku valuuta".

5. Jeffrey Tucker

Kuulus tegevtoimetaja laissez faire Raamatud, Jeffrey Tucker, on avalikult toetanud Bitcoin mitu korda. Ta pidevalt räägime cryptocurrency oma Twitteri konto, väites, et cryptocurrency on sünonüüm "muuda".

6. Mark Hughes

Mark Hughesmight olla vähemalt kuulsam neist isiksused, kuid tema Tweet väärib on koht selles nimekirjas. Euroopa Parlament liige Ida-Inglismaa ja tuntud rahalise planeerija ütleb Bitcoin on "suurim innovatsiooni valuuta 6000 aastat".

Seotud uudised


Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin alustamist

Post Dogecoin

Valik 10 tuntud Bitcoini haters

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

Bitcoin ATM-i palavik: nimekiri 8 erinevast masinast

Post Dogecoin

8 Arstid, kes teevad teie jaoks paremaks bittinoste eest

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid