50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta | Estonian.lamareschale.org

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Bitcoin on endiselt mõistatus palju meist, isegi need, mis ise mõned maailma kõige kuulsam cryptocurrency. Me ei saa lugeda uudiseid, uurida protsesse ja isegi katsetada tehnoloogiat, kuid seal on alati olemas mõned tumedad üksikasjalikult me ​​ignoreerida. Kuni praeguseni!

Siin on ülim krüpto-teabegraafikut, üks, mis näitab 50 kõige hull ja hästi hoitud Bitcoin saladusi.

Teabegraafik avaldatud WhoIsHostingThis?6 Kohad, kus saab osta Bitcoini autosidToit, riided, majad... Sa võid osta peaaegu kõike Bitcoin nüüd isegi autosid. Jah, autod! Ja me ei räägi vähe mänguasju saab koguda, me räägime reaalne autod.

Heitke pilk see nimekiri õnnelik Bitcoiners kes kasutasid oma digitaalse raha, et osta uus ride ja ka vahendusfirmade või virtuaalse platvormid, mis aktsepteerivad cryptocurrency nende sõidukeid.

1. Tesla ja Lamborghini Orange Country

Lamborghini vahendusfirma, mis asub Orange County (California osariik), hiljuti müüdud oma esimese auto Bitcoin: Tesla Mudel SFOR 91,4 BTC, väärt umbes $ 103,000. Teine müümist Bitcoin kasutaja ka töödeldakse.

2. Ford Dallas

Sam Pack Viis tärni Forddealership Dallas on nüüd vastu Bitcoin uute autode, vaid ka Ford sertifitseeritud ja mitte sertifitseeritud eelnevalt omandis sõidukeid.

3. Erinevad kaubamärke Bitcar

Seda 2007 Dodge Charger SRT8 saab sinu jaoks 260 BTC ja sul on ainult külastada platvormi Bitcar seda saada. Sait kogub kümneid erinevaid sõidukeid, kõik vastutasuks cryptocurrency.

4. Tomcar Melbourne

Austraalia Tomcar, kõik maastikuauto müüja asub Melbourne, on müünud ​​oma autod Bitcoin algusest novembris.

5. Palju luksus kaubamärke BitPremier.com

Sait BitPremier.comhas müünud ​​luksus ja klassikaline autod palju ja palju BTC mõnda aega. Siit leiate Ferraris, Bentleys ja isegi see Hennessey Venom GT, madala omahinna 1,769.99 BTC.

6. Chrysler, Dodge, Jeep ja Ram Kansas

Overland Park Jeep Dodge Ram Chrysler vahendusfirma Overland Park, Kansas, hiljuti teatas, et ta nüüd vastu Bitcoin.


7 Bitcoini postkaarte saate saata oma kaaslastele BitcoinersMe teame, et see kõlab natuke imelik mõtlemine, et inimesed, kes kasutavad ja toetada digitaalse raha võiksid olla huvitatud saates postkaarte läbi traditsiooniliste postiteenuste, kuid see on tegelikult algse seda teha nendel päevadel. Siin on nimekiri hämmastav Bitcoin postkaardid!

1. Isadepäev Bitcoin Card


7 Kuulsad inimesed mõtlevad BitcoinileBitcoin on ülemaailmne nähtus ja ei evencelebrities ja kuulus personalitiescan põgeneda cryptocurrency laine. Uurime, mida mõned väga tuntud inimesed on öelda meie lemmik digitaalse mündi.

Al Gore

"Kui Bitcoin valuuta konverteeritakse valuuta sularahas, et liides peab jääma mõned regulatiivsete kaitsemeetmete. Ma arvan, et sees Bitcoin universumi algoritmi asendab funktsioone [valitsus] on tegelikult päris lahe", ütles endine asepresident -president Ameerika Ühendriigid.

Ashton Kutcher

Tõeline cryptocurrency väljavalitu ja investor, kuulsa näitleja ütles TechCrunch lõhustatakse konverentsil, et "Bitcoin revolutsioon toimub".

Drew Carey

Ameerika näitleja on Bitcoin fänn. Ta näitas, et kui ta Twitted tagasi aprillis: "Just üritasid osta hommikusööki Bitcoins. Keeldus".

Bill Gates

"Inimene, kes on huvitatud rahastamiseks aitab drive uuendusi nagu digitaalne raha, mis vähendab tehingukulusid, et vaesed inimesed saavad laenata viis protsenti aastas asemel 15 protsenti", Microsofti asutaja ütles.

Roseanne Bar

"Jäta oma Täpsusta koridorides. Jäta kõik piiratud mõte. Dream Dreams of luuletajad ja piraadid. Ahoi mulle mateys! YE R vahin Bitcoin B BORN", Ameerika näitleja ja koomik kirjutas Twitter.

Jim Cramer

Vastuvõtva CNBC investeerimisalast show "Mad Money" ei tea mida veel teha: "Ma kinnitas Bitcoin The Good Wife, mida rohkem võite küsida?", Ta Twitted.

Jeffrey Tucker

Tegevtoimetaja laissez faire Raamatud ütles mõni aeg tagasi, et "Bitcoin teeb dollari välja nagu dinosaurus". Konverentsi ajal, Jeffrey Tucker lisas, et Bitcoin "oli suur uuendus (...), valuuta digitaalajastul" ja "parim asi on see, et valitsused ei osale, siis on loodud turg ise (...), siis on geniaalne ".

Via coindesk.comand thebitcointrader.com

Seotud uudised


Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

21 awesome Litecoini kaevandusplatvormi

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?