BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic | Estonian.lamareschale.org

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

Bitcoin ökosüsteemi... Koht, mis on üheaegselt fantastiline ja keeruline, eriti uustulnukaid. Bitcoin on raske mõiste mõista ise, butit muutub veelgi hullemaks, kui tegevused, nagu kauplemise või kaevandamise tulema.

Via Mining.comBitcoini viienda sünnipäeva tähistamine kogu maailmas ja veebisSee on pool aega! Bitcoin tähistab oma viiendat birthdaythis reedel, paljuoodatud 1. November ja kogu maailmas igal Bitcoiner naudib päeval omal moel.

Viis aastat tagasi, Satoshi Nakamoto avaldatud originaali valge paber, mis muutis maailma. Niisiis, Bitcoin Kontrollija võttis kiirülevaate veebis teada, kuidas see mõtestatud vahe on celebratedby cryptocurrency kogukonnas.

1. Doodle

Veebisait Mercado Bitcoinhas loonud "Doodle", et tähistada seda päeva. Saate vaadata seda oma Facebooki lehel.

2. Camping

Sean Outpost, Pensacola Kodutud Outreach, korraldab laagri Satoshi Forest.

3. Bitcakes

Armas naine tegi need maitsvad ilmega Bitcakes tähistada kuupäeva, vastavalt sellele Reddit.

4. Edendamine

Tootja ohutu füüsiline Bitcoin rahakotid Trezor pakub kaks toodet hinnaga üks, kuid ainult paar tundi.

5. Uudishimu

Tundub palju algajaid tahavad teada, mis Bitcoin on vastavalt statistika näitas Wikipedia. See Reddit ütleb, et iga päev vaated Bitcoin artiklid Wikipedia on ületanud 100000 vaatamist päevas esimest korda pärast eelmise aasta aprillis. Vähemalt see tabel näitab tohutu kasv Ainuüksi viimase kuu jooksul.


Hiina reguleerib Litecoini vahetust kogu maailmas InfographicHiina ei ole ainult kapten ja ülem Bitcoin kauplemise üle planeedi, see on ka valitsev Litecoin, vastavalt sellele teabegraafikut toonud teile 99Bitcoins.

Sel juhul suurim vahetada stseen on Hiina OKCoin. Kogumaht on Aasia platvorm on nii suur, see ületab maht kokku kõik muud laadi vahetust.


Mündi lühidalt on uuendatud HTTPS-i ja muude värskenduste juurdeTere kõigile,

Vabandame, kui asjad tunduvad natuke välja või raske navigeerida hetkel. Oleme protsess, mis võimaldab täieliku SSL krüpteerimist Müntide Brief, mis võtab natuke aega, et täiuslik. Kuid lõpptulemus on seda väärt, sest kogu domeeni porditud HTTPS ja annab täiendava kaitsekihi meie kasutajatele.

Kahjuks mõned meie taotlusi ei käitlemise lüliti väga hästi, ning seda tuleb remontida ükshaaval (mis on kõige märgatavam hetkel koos formaat meie kodulehekülg). Meie kodulehekülg on ümber hetkel, kuid see ei ole uus kujundus.

Võite eeldada, et kõik küsimused, mis tulenevad meie lüliti HTTPS lahendada järgmise päeva jooksul või kaks, ja loodetavasti meie uus kodulehekülg saab avalikustati (potentsiaalselt kõrval huvitav uus funktsioon, mis me oleme töötanud).

Taas vabandame võimalike segadusega või segaduse põhjustab. Lubame see on vaid ajutine!

Lugupidamisega

Coin Brief Team


Mündi lühidalt vajab müntide esindajaid!Hiljuti postedan avatud kutse Müntide esindajad erinevate digitaalsete valuuta kogukondades. Vastus selle on olnud üsna hea, ja meil on vähemalt 1 esindaja üle 10 digitaalse valuuta kogukondade sel hetkel (mõned kogukonnad, pakkudes nii palju kui 3). Kuid sellest ei piisa! Nagu me kasvada, me järjest enam vaja esindajad kogukonna näidata meie kasutajatele miks nende valuuta on väärt. Kuigi me püüame katta nii palju kui saame, keskendudes Bitcoin ilmselt ei ole meil võimalik mõista, analüüsida ja kirjutada iga digitaalse valuuta.

Niisiis, palun, kui sa oled liige digitaalse valuuta kogukonnaga, et me ei kata regulaarselt ja ei ole esindamine (või isegi kui me seda teeme, ja see), võtke meiega muutub esindaja. Muidugi, sa pead olema tegelik kogukonna liige ja üsna aktiivne, täpseks, et kogukonnas. Siin on üldised juhised, mida me kasutame määramisel nõusolekuga Müntide esindaja:

  1. Olete aktiivne, toetav liige oma kogukonnas.
  2. Varem olete hoidunud rünnata liikmed teiste kogukondade ilma põhjenduseta (see on võimalik edendada oma valuuta valik, ja näidata seda väärt... Ei slam teised)
  3. Teil on soov ja võime, et kirjutada oma valuuta ja aru piisavalt hästi teha täpselt.

Üldised reeglid, mida pakutakse meie Müntide Representativescan leiate siit ja selgitab, mida me ootame nii käitumise Müntide Reps.

Kui meie poole, esitage oma Müntide Brief kasutajanimi (luua koos "Registreeri" nuppu ülaosas ekraani paremas kui sul ei ole veel kontot), oma Reddit kasutajanimi kui teie mündi kogukond on kõige aktiivsemad on subreddit või foorum kasutajanimi kui teie mündi on kogukond, mis on koondunud teatud foorumist. Me kasutame seda teavet kontrollida, et olete tegelikult toetav liige oma kogukonnas, ja sõnum oma RedditForum konto kontrollida, et emailmessage oleme saanud on õigustatud.

Me saab ühendust, @CoinBriefon Twitter, või saate sõnumi DynamicDKon Reddit.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid

Post Dogecoin

Üles üheksa: Siiditee kasutavad Bitcoinersi lemmikravimid

Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin alustamist

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

Monero ülevaade