Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic | Estonian.lamareschale.org

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Nagu te juba teate, Bitcoin on veel lenduvate valuuta, nii et selle väärtus võib minna üles ja alla palju kordi vaid üks päev. Tavaliselt on need muutused on väga peen, kuid suur krahhi ei ole kunagi välja pilt.

Sel põhjusel oleme loonud selle hämmastav ja täielik teabegraafikut kogu vajaliku suunas, mis aitavad teil toime tulla Bitcoin krahhi. Parim nõu? Ei lase oma emotsioone võtta kontrolli. Vaata!Kuidas seletada Bitcoini oma vanavanematele InfographicKui Bitcoin anda peavalu noortele püüab mõista põhitõdesid cryptocurrency, siis kuidas me saame selgitada saladused digitaalne raha meie vanavanemad?

Ei, see ei ole võimatu ülesanne... Vähemalt, kui teil on abi käesoleva awesome teabegraafikut.

Teabegraafik avaldatud TechFaster.com


Litecoini kaevanduspiirkonnad: kes on kes? InfograafilineMaailma suuruselt teine ​​cryptocurrency hoiab kasvab ühtlases tempos ning soovime pühendada aega Litecoin, eriti gruppidele, kaevandada digitaalse mündi.

See on põhjus, miks täna Bitcoin Kontrollija toob sulle visuaalne analüüs "kes on kes" maailma LTC kaevandamise basseinid. Teadmised võib olla lõbus... Aga ka väärtuslikud.


Litecoin Bitcoini vastu: kes võidab krüptovõite? InfograafilineKui see oli Lääne filmi, see võrdlus oleks palju erinevaid: asemel teabegraafikut, oleks meil Bitcoin ühel küljel ja Litecoin teiselt nii relvastatud ja ohtlik oma kübar ja lärmakas saapad kannustab. Kumba oleks kiireim päästikut?

Noh, et me ei tea, kuid meil on kena teabegraafikut teile näidata, et paneb kahe suurima cryptocurrencies on worldface näkku. Valmis showdown?


Max Keiser väidab, et bitcoiin on Valuuta Punane RistMax Keiser ei saa piisavalt Bitcoin. Peremees show "Keiser aruanne" säutsus jälle kuulsaim cryptocurrency sel kolmapäeval (18).

Pärast vastuoluline Tweet seotud Bitcoin, seekord Max Keiser rääkisime kasv Bitcoin allalaadimine Argentina, kui viis põgeneda suur inflatsioon ja majanduslikud probleemid, mis mõjutavad riigi.

Rahaline ekspert ütles, et virtuaalne raha on "Punase Risti valuutade", peamiselt seetõttu, et "kus on paanika on Bitcoin".

Via maxkeiser.com


Max Keiser: Kui musta Ameerika läks 100% bitsiiniks, saaksid nad USA majandust kontrollidaKuulus peremees "Keiser aruanne" show (eetrisse RT), Max Keiser, tweeted Bitcointhis pühapäev (14). Ameerika ringhäälinguorganisatsiooni ja majanduslik ekspert kirjutas: "Kui must-Ameerikas läks 100% Bitcoin nad võiksid kontrollida Ameerika Ühendriikide majanduse 10 aastased. Whitey on liiga frickin loll seda saada. See on meie aeg". Ta ei ole isegi veidi African American, kuid see ei loe...

Ja ta ei peatu, jätkas ta levib tema teooria kommentaarid lõik: "Kui kõik must-Ameerikas oli ostnud Bitcoin kui was.50 protsenti (saan seda!), Et nad saaksid kontrollida rohkem rikkust kui valge Ameerikas".


Namecoin: Bitcoini kasulikum kaksik? InfograafilineVaheline konkurents cryptocurrencies soojeneb, kui maailm muutub üha rohkem uudishimulik eeliseid, mida see uuendus. Bitcoin võib suundub tähed, kuid teiste digitaalsete münte ei kavatse vabatahtlikult maha jääda. Vaata Litecoin on exampleand te mõistate, mida me räägime.

Praegu jääme polüvalentsete Namecoin, võttes mõned hetked ja kena teabegraafikut võrrelda seda Bitcoin. Leiate mõned erinevused, kuid peamiselt vaadete nende kahe digitaalse valuutades. Aga püsige lainel, sest meil on palju rohkem infograafika teile!


Uus interaktiivne Bitcoin Infographic selgitab krüptokuuluvuse põhitõdesid lõbusaltPaljud infograafika on tehtud umbes Bitcoin, kuid vähesed nagu see meil on umbes näidata teile. Veebisait FXCM.com avaldas hiljuti uue interaktiivse Bitcoin infographicthat täielikult muudab seda, kuidas me näeme neid informatiivne tööriistu.

Teabegraafikut on jagatud kolme ossa: mis on Bitcoin, lugu Bitcoin ja Bitcoin täna. Erinevalt enamikust infograafika, sa ei pea üles ja alla kerida, et näha konkreetse osas saate lihtsalt klõpsata ikoonil ja teabegraafikut näitab teile teavet, mida soovite näha.

Hoolimata sellest, et üsna täielik, see teabegraafikut koosneb peamiselt ikoonid ja lühike hulga teksti, lihtsustades protsessi õppida Bitcoin. Ja parim osa on see, et paljud ikoonid või sõnad mööda teabegraafikut on seotud teiste veebilehtede, näiteks muutes selle veelgi interaktiivsemaks.

Selle kontrollimiseks teabegraafikut külastus FXCM.comand lõbutseda.

Seotud uudised


Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

Liberté Mining proovib midagi muud

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

Üles üheksa: Siiditee kasutavad Bitcoinersi lemmikravimid

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic