1-800-lilled võetakse vastu bitcoini | Estonian.lamareschale.org

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Müntide Fire on saanud teavet allikast 1-800-Flowers, et nad hakkavad aktsepteerima Bitcoin kiiresti.

1-800-Flowers.com, Inc on lilleline ja kingitus jaemüüja ja jaotamise ettevõtte Ameerika Ühendriikides. See oli üks esimesi jaemüüjad kasutada 24 x 7 tasuta telefoninumber ja Internetti otsemüük tarbijatele.

Müntide Fire on ka õppinud teisest allikast, et 1-800 Lilled kasutad Coinbase vastu võtta ja töödelda maksete interneti müügi pool äri ja mündi Fire on teada, et Chris McCann president ja vend asutaja James McCann (üks aasta kaubaautod) on isiklikult jälgida vaheliste läbirääkimiste 1-800 Lilled ja Coinbase.

Nad ühinevad CheapFlowers.com ettevõte, mis on osa Teleflora võrgu ja haldab Impulse Communications, Inc. Aktsepteerimise Bitcoin internetis lilled ja muud kingitused. Muud suured lille ettevõtted nõustudes bitcoins hulka BloomNation ja mõned Teleflora ained.

Kuigi üksikasjad sel ajal on hõre me hoiame silma peal olukorda ja on täiendavaid aruandeid, kui nad tulevad.1-800-Flowers aruanded Bitcoini aktsepteeriminePeaaegu kaks nädalat tagasi Müntide Fire ainult teatas, et 1-800-Flowers oleks käivitades võime maksta Bitcoin.

Täna, 1-800-Flowers ja Coinbase on teatanud, et nad on ametlikult nõustudes Bitcoin.

Alates selle aasta sügisel, Bitcoin liitub tuttav maksevõimalused, sealhulgas Visa, MasterCard, American Express ja PayPal, mis on saadaval ettevõtte klientidele kogu oma ulatusliku pere kinkimine saite, sealhulgas 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com ja Stockyards.com.

"Nagu kliendikeskse ettevõtte me otsivad alati uusi viise, kuidas suhelda klientidega ja suurendada nende shopping kogemus kõigile oma pidulikel puhkudel," ütles Jim McCann, 1-800-FLOWERS.COM tegevjuht ja asutaja. "Bitcoin koos meie teiste maksevõimalused, pakub oma klientidele teise väga mugav viis aidata neid pakkuda naeratuse olulised inimesed oma elu."

1-800-FLOWERS.COM on valitud juhtiv Bitcoin platvormi Coinbase töödelda oma Bitcoin makseid. "Me oleme põnevil, et partner 1-800-FLOWERS.COM," ütles Fred Ehrsam, kaas-asutaja Coinbase. "Bitcoin on muutumas üha populaarsemaks meetod teha pood ostude ja me oleme rahul, tuleb aidata 1-800-FLOWERS.COM klientidel teha need ostud lihtne ja turvaline viis."

Nad liituvad nüüd CheapFlowers.com ettevõte, mis on osa Teleflora võrgu ja haldab Impulse Communications, Inc. Aktsepteerimise Bitcoin internetis lilled ja muud kingitused. Muud suured lille ettevõtted nõustudes bitcoins hulka BloomNation ja mõned Teleflora ained.


Moolah esitab pärast 10 kuud pankrottiKord paljutõotav paljud Dogecoin kogukonna Moolah teatas täna, et see suletakse kauplus.

Ettevõte hiljuti võttis üle juhtimise MintPalexchange mis on vaevavad vead ja probleemid Kuna üleminek ja nüüd on selgunud, et vahetada ka raketiste vähemalt ajutiselt, kui sait on üle viidud uue meeskonna. Nagu ajast käesoleva artikli avaldamisolek Mintpal tundus olevat ühenduseta:

Alex Green sõjaseisukorras tegevjuht Moolahissa on märgitud järgmised seoses Moolah,

Pärast 10 kuud kui kõrge riskiga käivitamisel lenduvate keskkond, Moolahissa on jõudnud etappi, kus ta ei suuda tegevust jätkata tänapäeva turul. Kasvavad kulud ja kukutades tulude ja kaotus mitmeid olulisi kliente oluline käimasoleva töö firmas, me ei suuda enam jätkata toimimist.

Selle tulemusena, Moopay LTD on pankroti väljakuulutamist ja lõpetamise manustamise järgselt protsessi; ja lõpetades operatsioone. Kõik kliendi vahendeid hoitakse tarbija kontod on ohutu ja võib tühistada ühe tavalise praegu aega. Kui te ei tagasi oma raha enne platvormi sulgeda 31. Oktoobril saate e-kirja, kus sa tahad oma raha minema.

Ta võttis aega, et arutada sulgemise Moolah ettevõtte ametlik blogi, kus ta kordas, et kõik tarbijate raha on ohutu ja et kõik ettevõtted peavad saama kooskõlas sisuliselt teiste võlausaldajate ja et need, kes investeeris ettevõte võib saada makse kord kõik varad likvideeritakse ja võlausaldajate tasunud.

Ettevõte viidatud küsimusi igakuised kulud toetuse, õigusliku ja tegevuskulud ja muud platvormi kulusid edestades rahavoog ja et ettevõte ei saa enam funktsiooni selles ametis töötama kahjumiga.


10 000 Bitcoini kaevandamise ASIC kiipe on teel Euroopa klientideleEuroopa lõpuks sai oma esimese partii Avalon ASIC kiipe, mis anti Šveitsis. See on 10.000 seadmete võimsus 282 MH / s standard kella ja hinnanguliselt 300 MH / s overclock iga, mis muudavad osa suuremast saadetise tootnud firma, mis võivad suurendada Bitcoin võrgu hashrate 500 protsenti.

Kuna need kohandatud kiibid, mille eesmärk on kaevandada Bitcoinsrequire on seatud PCB-plaadid enne kasutajad saavad hakata tootma cryptocurency, Asics on see saadetakse klientidele. Siis nad seatakse lauad kasutajate või ettevõtted nagu Burnin.

Pärast tellimist kiibid aprillis, seadmete võttis 99 päeva saabumist. Vastavalt Zefir on Reddit kasutaja, kes levitab ASICS, see on esimene kokku seitse partiid, mis saabuvad koos 10.000 kiibid iga. Seade oli algne hind eraldi 0,078 BTC, kuid Zefir lisas 9.9 protsenti tasu oma teenuste ja veel 10 protsenti tasu makse, mis tuleks tõsta hindu 0,1 BTC killu.

Kui ootused ilmnenud Zefir täidetud kiibid aeti Saksamaa laevandus ja peaks nüüd olema oma viis klientidele. Õnnelik kaevandamise!

Via thegenesisblock.com

Seotud uudised


Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused