10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud | Estonian.lamareschale.org

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Mitu asjad on kuulsime Bitcoin, mis ei ole tõsi nii kaugele? Palju! Niisiis, me avastasime nimekirja Bitcoin mythsthat on valmis hävitab vägevaid virtuaalne tõde. Liitu meiega sellel teekonnal teadmiste kaudu cryptocurrency Hienoudet.

1. Bitcoins kasutavad ainult kurjategijad

Muidugi, võttes arvesse hiljutisi Liberty Reserve juhul see pidi tulema esimene. See ei ole kindlasti tõsi, kui miljonid tavalised inimesed teate, sest kõige ohtlikum asi, mida nad teha Bitcoin seni oli osta Alpaca sokid.

Vaatame, mida Bitcoin kasutaja Jason Williams on öelda nii: "Kui te vaatate turul lagi Bitcoin, et (oleks) väga palju ebaseadusliku tegevusega. The Silk Road näitab on olemas turg, kuid siis jälle, et teeb narkodiiler nurgal sularahatehingute ". Teine sarnane arvamus ühineb see, kui Silbert kohta BitPremier ütleb, et "Bitcoin kogukond tahab kinni eeskirjadest. Maalima neid selle laia harja rahapesu anarhistid ei ole õiglane".

2. Bitcoins on mingit väärtust

See on suuresti arutatud teema: kui digitaalse valuuta on mingit tegelikku väärtust väljaspool nende kasutamist maksevahendina. On argumente mõlemalt poolt, kuid väärtuse määrab pakkumise ja nõudluse. Me arvame, et päris palju selgitab müüt ise: Bitcoin on alati raha niikaua kasutamine kasvab.

3. Bitcoin on ebaseaduslik, sest see ei ole vormi seadusliku maksevahendi

Nii näiteks, USA, seadusliku maksevahendina sisaldab mündid ja paberraha, mis on vermitud ja valitsuse poolt väljastatud. Aga kui see sama valitsus liigitab Bitcoin virtuaalse valuuta, kuidas see on ebaseaduslik? Midagi virtuaalse ei saa vermitud! Praegu Bitcoin võib olla puudulik mõned määratletud õiguslikel printsiipidel, kuid see ei ole kindlasti ebaseaduslik.

4. Bitcoins antakse tasuta

Mida me saame isegi öelda selle ?! Ainus selgitused on selline: mõista kaevandamise protsess ei ole lihtne, mis viib paljud inimesed mõtlema Bitcoins antakse ära tasuta. Kuid paljud inimesed juba teavad, mida nüüd, et cryptocurrency tegelikult kaevandatakse lahendades rea keerukaid algoritme. Sest need, mis veel usuvad seda müüti, võite alati lugeda seda.

5. Bitcoin võimaldab maksudest kõrvalehoidumise

Mis teeb inimesed arvavad et see on asjaolu, et Bitcoin tehingud on anonüümne (praegu), mida ei tähenda, et nad ei maksustata. See sõltub alati kes kasutavad seda: probleem ei ole Bitcoin, see on inimesed.

6. Bitcoin on Ponzi skeem

Kui lagundada see müüt on nagu võttes maiustusi beebi. Kui te arvate, et Ponzi skeem on pettus, mis maksab investoritele naaseb raha hiljem investorid, näete, et on võimatu teha cryptocurrency. Bitcoin on peer-to-peer ja avatud lähtekoodiga valuuta, mistõttu ei ole keskasutus, et viia Ponzi skeem.

7. Müügikohas ei ole võimalik Bitcoins

Kui olete tegelevad ja osta koos Bitcoins, protsess, millega tagatakse, et mündid ei kulutanud kaks korda võib võtta ülespoole tund, nii et tehing on kinnitatud. Kuid enamik inimesi, kes veedavad palju Bitcoin ühes toode ei pahanda ootab. Mida väiksem müük on kiirem, sest risk on super madal.

8. Quantum arvutid murraks Bitcoin turvalisuse

Sest kui me ütleme sõna "true" selles artiklis. Kuid sõna "oleks" on samuti oluline, sest kvant arvutid ei ole veel olemas.

9. Bitcoin on häkitud

Bitcoin on palju vigu, see on tõsi, kuid see ei ole häkkinud nii kaugele. See on oluline punkt! Blockchains ei rünnanud ja raha ei varastatud.

10. Keegi genereerib uusi plokke pärast 21 miljonit bitcoins piiri

Nagu te teate, ei ole rohkem Bitcoins saab luua kord 21 miljonit münti on mineeritud, kuna see cryptocurrency on piir. Kuid võrgu ikkagi vaja tagada, et pakkuda pearaamatu tehinguid. Muidugi, huvi kaevandamise väheneb, kuid kaevurite ikkagi võimalik pöörduda kasumit tehingutasud.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse