10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info | Estonian.lamareschale.org

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Hiljuti võtsin sügavamalt uurida, milliseid funktsioone blockchain.info veebileht pakub ja leidis mõned prettty lahedaid asju.

Kas Bitcoin Economy tegelikult kasvab või on tegemist mull?

Blockchain.info varustab palju chartsand statisticsabout Bitcoin võrgu. Aga mõnikord diagrammil on raske mõista. Üks huvitav graafikuid leiad on kaubakäive Vs. Tehing mahugraafikut. See skeem on tingitud võttes tegeliku Bitcoin tehingu maht ja jagades seda koos Bitcoin kaubanduse mahtu. Mida väiksem number enam kauplemise läbi viiakse.

Kui rohkem kauplemise tehakse kui tegelike tehingute tähendaks see seda mulli. Kui te võtate lähemalt sul võimalik näha, et kui suhe suundumusi allapoole Bitcoin hind naelu, sest on rohkem spekulatsioon.

Supercool Visualisaztion of Bitcoin sõlmede ja kaevurite

Kuigi see ei ole tegelikult kasulik see järgmisel funktsioon on päris lahe. See näitab jaotus Bitcoin sõlmede ja kaevurite ümber maakera. Saate mängida 3D-mudeli Maa teada saada, kus on arvutid soodustamise eest vastutavad Bitcoin transactionsare asub.

100 Kõige populaarsemad aadressid

Blockchain.info saate vaadata Bitcoin aadressid, mis sai kõige paymentsup kuni tänaseni. Pole ime juhid on aadresse SatoshiDice ja Betcoin - nii suur Bitcoin hasartmängude saitidele.

Hashrate jaotus Mining basseinid

Üks peamisi muresid turvalisust Bitcoin võrk on, kuidas decentrilized on Bitcoin miningefforts. Kui kaevandamise bassein kontrollib suur summa hashrate see võib teoreetiliselt põhjustada 51% rünnak. See diagrammi Blockchain.info võimaldab vaadata jaotus hashrate erinevate kaevandamise bassein.

Suurim Bitcoin Tehingud

Kunagi mõelnud, milline on suurim tehinguid, mis on tehakse koos Bitcoin? Blockchain.info võimaldab vaadata suurim Bitcoin transactionsfrom viimase 50,000 tehingu.

Saada Bitcoins mitmele aadressile ühe tehinguga

Mitte väga ammu sain meili kasutaja näitab mulle, kuidas saata Bitcoins mitmele aadressile vaid üks tehing. Seda saab kasutatud saates münte tõhusamaks ja ka madalamad tasud mitme tehingud. Kuna me saata palju mikro tehingute meie uutele tellijatele leiame, et see võimalus väga väärtuslik. See funktsioon on saadaval "Saada Money" -> "Custom"

Uurige sisendid ja väljundid

Kui oled rohkem kogenud kasutaja saab sisse lülitada "Advanced" režiimis Blockchain.info blokeerida explorer (asub veebilehe jalus). Selles režiimis saate näha, mida olid sisendid ja outputsof iga tehingu ja nende skripte.

Varjata oma Bitcoin Tehing rajad

Kuna blockchain põhimõtteliselt võimaldab inimestel jälgida tehingute päris kergesti seda järgmisel funktsioon on mõeldud neile, kes vajavad rohkem anonüümsust. SharedCoin on viis segada oma tehingu teiste tehingute nii et see on raskem jälgida (kuna raskusi analüüsida allikas suureneb).

Saada Bitcoins SMS või e-posti

Kui soovite saata Bitcoins inimestele, kes ei ole Bitcoin rahakott seda saab teha lihtsalt, kasutades talle e-posti teel / SMS funktsioon sees "Minu Rahakott". Vastuvõtja saab teavitava e-kirja talle, et Bitcoins saadeti. Ta saab siis avada uus rahakott nende Bitcoins.

Hoidke Bitcoins Cold Storage

Üks parimaid viise, kuidas kaitsta oma Bitcoinsis kasutada külmhoone - see tähendab, et salvestada oma Bitcoin võrguühenduseta paberilehele, et TREZOR Device mälupulk. Blockchain.info võimaldab hõlpsasti luua paberi walletwhich on oma avaliku ja isikliku võtme saadaval printimiseks. Pea meeles, et kui te üle Bitcoins selle rahakoti ja sa ei prindi privaatvõti oma Bitcoins kaob, nii et ole ettevaatlik.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange