100 000 käesolevat andmesid kettaruumis | Estonian.lamareschale.org

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Kett Radiowill võta lainetes täna teatada, et nad annavad ära 100,000 Ðogecoins kaudu uue Give jaama juures 09:00 Ida oleme õppinud siin Müntide Fire.

Doodžide DIG 100K GIVEAWAYis pannakse poolt Chain Raadio ja iga päev kell 11:00 Ida-(08:00 Pacific, 4pmUTC) üksikasju, kuidas sisestada selleks päevaks antakse välja.

Ametlik Give toimub 28. Augustil pärast kõik kanded on kogutud ja võitja valitakse juhuslikult võita.

Viisid sisenemist give on juhuslikult iga päev mõned päevad on sama lihtne kui sisestades magic märksõna Chain Raadio veebilehel ja teistel päevadel vaadates erilist Tweet kaudu @ChainRadioaccount.

Liikuda mis on kindel, et kaebus Doodžide kogukond me oleme rääkinud võtab ainulaadne aspekte Doge kogukond sealhulgas pakkudes võimalusi siseneda kaudu Doge subreddit, mõned erinevad Doge seotud saidid ja kaudu kirjed üle mõned Doge seotud IRC kanaleid.

Kuigi andmed on hõre sel ajal oleme kinnitanud, et ajakava Chain Raadio veebisait kuvab teadet toimuma 09:00 EDT.

Hiljutise hindade langust Ðogecoin ei ole šokeeriv jaam on võimeline andma ära nii suure hulga mündi kuid number on ikka midagi aevastama kell kogukonnas, mis on ajendatud ladestamine väikeste tase valuuta teised vabalt.Sellel aastal Bitcoin Black reedel on valmis jõudmas 1200 kaupmeestKui sa arvasid Bitcoin Must reede oli suur 2013. Aastal, selle aasta Internetis juhul tõenäoliselt löök meelt. Umbes 1200 kaupmehed osa järgmise Bitcoin Must reede, haldab saidi BitcoinBlackFriday.com, kus kõik müük on loetletud.

Kuigi üritus loodi alles kaks aastat tagasi, siis kiiresti kasvas ainult 50 kuni 1200 kaupmehed. Ning vastavalt sündmuse asutaja on üllatusi ootab ostjaid 28. Novembril. "Meil on kaks asja planeeritud. Esiteks on võime koheselt osta Bitcoin oma krediitkaardiga: väike kogus, näiteks $ 25 väärt. Enamiku inimeste jaoks, et ei ole liiga palju riski. Ja me ka saab olema osa [saidi] kus saab osta midagi väike rahasumma ", Jon Holmquisti ütles CNBC.

Pealegi, sel aastal Holmquisti ei ole üksi. Asutaja teatas, et 2014. Aastal juhul haldab väike meeskond, tänu hämmastav kasv ostjad.

maksemenetlejalt BitPay selgus, et eelmise aasta Bitcoin Must reede pälvis üle 100.000 külastajat, kes veetis lähedal $ 6 miljonit BTC. Arvestades pidevat kasvu viimase kahe aasta jooksul, prognoositakse 2014. Aasta sündmus on oluliselt kõrgem, eriti nüüd, et rohkem mainstream jaemüüjad nagu Newegg ja ülejääk liitunud Bitcoin ökosüsteemi.

Tegelikult Newegg on üks kaupmehed, mis on osa selle aasta Bitcoin Must reede koos teiste tuntud nimedega nagu Amagi Metails, Gyft või NameCheap.

Ning vastavalt Holmquisti, tegelikku arvu kaupmehed võivad ületada hinnanguliselt 1200. Kuna kirje on tasuta mis tahes ettevõte, mis võtab Bitcoin maksevalikuna arv võib kasvada kuni reedeni.

Suur probleem on meie jaoks, et enamik kaupmehi ei taha planeerida. See on palju väiksemad kaupmehed, et nad pannakse see välja päevani või päev varem.

Ülejääk on üks firmadest, mis ei liitu korral. Noh, vähemalt mitte läbi BitcoinBlackFriday.com. Ettevõtte pressiesindaja ütles Overstock Musta reede pakkumised on saadaval jaemüüja oma saidil. Hea uudis on see, et saate siiski maksta digitaalse valuuta.

Soovitatavad pilti: BitcoinBlackFriday.com


13% ameeriklastest eelistavad Bitcoin Goldi, kuigi hinnad Plunge Weekly News UpdateIRS on teinud otsuse kohta Bitcoin, ja mõned on kindlasti pettunud. IRS on otsustanud, et Bitcoin tuleb kaaluda vara, mitte raha, mis tähendab, et Bitcoin tulu allutatakse kõrgemad maksud. IRS märgib, et Bitcoin ei ole mingit õiguslikku seisundit mis tahes jurisdiktsioonis ja seega ei kvalifitseeru valuuta. Sõltumata, IRS klassifitseerimisel Bitcoin kui vara võib anda Bitcoin kasutajad mõned õiguskaitse tulevikus valuuta on vähemalt on ametlikult tunnustatud.


Ligi 150 BTC-d varastati Kanada vahetusest, tänu ebaharilikule tugitöötajalePeaaegu 150 BTC varastati Ottawa põhinev Bitcoin vahetada Kanada Bitcoinsin väga madala tech vargus. Juhul juhtus 2013. Aasta oktoobris ja nüüd uuritakse.

Vastavalt Ottawa Citizen, varas sai alguse pikk vestlusseansil Granite Networks ettevõte hosting Kanada Bitcoins "server, väites samal ajal olla börsi omanik, James Grant. Ta rääkis saatja ta probleeme teenuse kasutamise ajal ja taotles reboot süsteemi taasterežiimis, mis võimaldas tal kergesti ületada kõik börsi turvatõkete.

Saatja, kes kunagi palus pettur kontrollida oma identiteeti, antakse juurdepääs Grant lukus server pen, ühendatud laptop ja seejärel käsitsi "avas uksed", et vahetada serveritesse. Kui sees, võib kahtlustatav võttis 149,94 BTC digitaalselt rahakott, umbes $ 89.000 vastavalt kehtivale vahetuskursile.

"See on täiesti naeruväärne. Kõik nad tegid oli minna vestlusseansil ja öelda:" Tere, mina olen James Grant ja mul on server sinuga "ja andmekeskuse ütles:" Jah, te teete, mida me saame teha teile ? "", ütles tegelik omanik Kanada Bitcoins.

Rogers Communications, ettevõte, mis omab Granite Networks avalduse pärast intsidenti. "Olukord ümbruskonna see klient on unikaalne selle kliendi ja ei kehti muude klientide Rogers andmekeskuste. Rogers on täielikult ühistu omavalitsuste uurimise", firma selgitatud.

Avaldus ütleb ka, et Rogers andmekeskuste vaadatakse selle turvamise protsesside pärast vastuolulisi vargus.

Seotud uudised


Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil