1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate | Estonian.lamareschale.org

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

1911 Unitedsuper PAC esimene afroameerika Poliitiline tegevus komitee (PAC), et toetada president Obama aastal 2012, on otsustanud samm edasi ja saada esimene rühm omataoline koristada toetust, mida komitee kutsub "Bitcoin kandidaadid". Teisisõnu, demokraatia poliitiliste kandidaatide, kes toetavad cryptocurrency.

Pealegi varundusmeetodid Bitcoin, 1911 Ameerika on ka nõustuda Bitcoin läbi "ainulaadne programm". Süsteem võimaldab doonoreid aidata Bitcoin kandidaat toetab PAC kaudu Bitcoin sobiv Ühisrahastuse veebilehel. Sel juhul komitee töötab Coinfunder.

"Meie programm democratizes kinnitamise protsessis", teatas PAC pressiesindaja, Frederick Butler kohta avalduse.

"Eesmärgiks on meie organisatsioon on toetada kandidaate, kes edendavad sotsiaalset ja majanduslikku vabadust oma kodanike ja see programm on lihtsalt selle pikendust. Me ei ole lihtsalt üritab muuta poliitika, me tahame muuta kultuuri poliitiliste sidemete ", ta lisas.

1911 Unitedi lehte Coinfunder loodi 23. Detsembril ja tahab koguda 77,26 BTC. Projekti lehekülg on keskendunud tulemas valimised tsüklit: "Me tahame visata meie toetust taga progressiivne kandidaat büroo, kes toetab Bitcoin (...). Tahame pakkuda igapäevast inimestele võimaluse ühendada ja mõjutada poliitilist maastikku nii, et võimaldab Bitcoin näha, mis see on - valuuta vabaduse ".3 miljonit dollarit vaid neli päeva: klientidel on KnCMinerilt Bitcoini kaevandusseadmedPärast saatmise alustamiseks oma esimese Jupiter kaevandamise rigsin oktoobri alguses, KnCMiner teinud kolossaalse summa raha vaid nelja päeva jooksul käesoleva eelmisel nädalal, müües $ 3 miljonit väärt Bitcoin kaevandamise seadmed.

See väga aktiivne periood müük juhtus 7. Ja 10. Novembril vastavalt Coindesk. See oli nende päevade jooksul, et Bitcoin hind rohkelt, põhjustades Rootsis asuva tootja müüa välja Saturn ja Jupiter platvormidele. Ettevõte on võtnud ka maksimaalne arv ettetellimused võimalik.

"Kuigi me oleme näinud oluliselt suurenenud nõudlus meie rida masinaid viimase kvartali see, mis juhtus [sel perioodil] on enneolematu meile, võibolla enneolematu kõikjal Bitcoin mäetööstuses", Andreas Kennemar, KnCMiner on CEO ütles Coindesk.

Ettevõtja lisab, et "suurenenud aktiivsusega ümber Bitcoin vaid pool nädalal kahtlemata suurt mõju meie müük". Kennemar tagab ettevõte nüüd keskendunud vastavad klientide nõudmistele, mis tõenäoliselt kasvab, "eriti kui Bitcoin populaarsus jätkuvalt liuglema".


CoinMapis on juba registreeritud üle 3000 Bitcoin-sõbraliku kaupmeheOnline-kaart võimaldab jaemüüjatel registreerida, kui nad alustada vastu BTC ja liikmete arvu kasvanud hüppeliselt. Pärast hinna tipp registreeritud novembris 2013. CoinMap läks peaaegu 1000 2,004 kaupmehed.

Ja nüüd platvormi võttis teise suure hüppe, praegu loetletakse 3003 füüsilise jaemüüjad. See tähendab, et ettevõtete arv registreeritud CoinMap kasvas umbes 50 protsenti vähem kui kaks kuud.

koht, kus on kõige rohkem jaemüüjad on ikka Ameerika States- koos 1294 ettevõtete -, kuid Euroopas annab Ameerikas kestab oma raha rohkem kui 1200 ettevõtet ja kauplustes, mis on juba vastu võtta Bitcoin.

Cryptocurrency on isegi olemas rohkem üksildane kohtades nagu Island või Siber, nagu näete veebilehel.

Arvutuste kohaselt tehtud Reddit "LiveBeef" CoinMap järgmine suur hüpe peaks juhtuma märtsis, kui platvorm võib ulatuda 4000 kaupmehed.

Pilte CoinMap.org


Raleighi peaministri USA rahapajas 38. DirektorKorraldajad Cryptolina Bitcoin Expoannounced täna, et austatud Edmund C. Moy saab peaesineja laupäeval õhtusööki 16. Augustil. Ed Moy oli 38. Direktor United States Mint Ajavahemikus 2006-2011 ning on üks kõrgeim endise riigiametnikud lööma soodsalt Bitcoin.

"See on mäng-Box," ütles Faruk Okcetin, sündmus korraldaja ja ettevõtja. "Ed Moy peetakse laialdaselt kinni seas rahanduse ja vahetada tööstuse ja on üks kõige kõrgemal tasemel ametnikke veel tunda nii tulevikku ja paratamatus cryptocurrency. Carolinas on elevil tuleb hosting Hr Moy esmakordne ilmumine juures Bitcoin konverentsil. "

Edmund C. Moy nimetas president George W. Bushi 38. Direktor United States Mint 2006. Kinnitatud ühehäälselt USA Senat direktor Moy oli ametivande tema viieaastane ametiaeg 5. Septembril 2006. Rahapaja direktor toimib vanemtüürimees USA Mint ja soovitab USA Rahandusminister koostööd Föderaalreservi nõudluse prognoosimise, teeb tihedat koostööd Kongressi ja analüüsib maksesüsteemid ja suundumusi väljamakseid.

"Bitcoin ja selle ideede, saab kahjustaja traditsiooniliste mõistete valuuta," ütles Ed Moy. "Lõppude lõpuks, valuuta on parem seda."
Alates 2001-2006, Moy oli Eriassistendina president Valges Majas. Enne oma avaliku teenuse Moy töötasin kaheksa aastat erasektoris riskikapitali ettevõtete ja ettevõtjad. Ta oli ka lauad mitmete ettevõtete ja mittetulundusühingute.

Raleigh mängib võõrustab Carolinas esimese Bitcoin Expo 15. August ja 16. 2014. Nädalavahetusel sündmus on tasulised, nagu "Cryptolina" ja toimub hetkel Raleigh konverentsikeskus. Eesmärgiks Expo on tõsta teadlikkust ja olla Bitcoin värav sadu uusi huvitatud ettevõtetele, crowdfunders, investorid, üliõpilastele ja harrastajatele.

Rohkem kui 500 uut nägu areneva Bitcoin kogukonna oodatakse osalema, võrgu- ja arutada selle kasvava tööstuse taga digitaalse valuuta.

Lisateavet planeerimine, piletihinnad, üliõpilane hinnakujunduse, sponsorlus ja demo võimalusi külasta: http://www.cryptolina.com/

Pilt viisakalt Brad Pöörderiba

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused