2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele | Estonian.lamareschale.org

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

See Bitcoin ajalugu: mitte ainult maailma kuulsaim cryptocurrency nüüd sponsorid eriline spordiürituse - 2014 Bitcoin Peterburi Bowl-, kuid Bitcoiners on nüüd esimene rühm on juurdepääs eelmüügist piletite konkurentsi.

Bowl, et Postseason kolledži jalgpalli mängu sobitamine up Atlandi rannik konverentsil vastu American Athletic konverentsil, on kavandatud 26. Detsember. Pileteid saab osta läbi ürituse ametlikul kodulehel, mis sisaldab ka teavet saabuvatele fännidele Peterburi ja uudiseid mängu ja meeskonnad, mis osaleb.

Maksemenetlejalt BitPay teatas sel kolmapäeval (15.), et pileti eelmüügist on "eksklusiivne Bitcoin ostud, andes Bitcoin kogukonna kahe nädala edumaa saada istmeid housebefore piletid on saadaval muid makseviise". Vastavalt ettevõtte, suur koosnevad rühmad 16 inimest või rohkem võite broneerida sviiti, mis on praegu saadaval sees staadion täis toitlustusteenust.

"Ootame pakkimine stende Bitcoin Bowl koos Bitcoiners kes on tõstatatud digitaalse valuuta teadlikkust ja juhtida Bitcoin vastuvõtmine", firma kirjutas avalduse avaldanud oma ametlikus blogis.

BitPay teamed tütarettevõtte ESPN Sündmused juunis tagasi, maandumine suur sponsorlus Bitcoin ja seega muutes pealkirja aastase kolledži jalgpalli Postseason mängu mängitud Peterburis. Tehing kehtib aasta lõpuni 2016 hooajal.

Aga see pole veel kõik. BitPay areneb koostöös reisibüroo Reisimine Müntide teatada käivitamist BitcoinBowlPackages.com, "ainus ametlik Bitcoin Bowl reisida saidi kus kõik paketid saab osta Bitcoin".

Jalgpall ja digitaalse valuuta fännid käivad Bowl valida erinevaid area hotellid mängu piletid, transport ja sündmused veebilehe kaudu, mis nõustudes krediitkaardid koos Bitcoin makseid. Kasutajad saavad valida valmis reisipakette või saab luua ja maksta oma kohandatud marsruudid minutit.

Samuti Bitcoin Peterburi Bowl funktsioon fänn tsoonis täielikult pühendatud Bitcoin. "Fännid on mäng saab kasutada Bitcoin mängida mänge ja osta kaupu, vahetada dollareid digitaalse valuuta Bitcoin sularahaautomaadid ja õppida uusi innovaatilisi tooteid ja tehnoloogiaid rajatav BitPay meie sponsorite ja partneritega jooksul Bitcoin ruumi", siis ettevõte teatas ka. Uus fännid, kes tahavad rohkem teada Bitcoin saab rääkida üks Bitcoin rahakoti pakkujad, et on kohal korral.

Vahepeal BitPay on loodud teise eesmärgi seotud spordiürituse: registreeruda 100 kohalikke ettevõtteid Peterburis (Florida) enne mängu päeva.

Pilte allikas: 2014 Bitcoin Peterburi Bowl veebilehte 

Seotud uudised


Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri