Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Nüüd võite reisida maailmas ja maksta oma lennupiletid BTC. Uus partnerlus Bitcoin firma Bitnetand Universal Air Travel kava (UATP) on avanud 260 lennufirmad aktsepteerida maailma kuulsaim cryptocurrency maksevalikuna. 

UATP on ülemaailmne tasumise platvormi omab ja haldab rühm juhtivaid lennufirmad ja Bitnet - tuntud digitaalse kaubanduse platvorm kontorid San Francisco ja Belfast - just sai oma viimase makse töötlemise partner.

Nimekiri uue Bitcoin sobiv lennufirmad on Aeromexico, Air New Zealand, American Airlines, Austrian Airlines, China Eastern Airlines, Delta Air Lines, EL AL Iisrael Airlines, Etihad Airways, GOL Linhas AEREAS inteligentes SA, Hahn Air, Japan Airlines, Luhfthansa Saksa Airlines, Malaisia ​​Airlines, Qantas Airways, Shandong Airlines, United Airlines ja US Airways.

Pealegi lennupiletid, reisijad võivad kasutada ka Bitcoin osta rongi ticketsfrom Amtrak, National Railroad Passenger Corporation, mis tegutseb Ameerika Ühendriikides ja Kanadas. Reisijad saavad reisida 500 pluss sihtkohtadesse nende kahe riigi kaudu rohkem kui 30 rongiliinil.

Pärast otsuse väljakuulutamist, tegevjuht UATP saidthe rühm oli "väga hea meel olla partneriks Bitnet", et lisada Bitcoin nende tasumise platvormi. "Me oleme alati otsinud kvalifitseeritud partneritega tuua täiendavaid vorme makse UATP töötlemise platvormi ja Bitnet sobib arve hästi," ütles Ralph Kaiser.

Bitnet ei ole just algaja, kui tegemist on tohutu partnerlust. Ettevõte on varem töötanud CyberSource ja Visa ja on pikk kogemus makse töötlemise ja pettuse juhtimise lennufirmad.

"Partnerlus UATP oli ilmne valik Bitnet," ütles Akif Khan. Vastavalt Bitnet asepresident Solutions strateegia, see "partnerlus oleks lihtsam UATP on lennufirmadega vastu makseid Bitcoin kaudu kerge integratsiooni, mis väldib mõju allavoolu süsteemid ja tasakaalustab olemasolevate UATP aruandluse ja toetuse liidesed. Bitnet ja UATP jagavad sama missioon langetamine tehingukulud ja pettuseriski oma klientide jaoks. "

Khan usub, et "see on väga palju lennuettevõtjate huvi tarbija maksta Bitcoin arvestades, et lennufirma on odavam tasud ja nad teavad, et raha ei saa võtta ära pettuse tehingu," ütles ta ütles Coindesk.

Siiski ei ole ükski neist lennufirmad otseselt nõustuda BTC hetkel. UATP töötleb krüpteerimisoperatsiooni maksed (ilma lisatud tasud), mis seejärel teisendatakse fiat valuuta.

Kuid Khan loodab partnerluse julgustab lennuettevõtjaid järgmise sammu. "See paneb aluse asemel, mis võimaldab selle ülemaailmse võrgustiku lennufirmad on palju väiksem takistus sisenemise, kui nad soovivad vastu Bitcoin," ütles ta.

Kuigi tarbijad olid varem võimalik osta lennupiletid koos Bitcoin veebilehe kaudu BtcTrip see partnerlus täiesti revolutsiooniline protsess alates kliendid on nüüd võimalik suhelda otse UATP.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud