3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus | Estonian.lamareschale.org

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Pole saladus, et Bitcoin on raske aeg ettevõttest see rahaline väärtus viimasel ajal. See langes üle $ 1100 alguses 2014 kuni $ 270 2015. Aasta jaanuarist - see on 75% langus.

Aga enamik inimesi on kinnisideeks Bitcoin hind võrreldes dollari nad ei saa aru, et see tegelik väärtus peitub tõsiasjas, et see on lahti "fiat" valuuta - mida me teame täna "traditsioonilise raha".

Kuna USA otsustas lahutada dollari kullastandard tagasi 1971. Põhimõtteliselt tähendas, et kõik dollar on on päris otsin IOU. See ei seisa midagi, see ei ole tagatud midagi ja see on täpselt, miks USA valitsus ei ole küsimus trükkimine nii palju neid kui nad tahavad - sest neid ei peetud ühegi standard.

Kogu maailm on lihtsalt printimisel kaugusel paberitükke

Ülemaailmne debtin 2014. Aasta alguses oli umbes $ 100 triljonit. Siin on kena viis visualiseerida, kui palju võlga iga riik on maailmas

Nüüd lihtsalt asju otse, kas te olete kunagi mõelnud ise, mis on vahe miljonit miljardi ja triljoni?

Kui palju sa arvad on miljon sekundit? 1 päev? 1 nädal? 1 kuu?

1 miljon sekundit on võrdne 12 päeva.

Nüüd, kui palju sa arvad on miljard sekundit? 1 aasta? 10 aastat? Võib-olla rohkem?

32 aastat....

Ja 1 triljon teine ​​- 32.000 aastat.

Ja mis juhtub siis, kui riik ei suuda maksta oma võlgu? hästi palju võib juhtuda. Üks näide, mis juhtus Küprosel 2013. Aastal põhjustas valitsuse ära tsiviilisikute pangakonto, et "kautsjoni ise välja". Teine asi, mis võib juhtuda on see, et teise riiki kautsjoni teid ära - täpselt nagu juhtus Russianot nii ammu. See muidugi on lihtsalt üks IOU poolt käendamine riigi peal mitteaktiivne IOU mis pani kogu kautsjoni protsessi.

Süsteem on loodud jätmine

Miks ei saa me vähendada selle ülemaailmse võla? miks mitte lihtsalt üles maksud, vähendada meie kulud ja hakata maksma tagasi meie arveid?

Mõned ütlevad, et maailma riikides tegutsevad nagu teismelised, kes kulutavad rohkem, kui nad teevad mõtlemata tagajärgedele. Teine võimalus vaadata on see, et süsteem on lihtsalt ebaõiglastest ebaõnnestumist. Ja kui ma ütlen "ebaõiglastest jätmise" Ma mõtlen, et seal on kuidagi põrgus need riigid saavad isegi saada lähedal maksta oma võlga.

Sel postiga ma tahan tänada Tony Robbins ja Iowahawk andsid mulle inspiratsiooni kirjutada seda postitust. Näite ma lähen, et saada nüüd põhineb suuresti Iowahawk esialgne postitus alates 2011. Nimega "toita pere $ 10 miljardit päevas". Ma sain tuttavaks Iowahawk blogi kaudu Tony Robbins "suurepärane raamat" Raha: Master mäng ", mis räägib täpselt seda küsimust. Nii Alustame meie näites:

Kas United teatas Survive 2015 rahaliselt?

Enne kui ma alustan - Kuigi ma annan USA siin näitena Usun, et paljudes riikides saate võrrelda ka see saavutada sarnaseid numbreid.

Kogukulu või "kulutusi" töötab Ameerika Kindlaksmääratud Ameerikas 2014. Aastal oli $ 3454000000000. Nii tegutseda USA üheks aastaks üksi maksab $ 3400000000000 - mis siis, kui jagate seda 365 tähendab $ 9460000000 iga päev.

Oleme just tähistas uue aasta eks? Vaatame, kuidas me saame teha seda läbi 2015. Ehk maksude tõstmise ja isegi mitte luua kasumit? Ameerika Ühendriikides, kuid vaid peatumine meie lekkiv ämber raha nimetatakse puudujääki.

1. Jaanuar 2015,

Alustame välja minnes pärast suured relvad kohe. Võtame kõik kasumit Ameerika 5 kõige kasumlikum ettevõtted. Ma räägin Wal-Mart, Exxon, Chevron, Berkshire Hathaway ja Apple. Just maksustada nende ettevõtete 100%. Noh see tahe toob meid kokku $ 126,531 billionand saada on meile kuni....

14. Jaanuar 2015,

Ah? Just 2 nädalat? hmmm... Ma arvan, et me peame kaevama sügavamale. Kuidas kasumit Kõik Fortune 500 ettevõtted - see on $ 1080000000000! See peaks meid pikk tee, ja see toob meile kõik viis kuni...

8. Mai 2015,

Sa pead olema nalja, me isegi ei poolel teel aastas ja see on, kui me oleme põhimõtteliselt hävitas kogu ettevõtete tootmisharu Ameerika Ühendriikides? Noh, me oleme otsa ettevõtte raha, kuid ehk saame minna pärast filmi tööstuse kui ka?

Lähme pärast top 688 juurdearvestused filme 2014- Me lihtsalt võtta kõik oma raha samuti. See annab meile läkaköha $ 9715000000 ja nüüd me oleme

9. Mai 2015,

Noh me põhimõtteliselt hävitas filmitööstuse ja teenitud ühel päeval, päris lahe. Ma arvan, et me peame tuua suured relvad. Võibolla me läheme ju rikkamaid inimesi USAs. Olgem haarata kõik top 400 Forbes nimekirja kombineeritud netoväärtuse - see on umbes $ 2 triljonit voni. Oh yeah !! Seda ma räägin, nüüd me oleme

10. Detsember 2015,

Hea, et me peaaegu seal, lihtsalt veel 21 päeva minna. Noh, kuna see on peaaegu jõulud vaimus pühad miks võtta ainult rikaste? Olgem tarbivad kõik antud raha charity- see $ 416500000000, mis ostab meile aega õigus kuni jõule.

25. Detsember 2015,

Häid jõule kõigile! 6 päeva veel ja $ 56760000000 minna. Ma ei tea, kus me saame pöörduda nüüd....Miks ei kiskuma kogu riigis, samuti? Ma arvan, et Uruguay võivad hästi sobida. 3,3 miljonit inimest ja SKT $ 57.11billion saame õigus, kus me tahame olla, 1. Jaanuar 2016.

See on piisavalt hea põhjus, et osta mõned Bitcoins

Noh, me tegime seda. Meil õnnestus saada läbi ühe aasta ajaloos Ameerika Ühendriigid tõstmata meie puudujääki. Teel oleme lammutati kogu äri tööstus, meelelahutus, terve riik, heategevus ning igasugune võimalus tulevikus kasvu. Õnn juhtimisel 2016.

Nii nagu näete see on võimatu mäng võita, isegi valitsuse aruandeid aastate jooksul näitavad, et kuigi aastane puudujääk kahaneb me kasvavad rohkem võla igal aastal. Nii võla hoiab tõuseb kuni inimesed on piisavalt, ja siis... Põrgu lahti võib. Selleks ajaks, mis juhtub Ma ei taha, et mu raha, millega pangas ootab valitsuse nii kinni haarata.

Ma ei ütle, sa peaksid paanikat ja alustada peidus kulla tükid sees kapis. Kõik, mida ma räägin on see, et midagi on tõsiselt tuksis süsteemiga ja et Bitcoin tundub mulle täna olla äärmiselt hästi ehitatud ja tõestatud varuvõimalust.

Kui inimesed küsivad minult, kas ma kaubelda Bitcoins ma tavaliselt öelda, et ma ei - ma neid osta pikemas perspektiivis. Ja see on lihtsalt põhjus, miks.

Seotud uudised


Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga