3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga | Estonian.lamareschale.org

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Juhtiv makse töötleja cryptocurrency ökosüsteemi BitPay hiljuti allkirjastatud 3dcart, platvorm asutatud 1997, mis annab online-kaupmehed kõik vahendid, mida nad vajavad müüa interneti teel ja suurendada kasvu oma äri. Sarnaselt e-pood assistent, mis toetab oma klientidele 24/7.

Kõnealuse partnerluse kaudu 3dcart võimaldab selle kaupmehed paigaldada ja seadistada BitPay directlyfrom 3dcart Store Managers, lihtsustades neid nõustuma Bitcoin.

"Ma näen uskumatu potentsiaali Bitcoins kui isereguleeruv peer-to-peer digitaalse valuuta. Ka lihtne asjaolu, et Bitcoins saab üle kogu maailma ilma vahepealse finantsasutus on üks aspekt on minu arvates väga huvitav" ütleb 3dcart asutaja ja tegevjuht, Gonzalo Gil.

Aga mis tegi temast selle sammu astunud? "At 3dcart, me oleme kõik umbes aidates meie kaupmehed oma äri kasvatada. Kui nad edukad, me oleme edukad. Seda silmas pidades, ma tunnen, et andes veebikaupmehed võimalus nõustuda Bitcoins makse kaupade ja teenuste võimaldab neil meelitada uusi ostjaid, kes soovivad kasutada Bitcoinsto osta tooteid online, "lisab ta.

Vastavalt ettevõtja, kaupmehed, kes kasutavad 3dcart nüüd on kaks võimalust. Esiteks, nad saavad oma maksed USA dollarites ja BitPay "tagab vahetuskursi ja hallata valuutavahetus kui vaja". Siis saavad nad ka "opt hoida Bitcoins nad vastu võtta ja hallata neid otse, kasutades Bitcoin rahakott. Andes kaupmehed võimalust, meie eesmärgiks meelitada massid, mitte ainult need tuttavad Bitcoins / Bitcoin juhtimine".

Via bitcoinmagazine.comKrüpto trükkimine: parim kahest maailmastUus veebileht 3DP4BTC uurib valikuid Bitcoin maailma, nagu nad pakuvad kohandatud 3D printimine digitaalse valuuta. News of the nädal: saate nüüd tellida midagi 3D printer saab luua ja maksta seda cryptocurrency.

See on, kuidas sa liituda kaks edutehnoloogiad, 3D trükkimine ja Bitcoin, et midagi, mida nimetatakse Crypto trükkimine. See ei ole nii üllatav, sest need kaks tech uuendused on haaranud kogu tähelepanu seal viimasel ajal. Aga kuidas see teineteisele tööd? Crypto Trükkimine esitleb oma NFC-toega Bitcoin ja Litecoin simulakrumid näiteks oma kodulehel.

Nende toodete ostmisel on üsna lihtne, kui süsteem on üsna intuitiivne: lisage lihtsalt valik ostukorvi, sisestage laevandus teavet ja maksta digitaalse valuuta kasutades BitPay. Simulakrumid pakutakse $ 17 per Bitcoin / Litecoin või $ 30 paari.

Kuigi need NFC-toega simulakrumid on veebilehel lipulaev tooteid, nad ei ole ainus võimalused tulevad Crypto trükkimine. Tegelikult nad pakuvad kohandatud 3D trükkimine.

Niisiis, ainult paar Bitcoins teie käsutuses saate nüüd printida päris palju midagi, mis 3D printer saab toota. Lihtsalt kasutage veebisaidi kohandatud korralduste kaudu anda STL faili ja oma kontaktandmed. Nad Teiega koos hinna ja muu teave.

Via cryptojunky.com


5,5 miljonit dollarit aitavad see Biti siseneda Bitcoini ökosüsteemi koos kõigi vajalike tööriistadegaAlustatakse ametlikult ülemaailmse Bitcoin vahetada itBit on juba juhtunud ja ettevõte on nüüd lõpule oma teise vooru rahastamise, Genesis Block aruanded, mis võrdub $ 3.250.000. Kokku vahetamine tõstatatud $ 5,5 miljonit ja on käivitunud kauplemise esmaspäeval (11), avades tegevuse institutsionaalse ja jaemüüjad mõned erandid USA ettevõtetele.

See teine ​​vooru rahastamise lisada nimed nagu Kaanani Partnerid ja RRE Ventures, Liberty City Ventures, Ben Davenport ja Jay Jordaania. Vahetamist - mis kavatseb maailmaturu teenindamiseks oma kontorid Singapur, Shanghai ja New York - on haldab Rich Teo praegune tegevjuht, kes varem töötas kõrgemate analüütik paar suurettevõtted.

Vastavalt Teo, see on nüüd võimalik kaubelda USA dollarites, Singapur dollarites ja eurodes. Lõivud "põhineb tegija võtja mudel, kus ettevõtjad lisades tellimusi raamat saada 0,10 protsenti allahindlus ja ettevõtjad võttes likviidsuse välja raamatu kaudu turu tellimusi maksma 0,70 protsenti või vähem, mis põhineb mahu", Genesis Block selgitab.

  itBit

Kauplemine USA dollarites, Singapur dollarites ja eurodes.

Aga vahetada otsib või muul viisil saada täiendavat likviidsust: üks meetmetest on koostöös kvantitatiivne kauplemise firma professionaalset turutegemisest.

Pealegi, iBit on asjakohaselt käsitleda seotud reguleerivate küsimustega selline businessby töötavad Head nõuetelevastavuse Singapur, on liitunud Thomson Reuters registreerija sõeluuringute ja ka Jumio identiteedi kinnitamiseks teenuseid. Ainuke asi puudub on USA raha edastamise litsentsi, mis praegu sooritatakse igas Põhja-Ameerika riik.

Ja siis seal on ka itBit on edusammud tehnoloogia näitajad. Vahetamist mootor põhineb NASDAQ avatud lähtekoodiga tehnoloogia, kuid firma on ka kihlvedusid muid funktsioone, nagu pilv hosting, Akamai DDoS kaitse ja FIX API.

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?