4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis | Estonian.lamareschale.org

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Ma mõelnud, mis on kõige rohkem vaadatud ja arutatud teemasid olid BitcoinTalk. Läksin üle foorum ja filtreeritakse peamine "Bitcoin Arutelud" osas "vaated" ja "Vastused". Tulemuseks on mõned rohkem eepiline lood Bitcoin evolutsiooni.

# 4 - Hal Finney lugu

Hal Finney, ehk esimene inimene peale Satoshi tõesti visata oma kaalu Bitcoin. Ta on ka üks neist vähestest kahetsusväärne inimesed, kes kannatavad ALS, või see rohkem tuntud, Lou Gehrigi haiguse. Tema lugu Bitcoin, nagu te võib-olla arvasid, on üks nii tragöödia ja triumf.

Hr Finney on cryptographer ja kuigi paljud tema eakaaslased tagasi Bitcoin kui ta kõigepealt alustas ringilt ümber veebi ta sai kiiresti põnevil. Tõepoolest, usutakse, et Hal oli esimene inimene, kes osalevad Bitcoin tehingu kui Satoshi saatis ta kümme Bitcoins katsetada süsteemi.

Huvitav, Hal ainult jooksis Bitcoin paar päeva, kasutades oma arvuti kaevandada neid. Ta leidis, et kaevandamise käigus oli tegemist tema arvuti töötaks liiga kuum, et ta välja lülitada programmi ja rohkem või vähem unustas münte. Ta ei visata münte vaid lasta neil istuda oma kõvakettale.

2009. Hal, siis viiekümnendate aastate keskel, oli parimas vormis oma elust. Tema Bitcoins koguvad tolmu oma kõvakettale, kuid Hal valmistus maratoni, töötab kakskümmend pluss miili päevas. Ja siis ta sai teada tema seisund. Lou Gehrigi haiguse põhjustab inimestel sisuliselt kaotada kontrolli oma lihaseid ja täielikult halvab neid.

Hal ei mõelnud palju oma Bitcoin kuni 2010. Aasta lõpus, kui ta leidis, et Bitcoin oli väärt raha ta tõmbas oma münte ühenduseta rahakoti ja otsustas korraldada nende peale anda tema pärijad üks päev.

Kahjuks Hal on nüüd halvatud, kasutades motoriseeritud ratastooliga ja silma kontrolli seadmed, et saada ringi. Ta on ka kasutada kõne süntesaator. Aga kui paljud meist võib crack, Hal on jäänud positiivne ellusuhtumine. Ta on ikka kellel peale tema Bitcoins ja ta on ikka seotud programmeerimise ja muid asju.

BitcoinTalk lugejad olid tõeliselt inspireeritud lugu ja mõned isegi arvavad, et Hal võib olla Satoshi ise. Loe kogu lõime.

# 3 - Kutt, kes on ostnud 250,000BTC $ 3,000 (2 enimvaadatud)

Üks populaarsemaid Bitcoin foorum niidid on õigus "Ma olen Kevin, siin on minu poolel." Nagu intrigeeriv, et pealkiri on lõpumärgendile rida võib olla isegi parem: "* leek ülikonna *". Nagu olete ilmselt juba arvata, et see on päris huvitav ja vastuoluline teema.

Sa lähed kandma koos meiega, sest lugu ise on päris keeruline. Nii luku sisse! Niit alustas omamoodi avalik vabastamist selgitada vahejuhtumi kohta Mt. GOX kus mees, Kevin, oli võimalik saada miljoneid dollareid väärt Bitcoins jaoks murdosa hinna.

Tagasi juunil 20thof 2011 kellegi teadmata põhjusel otsustanud müüa maha üle 250,000 Bitcoins Mt. GOX ja ei määrata miinimum- müüa. Arvatakse, et Bitcoins müüakse varastatud häkker, kes oli kogunud neid ja siis müüakse need ära massiliselt. Miks ja mis eesmärgil on endiselt mõistatus tänaseni.

Kui keegi pannud müüa järjekorras Mt. GOX süsteem läheks läbi iga osta järjekorras ja rahuldada see, alustades kõrgeima pakkumise ja liigub allapoole, kuni miinimumhind on saavutatud. Sel juhul müüa, et oli sadu tuhandeid Bitcoin ja ei olnud kehtestatud miinimumhinda.

Arvestades müüa tellimuse tohutu suurus, kiiresti täidetud kõik nõudlus suurem lõppu ostutellimuste. Tähendus igaüks, kes tahtis osta Bitcoins või selle lähedal turg määr oli nende tellimusi täitnud. Tark ettevõtja, "Kevin", märkasin, et seal oli suur hulk Bitcoin osta tellimusi 1 sent. Nii ta põhimõtteliselt pakkuda 1.1 senti ja pakutakse osta nii palju Bitcoins kui võimalik.

Kui müüa, et saavutatud Kevin pakkumishinda suutis osta ligikaudu 260000 Bitcoins kõik vähem kui $ 3000 dollarit. See oli ainult väike osa turuhind enne massiliselt müüa et pandi ja Kevin tagatud miljoneid dollareid väärt Bitcoin ainult paar tuhat dollarit.

Kevin siis tagasi umbes 650 bitcoins ja vasakule ülejäänud tema Mt. GOX konto. See kohe maha Firestorm. Mõned inimesed arvasid, Kevin oli häkker, kes varastas Bitcoins esiteks. Teised arvasid, et ta oli lihtsalt õiges kohas õigel ajal. Enamik uskus ta oli süütu, kuid ka valduses varastatud kaupade ja peaks neid tagasi.

In the end, Mt. GOX hoida kõige Bitcoins ja pööras ametitest. Kahju oli mõnevõrra piiratud ja hack sundis Bitcoin kogukonna keskenduda rohkem turvalisust. Loe originaal teemas.

# 2 - Esimene teadaolev suur vargus Bitcoins (1 enimvaadatud)

Tagasi juunis 2011. Bitcoin foorum kasutaja Allinvain ärkasin avastada, et keegi oli häkkinud 25000 Bitcoins, siis väärt umbes $ 500,000 dollarit, nüüd väärt umbes 16 miljonit! Mõistus puhub osa on see, et Allinvain märganud, et tema lörtsi Pool konto oli häkkinud, ja isegi siis otsustas mitte proovida liikuda või kindlustada oma Bitcoins.

Allinvain kiiresti ulatasid Bitcoin kogukond, kuid teada, mida enamik meist juba teavad a Bitcoin Varastatud on Bitcoin kaotanud ja seal ei ole palju saate teha, et see tagasi saada. Allinvain tunnistas, et see oli tema enda hoolimatus, mis põhjustas traagilise varguse, kuid kaotada pool miljonit dollarit on karm viis õppima.

See tundub olevat esimene kord Bitcoins on varastatud. Foorum kasutajad hakkas läbi mõelda, kuidas kaitsta Bitcoins, nagu krüpteerimismeetodid, salvestamiseks Bitcoins pühendatud operatsioonisüsteemid (näiteks Linux mälupulk), ja muid asju. Paljud sarnaseid ideid oleks hiljem võimalik kasutada leitud paljude kaitse pakutavate teenuste tänaseni.

Vargus, samas kohutav Allinvain, tegi mõned positiivset mõju Bitcoin. Ühe, inimesed hakkasid võtma julgeoleku tõsiselt. Jah, see on meeles puhuriga, et inimesed oleks salvestada tuhandeid dollareid tagatiseta arvuteid, kuid nad tegid siis, ja paljud ilmselt veel teha nüüd. Kaks, see ei koguda valuuta palju tähelepanu ja kui nad ütlevad, ei avalikustamine on halb reklaam.

Nagu paljud kommenteerijad foorum märkida, lugu pidi korduda ikka ja jälle. Ja kahjuks see on. Mingil põhjusel inimesed on aeglased õppijad ja jätkuvalt salvestada tohutul hulgal Bitcoins ühe rahakotid, sageli arvutid ühendatud internetti. Mt. GOX ise kasutasin ka lax julgeolekut, kui see sai häkkinud. Loe kogu lõime.

# 1 - seda mõistatust, mis sulle 3.5BTC (1. Kõige vastas)

Hämmastavalt kombel kõige vastas lõime BitcoinTalk postitati vaid 3 nädalat tagasi (22. Juuni 2014). Keere on ARG puzzlewhich hoiab sees vastus privaatvõti oma 3.5BTC auhinna (ajal postitad väärt umbes 2100 $). Vaid 15 päeva seda teemat kogunud üle 2200 Kommentaarid inimesed meeleheitlikult üritab lahendada puzzle.

Idee on selles, et puzzle alustada põhimotiivi (postitatud allpool) ja seejärel vihjed on laiali erinevates Internet meediumid (Twitter hash silte, Reddit postitused jne). Kulus 2200 Kommentaarid lahendada puzzle ja võitja oli BitcoinTalk kasutaja nimega "GateKeeper". Algne postitaja (OP) postitanud all võltsitud kasutajanimi ja jääda anonüümseks. Siin on link terviklahendust puzzle (see on 32 lehekülge pikk).

Loe algse lõime

Seotud uudised


Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi