5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors | Estonian.lamareschale.org

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Internet on suurepärane allikas hämmastav lugusid ja Reddit on r / Bitcoin ei ole erand. Viimastel aastatel on mitmed redditors ja Bitcoiners võttis sotsiaalse platvormi jagada oma lugusid ja kogemusi umbes avastanud, ostes ja müües cryptocurrency. Mõned neist võitnud suur osa neist kaotas palju, kuid nad kõik õppinud midagi.

1. Bitcoin kui ravida depressiooni ja ärevuse

Paar aastat tagasi, Reddit Daurgothoth oli masendust, ärevust ja piiripealsed paranoiline. "Raske huvi poliitika ja majandus koos avaliku hariduse teeme, et inimesed nendel päevadel. Kõik läbi avaliku hariduse masin ma mõelnud... Miks nad teevad asju niimoodi? Ma mõtlen see on 21. Sajandil ja me elame rikkaim riik maailmas. "

Siis Bitcoin sündinud, kuid Daurgothoth ei ole tegelikult aru cryptocurrency potentsiaali ajal. Kuid Bitcoin lõpuks vallutanud seda Reddit: "Kui sa tõesti usud aluspõhimõtteid Bitcoin siis vaba turg olema päris darn teile tähtis. Kui te arvate, nagu mina, et vaba turg on kõige võimsam kui ei toimu vajadus igasuguse vägivalla. Meie toode on tunduvalt parem midagi muud turul täna ja see võib kohandada nii kiiresti kui me peame seda, et me võidame. "

See Bitcoiner siis selgus ta kavatseb saada fiat tasuta 1. Jaanuariks 2015. "See on aeg minu jaoks omaks kava B. Eile teatas mu kavatsusest täielikult lõigata ennast ära Fiat raha süsteemi 1. Jaanuarist 2015. Ma saada makstud Bitcoins, ma maksan minu arveid Bitcoins. Ma investeerida Bitcoins ja ma kindlustada oma Bitcoin investeeringuid. "

Me ei tea, kas ta tegi seda!

"ma esimest sai sisse Bitcoin 2012. Aastal Üks Bitcoin oli väärt $ 4 ajal. Ma kohe sai konks ja teadis Bitcoin oleks tohutu üks päev. Kahjuks olin ka väga halb. Kõige ma võiks endale lubada Osta oli $ 400 väärt (100 BTC). " See on see, kuidas SuperDuperDerp lugu algab-off Reddit.

"Hind ei liiguta palju, nii et ma peatunud kontrollimise pärast paari nädalat. Kui ma tulin tagasi see kuu aega hiljem, hind oli pidevalt tõusnud $ 8 per münt. Üllatunud minu väike juhuslik ja mõtlesime, et see oli liiga vara jaoks Bitcoin tõesti startida, ma müüs kõik 100BTC for $ 800 ja planeeritud osta uuesti, kui hind läks alla. " Kuid ta ei teinud seda kunagi. "Ma vaatasin seda ronida ja ronida kuni ma lõpuks tagasi ostetud umbes $ 100, võrgud mulle 8 BTC.

"Lasen oma tundeid parima mind ja paanika müüdud / ostetud paar korda 2013. Aasta ebastabiilsuse ning viimati oli müüa paar BTC kui olin dire sirgetel, edaspidi" Reddit lisab tema lugu.

"Nüüd on mul veidi üle 2BTC ja olen veidi parem kui olin 2012. Mulle meeldib uskuda, et kui ma poleks olnud rahaliselt mugav 2012. Oleksin ostnud tüki BTC säästa pikemas perspektiivis ja ei oleks olnud nii kiire müüa. Aga kes teab? See võtab raha, et raha teenida. "

Reddit sovereignlife jagas oma lugu Reddit, kui ta oli 65. Paar aastat tagasi, ta ostis oma esimese BTC kui nad olid lihtsalt $ 6 ja täiesti loobutud volitusi cryptocurrency.

"Usun, et see [Bitcoin] on tulevikus. Ma tean ka see on suurim vabadus tehnoloogia arenenud minu eluajal, ja ma olen põnevil, et näha edu ja arengu selles ruumis."

Kõik see tugevdab ideede lugesin 2000. Aastal Sic Itur Ad Astra (See on viis tärni), mida astrofüüsik Andrew Galambos. Ta kinnitas, et vabadus oleks kunagi saabumiseks valimiskasti kaudu revolutsiooni protestivad või vägivalda, kuid tehnoloogia abil ja vabaturul.

Ta ennustas, et vabadus oleks toode, mida inimesed tahaksid, ja et vabadus on esitatud - mitte poliitikud ja muud psühhopaatilised petturid, kuid andekad inimesed toodavad tooteid ja teenuseid, et parandada sellist vabadust.

Nüüd vaid 14 aastat hiljem, ma näen tõde Galambos sõnu, et tehnoloogia ja vaba turu pakkuda, mida varem oli võimatu - inimkonna vabaduse.

See Reddit väitis ta "elevil elada sellises korda ajaloos tunnistajaks ümberkujundamine, kuidas noored inimesed arvavad - ja loodetavasti näha suurt vabadust mis jääb minu elus."

2010. Itaalia Reddit Rengade - kes nimetas end Guido - sai teada Bitcoin ja kaevandatud paar. Siiski, kuna ta ei oodanud cryptocurrency kasvada nii palju, et ta selline unustas oma digitaalse münte ja kaotasid neid, kui ta ostis uue arvuti ja uue kõvaketta.

Kuid 2014. Aastal Guido märganud kasvav hind Bitcoin ja mäletatakse tema cryptocurrency. "Olin šokeeritud, kuidas väike virtuaalne mündi mineeritud arvutid oleks jõudnud selle summa raha. Mul oli mõned Bitcoins ja otsitakse kogu, kuid midagi, mitte ühe 0,000000001." Ta püüdis investeerida raha, kuid kellel ei ole edu või suur kasum.

"Kuna sel päeval ma kahetsen iga hetke oma elust, ma oleks muutus see igavesti, aidates mu pere ja mu sõbrad. Ma ei ole kunagi mõelnud oleks miljonär ja ma ei taha, kuid - kuradi - 20 € 2010 ja nüüd mu elu oleks võinud olla teistsugune. Ma ei saa magada (...) ja nüüd näen psühholoog mind aidata, kuid midagi. Hoian kahetsedes iga hetk. "

Sel hetkel, asjad hakkavad saada isegi tumedam Guido. "Ma olen nii halb otsuste tegemisel, et ma ei saa isegi lõpuks oma elu."

"Ma olen sõltuvuses nende numbrite rahakott. (...) Keegi minust aru, nad lihtsalt ütle mulle, et" elu läheb edasi ", kuid see ei ole tõsi. Kuidas mu elu läheb edasi seda liiki kannatusi? ma isegi ei tea, miks ma olen kirjalikult siin võõrad, kuid ma ilmselt vaja kedagi, kes saab mind veenda, et elu tõesti läheb, et puudub [Bitcoin] rongi võib olla märk midagi muud. Ma tõesti ei tean, et ma olen siin ei ole kerjama Bitcoins, Püüan leida mõned emotsionaalset abi, sest ma ei saa tõesti hoida elu. "

Reddit cryptocomicon võttis Reddit hiljuti jagada oma edulugu. "Mitu aastat tagasi ma vaatasin Bitcoin ronida alates $ 20 kuni $ 256 ja siis krahhi. Tahtsin osta ajal eel, kuid ei saanud päästikule. Pärast krahhi ma ootasin, et näha, kas Bitcoin sureks, kuid see ei ole, nii et lugesin lühiülevaade ja oli kohe konks. "

See Bitcoiner siis hakkas kogunev kui BTC oli umbes $ 95, peatudes siis iga krüpto-mündi ületanud üle $ 330. Cryptocomicon thensold umbes 1/4 oma positsiooni tagasilöögi umbes $ 1,020, pärast $ 1200 naastrehvid. "Sel hetkel ma omanduses umbes 220 BTC vaba ja selge."

"Olen olnud kogunev, enamasti 220-280 vahemikus selle pikendatud korrektsioon. Bitcoin on 2,6 protsenti minu netoväärtuse. Kodukapitalilaenu on 70 protsenti, Harkkokulta 16 protsenti ja hõbedakangid on seitse protsenti. Neist näen kodus omakapitali kaugelt kõige riskantne. "

Ja see on koht, kus cryptocomicon muudab tema toon räägib oma loo edendamisele Bitcoin usaldusväärne investeering. "Neile, kes on skeptilised Bitcoin ma lihtsalt näidata neid graafikuid ja öelda: miks on Bitcoin ei surnud? Olin üks varajase kõnelusi Andreas A. Ta ütles, et Bitcoin kas olla midagi väärt või väärt palju. Ma nõus. "

Nüüd, see Reddit näeb Bitcoin mainstream uudiseid iga päev ja ta teab, et enamik rikkust seal on illusioon. "Kui järgmise finantskriisi tabab, inimesed vastamisi kriitiline vajadus sorteerida välja, mida rikkus on illusioon ja mida rikkuse on reaalne. Ma eeldan Bitcoin välja tulema see kaos tohutu võitja."

Seotud uudised


Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas