5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada | Estonian.lamareschale.org

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Umbes 6 kuud tagasi hakkasin mu Bitcoin veebilehel. Tagasi siis oli lihtsalt kogub populaarsust ja mul oli raske leida asjakohast Bitcoin pluginad ja vidinad teha oma sait kasutajasõbralikumaks. Täna, nagu Bitcoin muutub üha populaarsemaks, võite leida mõned kasulikud WordPress pluginad, kuigi veel ei piisa minu arvates. Nii et siin on top 5 Bitcoin Plugins ma leidsin, mis aitavad teil oma WordPress veebilehel või blogis.

# 1 Bitcoin maksed WooCommerce

tõenäoliselt kõige populaarsem plugin kaubanduse WordPress saidid täna see plugin võimaldab teil nõustuda Bitcoin täiendava makseviis. Üle 3000 allalaadimine see on juhtiv Bitcoin pistikprogramm WordPress.org kuupäeva.

Kui otsite uut võimalust sellele WooCmmerce plugin võimaldab vaadata ka CryptoWoo. CryptoWoonatively toetab aktsepteerimine 3 valuutade (Bitcoin, Litecoin ja Dogecoin) otse kaupmehe külmhoone. Integreerimine shapeshift.io olgem kaupmehed aktsepteerivad 35 muu digitaalse valuutades ja saada makstud ühes algupäraselt toetab münti.

# 2 Bitcoin Infotabloo Widget

Kuigi ma ei saa täiesti objektiivne seoses selle plugin, sest see oli autoriks minu kodukale, ma usun, et Bitcoin Infotabloo Widget oli midagi, mis oli puudu Bitcoin universumis. Mäletan, et ma ei suutnud leida ühe plugin, mis näitab erinevate BTC hinnad graafiliselt hiljemalt hindadega. Nii et see plugin näitab teile hindade Mt.Gox, BTC-E ja Bitstamp. Samuti annab teile graafiliselt hinnakõikumine viimase 24 tunni jooksul.

# 3 CoinWidget BTC / MTK annetus widget

See lihtne vidin võimaldab teil taotleda annetusi oma veebilehel kas Bitcoin või LiteCoin. Rakendamine on väga ilusti tehtud ja kui klõpsate annetada nuppu ilmub rippmenüü, mis näitab rahakoti annetada. Samuti automaatselt saata aadressile online-rahakoti kui ühilduvad.

# 4 Coinbase Bitcoin maksete plugin

Kui teil on ainult soovi aktsepteerida Bitcoins makse ja mitte teisi makseviise saab kasutada Coinbase plugin. Kuigi see on väga varajases staadiumis plugin tundub teha tööd hästi. Coinbase on rahvusvaheline digitaalse rahakoti, mis võimaldab teil turvaliselt osta, aktsepteerida ja kasutada Bitcoins. Minu nõuanne teile on see, et kui te ei asu USA ei kasuta Coinbase, kuna see on praegu ainus täielikult kooskõlas USA elanikud.

# 5 Reddit'isse Bitcoin Widget

Kui soovite asustada veebisaidi uus Bitcoin seotud lugusid saate seda Reddit Bitcoin Widget. Kuigi see ei ole WordPress pühendatud see on ikka hea ressurss saada värske ja huvitav sisu oma veebilehel.

Ma loodan, et sa leidsid plugin või kaks, mida saab kasutada oma veebilehel. Kui teil on huvitav Bitcoin plugin olete loonud ja tahad, et seda värskendada minu blogi palun saatke mulle.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima