5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid | Estonian.lamareschale.org

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Kuus aastat Bitcoin on teinud ka majanduskasvu. Kuid arvestades selle potentsiaali, seda võiks teha palju paremini, kui see ei olnud mingil factorsobstructing oma edusamme.

Vastavalt hiljutises raportis Bitcoin kasvab 25 protsenti kiiremini kui internet algusjärgus, mis on üsna muljetavaldav saavutus iseenesest. Aga midagi, mis on toodetud selliste segatakse nii lühikese aja jooksul saab kindlasti parandada.

Lahendus järgmise viie probleeme võib põhjustada Bitcoin triumf ja peavoolu vastu.

[Tweet_box disain = "default"] Kuus aastat Bitcoin on teinud ka majanduskasvu. Kuid arvestades selle potentsiaali, see võiks olla teeme palju parem, kui see ei olnud mingil takistavad tegurid oma edu. [/ Tweet_box]

1. Bad maine

Paljud poliitikud ja fiat valuuta toetajad kasutada seda argumenti tagasi lükata Bitcoin: digitaalse valuuta majorly kasutatakse ebaseadusliku tegevuse eest. See on tõsi määral. Kuid peamine küsimus, mis tekib on "kuidas see teha Bitcoin - valuuta, halb?".

Raha kasutatakse teha kõik omamoodi asju. Narkoparunid kasutada seda osta ja müüa narkootikume, röövlid varastada ja inimesed isegi tappa ta. See ei tee raha olemuselt halb, sest see on kasutusel nii.

Need vastased on vaja näha Bitcoin kui nad näevad raha: kui vahend ja ressurss. Me peame andma sama perspektiivi Bitcoin ja annab omamoodi vabadust, et me anname käibevaluutasid. Bitcoin on lihtsalt ressurss ja kuidas inimesed seda kasutada ei ole midagi pistmist valuuta ise. Kui inimesed mõistavad seda, Bitcoin kasvu poolest vastuvõtmist kindlasti suurendada ja seal peab olema ennetav meiepoolset pingutust, et aidata edastada see idee inimestele.

2. Mittemõistmine

Ma saan aru, Bitcoin ei ole just lihtne mõiste wrap pea ümber. Ta on oma õiglase osa keerukust, mis omakorda Leikillinen kui koos raske tehnoloogilises mõttes. Sellepärast tahes võhik tõenäoliselt peavad seda väga tehniline mõiste on kättesaadav ainult tech-Savvy, fakt, et tõlgib aeglasem vastuvõtmisega cryptocurrency.

Kuid see lähenemine ei ole päris õige, sest seal on kümneid veebilehti aidata Bitcoin algajaid. Tegelikult, see on üks 99Bitcoins "eesmärgid: kui sa oled keegi üritab mõista Bitcoin ja kuidas see toimib, siis võid vabalt vaadata meie juhend, kuidas saada oma esimese Bitcoin.

Meil on ka YouTube channelwhere leiad vastuse erinevate Bitcoin seotud küsimustele. Minu arvates on vaja rohkem interaktiivset sisu Internetis pühendatud harida uustulnukad krüpto maailmas.

3. Hinnakõikumine

Paljud inimesed said teada Bitcoin kui cryptocurrency murdis 1200 $ barjääri novembris 2013. Inimesed tahtsid sattuda valuuta, nii et nad võiksid kaubelda seda ja teenida raha küljel. Aga see idee kiiresti hajub, kui inimesed hakkasid mõistma Bitcoin ebastabiilsuse ajal. See tegi investorid kardavad investeerida Bitcoin, märgistamiseks ohtlikud investeerimise eesmärgil.

Hea uudis on see, et viimase aasta jooksul on hind volatiilsus on vähenenud. Siiski Bitcoin on minna pikk tee, et jõuda mingi stabiilsuse investoritele saab usaldada.

"Sa pead seda [Bitcoin] oleks kättesaadav, sa pead seda saaks kasutada ja teil on vaja, et see oleks suhteliselt stabiilne."

Jonathan Chester tegevjuht Bitwage

Stabiilsust Bitcoin toob kaasa kiirema vastuvõtmise valuuta ja võimaldab tal kasutada regulaarselt maksevahend.

4. Blockchain suurus

Praegu blockchain töötleb peaaegu 100,000 tehingute päevas. Tehingute arv on kahekordistunud maht võrreldes eelmise aastaga, joonistamine välja tohutu kasvu kõver. Aga see detsentraliseeritud pearaamatu kasvab paratamatult veelgi ja probleem on see, et just nüüd on blockchain saab käsitleda ainult mazimum kolme tehingute sekundis. See piirang on tekitanud palju küsimusi mastaapsuse ja kasvu Bitcoin.

Blockchain suurus küsimus tuleb lahendada enne suuremahuliste vastuvõtmist võib pidada. Paljud inimesed on soovituslikke lahendusi probleemile, kuid rakendamise lahendusi on veel toimumata.

5. Turvaprobleemid

Mõned minevikusündmuste on määritud Bitcoin mainet ja turvalisuse taset. Mt. GOX oli käitlemise 70 protsenti kõigist tehingutest 2013. Aastal ja seejärel 2014. Aasta alguses, pankrotiavalduse esitamist ja teatas 850,000 BTC kadunud tõttu välise rünnaku.

Siiski on alati olnud Internetis kuulujutud, väites, et BTC võis tegelikult on manipuleeritud ja varastatud endise tegevjuhi Mark Karpeles. Kogu see skandaal saavutanud suure avalikkuse ja tõrjutakse palju inimesi mõtleb kehtestatud uus cryptocurrency.

Ideaalis ma usun, et ei tohiks hoida oma BTC online rahakotis. Bitcoin oli mõeldud olema detsentraliseeritud; see ei ole ruumi vahendajaid või ettevõtted. Inimesed peavad end harida ja hoida digitaalse münte turvaline offline rahakotid või külmhoonete, nii et neid saab hõlpsasti vältida hacks ja pettuse.

Kuid turvalisuse probleeme seotud kasutamise Bitcoins nüüd tegelema turvalisuse eksperdid. Läbipaistvamaks ja turvalisemaks lahendusi mis esitatakse, kuid teostatavust neid lahendusi ainult siis osutus tulevikus.

Sest kuue-aastane cryptocurrency, Bitcoin on küpsenud üsna hästi ja mõned eelpool nimetatud probleemid peaaegu automaatselt disappearwith aega.

Ometi ei saa öelda neile kõigile. Turvalisusega seotud probleeme ja blockchain suurus küsimus tuleb korralikult tegeleda eksperdid. Ainult määrates selliseid probleeme näeme Bitcoin oma potentsiaali.

Hoiatus: seisukohad selles artiklis on need autori ja ei pruugi ühtida, ja seda ei tohiks seostada, 99Bitcoins.

Seotud uudised


Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega