5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine | Estonian.lamareschale.org

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Idee täielikult detsentraliseeritud finantssüsteemi ikka kõlab utoopia. Või äkki enam mitte, vastavalt Hispaania suuruselt teine ​​pank, BBVA. Asutuse tundub olevat valmis omaks rahalist disruptionand usub, et "praegune süsteem, kus finantsasutuste rekord üksikisikute kontode tsentraliseeritult ja pankade reservide hoitakse keskpangas" võiks asendada "täielikult detsentraliseeritud finantssüsteemi. "

Hispaania pank, tulemus ühendamise vahel Banco Bilbao Vizcaya ja Argentaria 1999. Aastal avaldas raporti pealkirjaga Blockchain Technology: The Ultimate finantssüsteemi häire süsteemi, analüüsides loomine "Interneti raha" või "internet rahastamiseks."

Vastavalt BBVA, esimesed sammud on juba astutud. "Esimene tase häireid tundub tõenäolisem maksete ruumi, kus traditsioonilised tehinguid nagu rahaülekanded, krediit- ja deebetkaardi maksed, rahaülekanded, välisvaluuta ja online makseid, nõuavad vahendaja nagu arvelduskoja või finantsasutus. Nendes juhtudel toimuks tehing otseselt vahel ostja ja müüja ilma mis tahes vahendava ja valideerimise tehingu juhtuks detsentraliseeritult või hajutatud pearaamatu "."

[Tweet_box disain = "default"] Idee täielikult detsentraliseeritud finantssüsteemi ikka kõlab utoopia. Või äkki enam mitte tänu blockchain. [/ Tweet_box]

Kuid see ei ole tähtis uuendus lubatud blockchain. Pank usub "suurim võimalik mõju avaliku pearaamatu ulatuda maksesüsteemi."

"Arvestades, et enamik finantsvarad nagu võlakirjad, aktsiad, derivatiivid ja laenud on juba elektroonilise see võib olla võimalik, et ühel päeval kogu süsteem asendatakse detsentraliseeritud struktuur."

Kuigi toetajate arv on endiselt väike, BBVA on nüüd sama blockchain jõul paat nagu teiste suuremate pankade nimed nagu Deutsche Bank või Barclays. Isegi Hispaania pank tunnistab, et "finantssektori, institutsioonid olid aeglased potentsiaali tunnustama blockchain tehnoloogia." Kuid see rühm blockchain toetajad koosneb mõned suured nimed on mõned head põhjused - siin kirjeldatud BBVA - kaaluda vastuvõtmise Bitcoin peamine tehnoloogia.

Usaldus

"The blockchain pakub omane usaldusega alla, kõrvaldades vajadust käsi ja maandamisel inimlik viga."

Turvalisus

"Selles avaliku Ledger, andmed on kaitstud omavolilise ja toimetamine ja üksikisikud ei saa asendada osad blockchain kui kulud selleks on märkimisväärne - hüpoteetiliselt üks oleks vaja kontrollida üle poole" sõlmed ", et salaja muuta blockchain. See tagab ole kahekordse kulutusi. "

Potentsiaal

"Kuigi Bitcoin ise on saanud palju kriitikat, siis blockchain tehnoloogia arvatakse suur potentsiaal, äratades tähelepanu valitsuste, ettevõtete ja riskikapitali kiires tempos." Vastavalt BBVA on blockchain tehnoloogia võiks rakendada erinevaid aspekte meie ühiskonnas alates muusikatööstuse demokraatliku hääletamise protsessi. "Enamasti on need valikud on mõelnud, et pakkuda suuremat turvalisust, kiirust ja töökindlust murdosa costof traditsiooniliste infrastruktuuride" pank nõudeid.

Efektiivsus

Teistest võimalusi, BBVA mainib smart lepingute ja selle "self-täidesaatva omadused, mis muudaks lepingu" purunematu "." Pank läheb rääkida hiljutised uuendused, et "kasutate märgid salvestada ja kaubanduse vara, nagu aktsiad, võlakirjad, autod, majad ja kaupadega. Need nn" värviline mündid "lisab täiendavat teavet vara, tekitades" smart vara " või võime salvestada ja tehinguid nende varade abil "smart lepingud", mille tagamine on keeruline algoritme kaudu levitatakse platvormid ilma keskregistrile, suurendades tõhusust. "

Kulude vähendamine

"Kümned suurpangad on nüüd investeerinud suuri summasid selle tehnoloogia [blockchain]. Tähelepanu on tõenäoliselt tingitud sellest, kuidas häiriv see tehnoloogia on finantssektoris, eriti kui see võimaldab tohutu lihtsustamine pangandus protsesside ja vähendab oluliselt kulusid. " BBVA lisab, et võttes vastu Bitcoin peamine tehnoloogia "tooks kaasa olulise infrastruktuuri kokkuhoid pankade võimaldades neil mööda makse networksthat on sageli aeglased, kohmakad ja kallid."

Põhjused vs väljakutsed

Vaatamata uskuda potentsiaali blockchain, BBVA ka tunnistab, et seal on mõned probleemid lahendada enne täielikult toimepanekul et Bitcoin uuenduslik pearaamatu tehnoloogiat.

"tõenäosus detsentraliseeritud süsteemi muutunud igapäevaseks ei ole ilmne, kuna see oleks pakkuda sama või kõrgema taseme usaldust ja kaitset kui praegune. Et see juhtuks, süsteem oleks omada tohutu hulga arvuti võimsus ja tõhusalt toime tulla tohutu energia tarbimise kohustatud seda toetama, "pank ütleb. Enne arvestades rakendamise revolutsiooniline "Interneti raha", et maailm vajab suurem ja parem "asjade Internet".

"Süsteem oleks omada tohutu hulk arvuti võimsus ja tõhusalt toime tulla tohutu energia tarbimise vaja toetada."

Määruse võiks olla probleem

Vastavalt BBVA, "ei ole selge, kuidas see süsteem oleks tegeleda õiguslike ja regulatiivsete probleeme, samuti riigi julgeolekut, nagu rahapesu, pettuse, maksudest kõrvalehoidumise või terrorismi. Lisaks digitaalse valuutades ei oleks vabastatud potentsiaali jookseb. "

Ikka, Hispaania panga - nagu paljud teised - usub kõik need takistused saab purustada. "Parandused ja muudatused blockchain tehnoloogia võiks ületada mõned neist takistusi ja viia laiemalt tunnustada." See tähendab, et see ei ole tähtis, kuidas seda teha enam, kuid lihtne küsimus, millal.

Seotud uudised


Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat