5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks | Estonian.lamareschale.org

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Kui olete maksnud tähelepanu Bitcoin hind viimasel ajal siis olete ilmselt märganud tohutu langus selle hind viimase paari päeva jooksul. Aga kuigi hind on langenud alla $ 200 mõningatel juhtudel ei ole vaja paanikat.

Umbes aasta tagasi ma olen kirjutanud postituse erinevatest tähemärki Bitcoin universumis. Siin on, kuidas igaüks neist võib kasu praegusest olukorrast.

Investor - Osta rohkem Bitcoins vähem

Esimene kõige ilmsem eelis selles olukorras on see, et saad Bitcoins mustuse odavad hinnad. Viimast korda Bitcoin Nii madal oli umbes oktoober 2013 - peaaegu 14 kuud tagasi. Seal on vana ütlus parun Rothschild, et läheb "Osta kui seal on veri tänavatel... Isegi kui see on oma". See on üks parimaid võimalusi eelmisel aastal osta rohkem Bitcoins.

Traders - Lühike müüa Bitcoin

Sageli tundub, et unustada, või nad on täiesti teadlikud, et see on võimalik, et lühikese müüa Bitcoinand kasum hinnalangus. Lühikeseks müük tehakse tavaliselt firmad nagu Plus500or AvaTradewho võimaldab teil kaubelda erinevuslepingute.

Neile teist, kes ei ole tuttav selle lühikese müük põhimõtteliselt tähendab laenamine vara, nagu Bitcoins, müüa jooksevhindades. Siis hiljem saab osta Bitcoins tagasi maksma isik või organisatsioon sa laenatud neid müümisel esmakordselt ümber. Loodetavasti, kui lähete tagasi osta Bitcoins, hinnad on langenud, nii et see on odavam osta vara, mis tuleb tagasi maksta.

Skeptikud - Naerma entusiast

Ei ole suuremat rõõmu kui kahjurõõmu :) Kui sa absoluutselt vihkan Bitcoin see on teie aeg öelda "Ma ju ütlesin" nii palju Bitcoin ehnthusiastics leiad. Ilmselt ühed vihkajad nagu Warren Buffetand Mark Williamswho usuvad, et Bitcoin krahhi tulevikus otsivad sellist:

Merchants - omandada rohkem Bitcoins

Kui te saate maksta Bitcoins kaupmees siis see võib olla hea võimalus teile. Ma ei taha, kui sa nõustudes Bitcoins kaudu Bitpay või mõne muu teenuse niimoodi vahetab Bitcoins kohe dollarit. Pigem kui sa tegelikult laadimise inimesed Bitcoin et saate hoida.

Ma näen seda eeliseks, kuna te saate palju münte iga müügi nüüd. Näiteks - ma saan maksta $ 15 väärtuses Bitcoins kui keegi ostab midagi mulle, et täna teen ümber 0.075BTC kus on paar nädalat tagasi ma oleks teinud ainult 0.038BTC. Muidugi see kehtib peamiselt kui teil on mõned fiat valuuta backup.

Evangelistid - (teha märge) Naerma vihkaja

Kui oled suur usub Bitcoin (nagu ma olen) siis see on aeg võtta välja oma kaamerate ja dokumendid kõik roppus, mis on visatud ringi Bitcoin. Lihtsalt, et sa tahaks olla võimalik saada inimesi sööma oma mütsid hiljem. Näiteks…

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski