50 000 bittiini eest enampakkumisel | Estonian.lamareschale.org

50 000 bittiini eest enampakkumisel

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Paar kuud tagasi USMS oksjonil maha umbes 30000 bitcoinsin oksjoni, Tim Draper oli ainus võitja.

Edasi- ja nüüd USMS saab müüa teise 50,000 bitcoins teises sarnane oksjon.

Bitcoins müüakse oksjonil on teistest arvutitest omanikuks Ross Ulbricht.

Mündid algselt kinni peetud 24. Oktoober 2013 jäi seisma, kuni 27. Jaanuar 2014, kui Ameerika Ühendriikide ringkonnakohtus District of New York sisenenud Kokkuleppelisus ja tellige esialgseks müük Bitcoins. Selles järjekorras, nii Ameerika Ühendriikides ja Ross William Ulbricht kokku lepitud, et "Ameerika Ühendriigid, oma äranägemise järgi, võib müüa osa või kõik need bitcoins, kuupäeva või kuupäevad ja viisil, mille määrab Vabariigi Valitsus. "

See suletud pakkumist oksjon on 50,000 bitcoins lahutada kaheks seeriaks: A seeria (10 plokki 2000 bitcoins) ja B seeria (10 plokki 3000 bitcoins).

Rohkem üksikasju, kes on huvitatud pakkumise käigus võib leida üksikasju USMS kodulehel aadressil: http://www.usmarshals.gov/assets/2014/dpr-bitcoins/?m=16 Uued ettevõtted, kes aktsepteerivad Bitcoini 2014. AastalKuigi me ootame saabumist Bitcoin paymentsto suuremate American internetikauplus Overstock.com, midagi, mis peaks juhtuma teises kvartalis 2014, siin on nimekiri uusi ettevõtteid, et hiljuti teatas nad aktsepteerivad cryptocurrency.

See uus aasta on kindlasti suurepärane digitaalse valuuta.

1. BOND New York

The Manhattan põhinev kinnisvara maaklerfirma - spetsialiseerunud elamu rentimise ja müügiga, samuti rentimine - teatas, et ta nüüd vastu Bitcoin maksevalikuna kinnisvaratehingute.

2. NRC Handelsblad

Maineka Hollandi ajalehe NRC Handelsblad peaks algama nõustudes Bitcoinpayments üksikute artiklite ole aega.

3. Vandelay Web

See veebileht ja süsteemide arenduse firma teatas hiljuti, et nad nüüd vastu võtta Bitcoinas kehtiv makseviis oma teenuste eest.

4. Porn.com

Porn.com on nüüd vastu Bitcoin, vaid ka kaks nende frantsiisid. Saate kasutada oma cryptocurrency saada juurdepääs lisatasu sisu.

5. Nica Life Realty

Endine pankur lihtsalt kasutada oma Bitcoinsto osta tükk maad Nicaragua läbi Nica Life Realty.

6. THI taimetooted

See poe annab haruldased ja eksootilisi maitsetaimi ja vürtse, nagu kratom ja kava, otse Indoneesias ja Polüneesias ning toimetab selle otse oma klientidele. Nad on nüüd vastu Bitcoin.


60 Second Video News kokkuvõte - 22. Jaanuar 2018Siin on, mis juhtus sel nädalal Bitcoin 60 sekundiga.

Bitcoin hind langes alla $ 10.000 tasandil. Kõik muud altcoins kannatas tohutu tilka ja turg on nüüd aeglaselt taastumas selle tohutu paanika müüa.

Lõuna-Korea valitsuse ametnikud olid kaasatud siseringi tradingby võttes krüpto turul positsioone enne teadaanne keelata Korea krüpto turgudel. Üle 250.000 nördinud kodanikud on sõlminud petitionin protestiks sellise kõrgetasemelise turul manipulaatorid.

Seadusandjad on väljastatud keelustamiskorraldusi vastu BitConnect, kahtlustatava Ponzi skeem. Vastuseks BitConnect announcedthat nad tahaks olla lõppenud kõik laenamise ja kauplemise aktiivsus oma platvormi. Väärtus Bitconnect sümboolne langes üle $ 400 alla $ 6.

Lõpuks, kuigi Lightning Network on veel testimise faasis, peaaegu 30 sõlmede testime praegu võrgus päris bitcoins. See näitab, et see väga oodatud tehnoloogia tõenäoliselt saabub oodatust varem.

See, mis juhtus sel nädalal Bitcoin. Järgmisel nädalal näeme.


18:00 oksjoni lõppemise aegTäna kell 18:00 USMS oksjonil osa Silk Road arestitud Bitcoins valmib.

Enampakkumise mis on toimunud täielik salajasus seni jaoks 29,656.51306529 võiks olla teadmata mõju turule.

Praeguse seisuga oleme teadlikud praeguse oksjoni hinnad, me ei tea, kus pakkujad on tegelikult osaleda ja me ei tea, kui USMS läheb vabastama üksikasjad enampakkumise võitja.

Kell 18:00 pakkumise peatub ja on tõenäoline, et nädalavahetusel isiku pakkumist kordategemist koos mitmete teiste top pakkus, et kindlustada Pakkujate ei ole mingil moel seotud Siiditee, et pakkuja ei tegelikult on vajalikud vahendeid, et katta kogu ostu.

Pakkumised võetakse e-posti teel täielikult hoidmise ilma Pakkujate teades ilma nende pakkumise teades, kes kasvatab hindu.

On teada sel ajal, kui USMS teeb avalduse esmaspäeval, kui kontrollil on lõppenud, et lõpphind või lõpliku pakkus oksjoni kui nad ei ole teinud teadaanded seoses selle protsessi lõpp. On väga tõenäoline põhineb menetluse dokumendid, et nad ei tee avaliku avalduse.

Täna pärastlõunal Bitcoin on näinud rahutu kauplemise hinnad lükates kümme või rohkem dollarit järjekindlalt täna ja vooluvõimendustegur $ 7.

On selge, et ükski pakkujad pakkuda üle praeguse turuhinnaga ja et äkiline potentsiaali välimus nii palju Bitcoins turule võiks olla negatiivne mõju - kuid hind võiks ka ralli sõltuvalt lõpptulemused. Hoiame silma peal turgudel lisaks uusimat teavet enampakkumise tulemused.

Kui ja, kui võitja või andmed vabastatakse või lekkinud paneme neid kohe ja alustada tööd vet avaldused.

On oluline märkida, et USMS tõenäoliselt ei avalda nime võitnud pakkuja mis tahes varem kui esmaspäeval. Nad nõuavad lisaaega kontrollida võitnud pakkumise ja pakkujatega.

Seotud uudised


Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid