6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused | Estonian.lamareschale.org

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Iga uue valuuta vastu enamiku alati avab uusi turge ja uusi ärivõimalusi. Sama kehtib Bitcoin. Kuna see oli laialdaselt vastu ümber kokkupuude rohkem "mainstream" üldsusele aprill 2013 paljud müüjad nägid selles suurepärane võimalus laiendada oma kliendibaasi. Näiteks Forex firmad nagu AvaTradehave hakkas pakkuma oma teenuseid uue valuuta online pokker saidid on hakanud nõustudes Bitcoins kuid on veel palju kasutamata ärivõimalusi, mida saab kasutada, et muuta raha Bitcoin.

# 1 - Design Bitcoin WordPress teemad

Kuna sõna Bitcoin levib kogu net, palju blogisid Bitcoin on avanemise (nagu käesolev). Kahjuks ei ole Bitcoin WordPress teemad võib leida (usalda mind Olen tutvunud). Kui olete foto / disainer, saate teha mitu Bitcoin WordPress teemad ja müüvad neid ThemeForest.

# 2 - Müü Bitcoin kauba

Kuna inimesed on selline soe koht Bitcoin oma südame võite hakata müüma Bitcoin kaupu. Seda tehakse veebis mitu trükiteenused, kuid ma usun, et spetsiaalse veebilehe konkreetsete Bitcoin T-särk, tassid, plakatid ja muud põnevat tõenäoliselt töötavad päris hästi. Samuti võib pakkuda erinevate kokkusaamiste üle maailma kohandatud varustus.

# 3 - Registreeri Bitcoin domeeninimede

Paljud inimesed otsivad Bitcoin domeeninimesid oma kodulehel. Sa võiksid kindlustada mitu Bitcoin domeeninimede ja müüa neid siis kasumit Webmasters. Ilmselt on juba olemas üks teenus juba seda teed.

# 4 - Paku Bitcoin nõustamisteenuse

Paljud inimesed on küsimus Bitcoin nagu alguses enamus on vähem tech Savvy kui Bitcoin on varakult. Üks idee, et on rakendatud, kuid on palju, mis täidab tema potentsiaali annab konsultatsioone erinevate veebisaitide Bitcoin (nt Fiverr).

# 5 - Loo Bitcoin Kingitused

Mis oleks parem viis sõita vastu kui talle Bitcoins kellelegi, kes pole kunagi kuulnud Bitcoins? Loo kingitus deponeerides Bitcoin arvesse äsja loodud rahakott. Siis saatke oma sõbrale lingi selle kingituse. Juhised on esitatud selle kohta, kuidas pääseda rahakott tagasi Bitcoins jne Kõik samas õpetades oma sõbrale Bitcoin. (Idee allikas).

# 6 - Avage Bitcoin pilv kaevandustegevuse

See on päris uus ärimudel ning üha rohkem inimesi otsivad kaevandada Bitcoins see tõenäoliselt rohkem tulus. Idee on, et te luua võrgustik kaevurite ja lase inimesed ostavad lepingute sinult, et liituda kaevandamisel. Cloud tärkimine teeb head tööd selgitades seda rohkem üksikasju.

Seotud uudised


Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme