Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu | Estonian.lamareschale.org

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Tänane postitus on umbes väike riik, et elutsevad 7,9 mln inimest Lähis-Idas nn Iisraeli. Kuna ma elan Iisraeli ma otsustasin teha sel nädalal ja uurida, kuidas see väike riik, mis on päris meelsasti uute tehnoloogiate vastuvõtmist Bitcoin. Siin on, mida ma leidsin.

Te võite oma kastreerimine käesoleva kutt

Dr Raphi Kishonis sertifitseeritud vet ja ta nõustub Bitcoin. Ilmselt saab ka lemmikloomade tarvikud ja lemmikloomade allahindlusi kasutades Bitcoin teises poes kuni põhja.

Mine välja baari või süüa restoranis Tel Aviv

Tel Aviv on Iisraeli peamine linn ööelu ja meelelahutus. Samuti peetakse üheks 10 parimat ööelu linnu maailmas. Kogu Tel Aviv täna saate Bitcoin süüa restoran asub Shenkin st., On juua OctoBaror on vegan sööki vegan baar-restoran.

Viibida beduiinikülast ööseks

Praegu on kaks külalistemaju Iisrael, mis aktsepteerivad Bitcoin. Enamik neist tegelema uue ajastu töötubades. Samuti võite leida täiendavaid new age kraami osta koos Bitoin nagu müstiline Medaljonid ja füüsilisest teadlikkust klassi.

Kas Dungeons & Dragons sünnipäev teie laps

Üks teenust pakutakse Bitcoin Iisrael on lapsed aktiivsust birthdaysand nagu kujul Dungeons & Dragons mängu. Võite broneerida bänd oma pulmas kasutades Bitcoins ja kui oled seda saada pruudi makeover.

Saa cool trükitud särk

Üks nicest poed Olen külastanud oli Mooz. Trükikoja T-särgid. Nad on nõustudes Bitcoin mitu kuud nüüd ja on juba tehtud 8 tehingute poodi ja oma veebilehel.

Iisraeli Bitcoin kokkusaamised on 2. Suurim maailmas

On väga aktiivne kogukond Bitcoin ehnthusiastics Iisraelis. 773 liiget kokku kohtuvad vähemalt kord kuus, et arutada erinevaid Bitcoin küsimusi ja ideid. Ka Iisraeli Bitcoin Facebook grupp on üks suurimaid proportsionaalselt Iisraeli elanikkonnast üle 1000 liiget.

Seega tundub, et Iisrael, kuigi väga väike on võtta vastu Bitcoin kiiresti. Võib-olla asjaolu, et "igaüks teab igaüks" on üks põhjusi, et kuulujutt Bitocin levib nii kiiresti.Geek räägib oma kogemusest, kasutades Butterfly Labsist Bitcoin MineritPea meeles, kui paar päeva tagasi, rääkisime Bitcoin Miner loodud Butterfly Labs? Niisiis, täna me loeme Wired "Geek päevik", mille on kirjutanud Stefan Antonowicz ja otsustas edastada oma kogemusi kasutades ühte neist vähe Bitcoin generaatorid.

Ta sai musta kasti oma toimetajad ja jälgida plaani seda kasutada, kui ta valis, kuhu ta läheb kulutada kogu oma digitaalse miljoneid. Hiljem ta ühendatud masina ja sain mõned riistvara.

"Mulle meenus Asus Aspire Revo olin kogumise tolmu kui ma püüdis luua XBMC masin kaua, kaua aega tagasi. Pärast XBMC fiasko olin paigaldatud Ubuntu 11.04 Asus kasti nii et ma võiks mängida CouchDB server", ta ütleb. Ta häkkinud süsteemi ja seejärel uuendada seda.

Ta järgnes seitse lihtsat sammu: sain Eclipse Mining Consortium (soovitatavad Butterfly); kontot loonud; jooksis mõned käsud; sain töötades Bitcoin kaevur, et kataloog; ühendatud seadme arvuti; ran./bfgminer ja täidetud vajalikud väljad; Märkimise kiirust ja lõpuks hakkas tootma mõned Bitcoins.

See oli põhiliselt see, kui Stefan Antonowicz ütleb. Nüüd ta ootab rikkaks...

Via wired.com


Suur online pood, mis võtab vastu ainult Bitcoini? See on BitcoinShop.usSee on ikka töötab selle beetaversiooni, kuid see on juba tegemisel askeldama Bitcoin maailmas. Me räägime uue BitcoinShop.us, lähim asi Bitcoiners praegu hiiglane Amazon, näiteks. Lõpuks cryptocurrency kasutajad saavad vahetada virtuaalne münte kvaliteediga tooteid läbi platvormi, mis loodi mõelda neid.

Projekt töötati välja ettevõtjad Michal Handerhan ja Tim Sidie, kes alustas BitcoinShop.us suurendada pakutakse praktilisi tooteid, mida saab osta koos Bitcoin ruumis eranditult pühendatud cryptocurrency.

"Me usume, Bitcoins on siin et jääda, ja see on põhjus, miks me otsustasime luua turul, kus Bitcoin omanikud saavad vahetada Bitcoins mitmesuguseid kaupu. Leiame Bitcoins olla õigustatud valuuta, valuuta rangelt kontrollitud matemaatilise ja vabaturu põhimõtted, mitte poliitiliste või geograafiliste tegurite "asutajad kirjutas veebilehel.

Platvorm on juba tohutu baasi asjade üle 55.000 tooted levitatakse 19 osakonnad, mis sisaldavad raamatud, elektroonika, mänguasjad või seadmete, ainult nimi mõned näited.

Pealegi peamine idee on suurepärane, kaks asutajad suutnud luua meeldiv veebilehel, väga lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Seal on isegi osa nimega "Top recomendations Kuu", mis toob esile mõned parimad teemad olemas. Siin on Teil võimalik leida peaaegu kõike, alates high-end toodete igapäevast kraami.

Via sfgate.com


Juuli jõuab uus ja spetsiaalne Bitcoini kauplemisplatvormSee on Bitcoin platvormi aktiivse ettevõtjad, need, kes tahavad tegeleda "miljoneid dollareid". Tutvustame teile Coinsetter tõhus ja võimas uus kauplemise teenus, mis on käivitatud juulis ja suunatakse Wall Streeti spetsialistid, kes soovivad ühendada ja koostööd Bitcoin.

"Praegu inimesed saavad osta ja müüa Bitcoins, kuid seal ei ole platvorm seal, mis annab inimestele mugavust aktiivselt kaubelda miljoneid dollareid," sõnas asutaja ja tegevjuht firma, Jaron Lukasiewicz. "Coinsetter siseneb turule platvorm, mis toob usaldusväärsuse säilitamiseks vajalikku suure mahu, suure jõudlusega kauplemise", lisab ta.

Platvorm on nüüd valmis, et alustada tööd, pärast tõsta 500.000 dollarit aprillis, tänu investeeringutele Tribeca Venture Partners ja SecondMarket. Stardiabi põhineb New York (USA), on jagatud bürooruumid Fueled Collective.

Pealegi tõhususe, Coinsetter ka paneb suurt raha ohutuse kohta, kuna need on väidetavalt tegelevad laetud klientidele. "Ükski ettevõte on immuunsed häkkimise. See on väga kõrge prioriteet, et keskendume iga päev," selgitab Jaron Lukasiewicz. Selleks, et paremini kaitsta oma klientide Coinsetter teeme mõned sees töö, vaid ka palgata väljaspool ettevõtteid tegema turvaauditeid platvormi tegevus.

Vastavalt selle asutaja firma on ka regulaarselt konsulteerinud kõrgelt Bitcoin turvafirmade ja proovile panna platvormi. Kõik see, sest Coinsetter on erinevad: uus teenus on funktsioone - nagu lühis või marginaal kauplemis-, mis ei ole praegu sätestatud kõige platvormid.

Coinsetter peamine eesmärk on hõlmata omadused muude teenuste ja isegi kokku muudele platvormidele. "Me kujutlevad väga suur ettevõte, mis pakub mitu Wall Street seotud teenuseid Bitcoin", Jaron Lukasiewicz lisab, ennustades super edukas tulevik Bitcoin ja muidugi võtta Coinsetter.

Via thenextweb.com

Seotud uudised


Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta