7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente | Estonian.lamareschale.org

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Tänane postitus on pühendatud Bitcoin alustavatel ja ettevõtteid. Mind kutsuti kõnet pidama hetkel Bitcoin Expoin Shanghai seoses Bitcoin marketing alustavatel. Järgnevalt on kokkuvõte sellest, mida me läksime üle meie rääkida.

See postitus on mõnevõrra täiendavad oma esialgse Bitcoin turustamise startupspost mis postitati umbes kuu ja pool tagasi. See postitus on palju tööriistu ja näiteid kui eelmine.

Sa ei tea, kes teie sihtrühmale on.

Enne kui hakkate läbi plaanite oma turunduskampaania peate mõistma, kes on oma sihtrühma. Üldiselt mulle meeldib jagada Bitcoin väljavaated 2 suurt rühma: Algaja ja Savvy. Algajaid nõuavad erinevat lähenemist kui savvies kui nad vajavad rohkem selgitusi ja nad räägivad teist keelt. Sõltuvalt teie ettevõtte peate esmalt otsustada, kes on teie esmane sihtrühm.

Teatis ma ütlesin "esmane", sest see on täiesti võimalik, et mõlemad neist oma klientidele - kuid edu võti turundus on fookuses. Nii et vali üks rühm ja säilitada seda. Selleks, et saada sügavamat uurima oma olemasolevaid koduleheküljel külastajate (kui on olemas), mida saab kasutada Google Analytics "Demograafilised ja huvid Aruanded. Kahjuks see ei tulnud eelseadistatud Analyticsi kontol ja peab olema lubatud järgnevad:

Erinevatest Interneti researchesmade enamus Bitcoin kasutajad on vanuses 25-34, mees (umbes 90%) ja põhjustab peamiselt uudishimu ja kasumit.

Ärge turustada, harida!

Üks parimaid asju, mida saate teha, et saada püsikliente on harida algajaid umbes Bitcoin. Kuna Bitcoin on väga tehniline aspekt seotud see paljud inimesed leiavad, et segane. Nii et kui te saate tulla lühikese seeria õpetused, mis aitavad inimestel kuidas lüüa Bitcoin olete juba saanud oma tähelepanu. Lisaks veenduge, sa ei räägi "Bitcoinish". Enamik inimesi ei saa aru, mõisted nagu "hash", "digitaalne allkiri" või "minig raskusi". Kõik tuleb välja pandud võhikud tingimustel. Olen ka varem öelnud ja ma ütlen veelkord - näidata oma toote või veebilehel kellelegi, kes ins't tuttav Bitcoin ja näha, kui nad aru, mis toimub.

Siin on halb näide sellest, kuidas selgitada Bitcoin (võetud Wikipedia): "Bitcoinis tarkvara baasil online maksesüsteemi kirjeldanud Satoshi Nakamoto 2008 ja kasutusele avatud lähtekoodiga tarkvara 2009. Maksed kajastatakse avaliku pearaamatu kasutades oma arvestusühik, mida nimetatakse ka Bitcoin. Makse töö peer-to-peer ilma keskhoidlas või ühe administraatori.... "Lihtne aru eks?

Kinkida tasuta kraami saada inimesed hakkasid

Kui soovite paistma sa pead olema valmis kõndima ekstra miil. Muidugi võite olla konkurendid, kuid mida saate teha teie klientidele, et nad ei saa? Ettevõtted nagu Coinbase või Circle aru, et nad on väga rahvarohke koht ja nad tahavad veenduda inimesed tulevad neile ja mitte nende konkurendid - see on täpselt, miks Circle annab ära $ 10 iga uus kasutaja.

Muidugi on negatiivsed, et meened, eriti kui sa annad välja raha - võivad ilmneda palju spammy külastajate registreerida ainult give. Sellepärast tuleks valida oma meened targalt ja panna piisavalt rämpsposti tõkked. Näiteks 99Bitcoins anname ära väikese koguse Bitcoins igale uuele abonendile. Idee on aidata inimesi, kes on uus Bitcoin, kogeda oma esimese tehingu ilma et kulutada raha.

[Hcshort id = "13"]

Muidugi pärast sõna sai teada käesoleva saime palju spammy taotlusi sama kasutajad. Sellepärast tegime protsessi saada münte nõuda, et te autentida oma e-posti ja saata ka paar sõna enda kohta - see tõstab automaatselt baar give. Jälgime ka IP aadressid ja keelata kes kuritarvitab seda võimalust. Coindesk näiteks luua tasuta kvartali reportabout seisund Bitcoin. See on suurepärane võimalus positsioneerida end kui juhtiv Bitcoin uudised kohas.

Kui teie give lisab tegelikku väärtust oma väljavaade siis loob, mida nimetatakse "magic moment", kus teie väljavaade on just saanud oma Võluv fänn. Nüüd saate kasutada seda hetkel küsida kasuks. Näiteks pärast saadame inimesed oma 0,1 milliBitcoin me küsida, kas nad saavad levitada teavet meid Facebookis või Twitteris, siis oleksin üllatunud, kui palju tegelikult teha.

SEO on kõige kasumlikum strateegia Bitcoin alustavatel täna

Reastust Google orgaaniliselt võib olla raske, kuid Bitcoin seal on üks suur eelis - palju märksõnu on ikka veel väga konkurentsivõimeline. Kui hakkasin välja 99Bitcoins I suunatud pikk saba märksõna nagu "kuidas osta Bitcoin Paypal" või "kuidas osta Bitcons krediitkaardiga" ja sai esimese lehe 3 nädala jooksul.

Muidugi täna see olla pisut raskem teha, kuid idee on see, et suunatud pika saba märksõnad on ilmselt läheb teile kõige ROI kui mis tahes muu turunduskanal. Niisiis, kuidas sa tead, millised märksõnad sihtida? lihtne, lihtsalt kasutage tööriista nagu KW suggesteror Ubersuggestto teada, mida inimesed otsivad juba.

KW suggester on vahend, mis on nagu põhimõtteliselt Google automaatse täitmise funktsiooniga steroidid. Paned oluline lause nagu "osta bitcoins" näiteid ja see näitab teile kõige populaarsem lõpetamist, et see fraas google. Ubersuggest töötab sama ainult see läbib ABC näitab teile iga kirja millised on kõige populaarsem otsingud.

Abi arendada Bitcoin kogukonnaga, et ehitada oma brändi

Millised on mõned tasuta tööriistu, mida olete kasutanud, kui sa hakkasid välja Bitcoin? Ma arvan, et Preevmay olla üks neist. BTCQuotemight olla teise kui olete veebisaidi omanik. Kui saate teada, milliseid vahendeid on puudu, mida saab kergesti loodud teil oleks võimalik levitada oma äri kiiremini.

Suhtekorraldus oli kunagi minu tugev suite. Mulle ei meeldi töötab umbes pitching mu ideid ajakirjanikele, et see on liiga palju tööd ja see ei too piisavalt raha tagasi. Sellepärast mulle meeldib kasutada "pull" turustamise taktika, kui tegemist on PR. Pull taktika tähendab sul on reporterid või blogija otsivad teid ja mitte teistpidi, siin on 2 meetodit ma kasutada:

  1. Kirjutage lugu tuntud brändi- Mitu kuud tagasi keegi püüdis kelmuse meout mõned Bitcoins esinedes Coindesk ja pakub mulle reklaamipinna oma kodulehel. Ma peaaegu langes see aga tuli minu meeled viimase hetke. Pärast viimistlus vihastamine selles scammer mõistsin, et see oli üks suur lugu ma võiks öelda.

Ma koostatud postituse sellest ja muidugi kindlaks teinud teatama CoinDesk sellest juhtumist. Ma saatsin inimesi nende töötajad ja sildistatud neid Facebook ja Twitter. Tulemuseks ei julgustav - Sain just lühikese vastuse e-posti tänama. Paar nädalat hiljem juhtus sama asi koos CryptoCoinsNews - sama protsessi sai mulle mainita esilehel oma veebilehel pluss artikkel viidi uuesti palju väiksem Bitcoin blogid samuti.

  1. Kasutage Haro hankida Bitcoin stories- Haro (lühike aidata Reporter Out) on veebileht olid reporterid postitada taotluste hinnapakkumisi igasuguseid teemasid. Aeg-ajalt (mitte liiga sageli) taotluse informatsioon Bitcoin on laekunud. Kuna peaaegu mingit Bitcoin ettevõte jälgib aktiivselt Haro see võib anda teile suur eelis saada oma ettevõte mainitud allikas suurematele rohkem mainstream newsites nagu Forbes, The Economist ja rohkem.

Kui sa kunagi ei otsustada kasutada "push" taktika, mis tähendab, et aktiivselt saata külma kirju ajakirjanikele saate rapporto - Chrome'i pistikprogrammi, mis näitab teile teavet e-posti aadresse. Loe seda postitust, et teada saada, kuidas see võib aidata teil leida erinevaid e-posti aadressid ajakirjanikele.

Ärge peituda teie ettevõte

Pärast Mt.Gox kokkusurumine "usalduse küsimus" tõusis kogu Bitcoin võrgu. Inimesed said kõrvakiilu aru nad ei saa minna ümber usaldav ettevõtetele, kes ei olnud piisavalt läbipaistev oma raha. Suhtlemine, kes sa oled läbipaistval ja usaldusväärne viisil on üks kõige olulisemaid aspekte oma Bitcoin äri. Võtame näitena Coinbase on "umbes" lehel.

Vaata, kuidas iga meeskonna liikme foto elavalt kuvatakse ühendab oma LinkedIn profiili? Samuti on selge, firma aadress ja viis saada ühendust. BTCJam on teine ​​hea näide läbipaistev "About" lehel: 2 ettevõtted, mis minu arvates ei tee nii hästi on BTC-E ja HYIP programmi nimega "Bitcoin-Trader". Mõlemad tunduvad olevat väga segane selle kohta, kes on tegelikult töötab oma äri. Pole midagi vähem professionaalne kui võttes oma äri haldab "meeskond spetsialiste".

Veenduge, et teie kliendid räägivad teile, muutes väärt oma samas

See viimane turunduskanal Sooviksin rääkida on affiliate programmid või esildise programmid. Leia viis saada oma klientidele saada oma turundus armee. Seda on võimalik saavutada kas andes tasumata teenust (luues magic hetki nagu give näiteks) või andes piisavalt hea stiimul.

Coinbase annab oma klientidele $ 5 väärt Bitcoins iga kord, kui nad viitavad oma sõbraks. BTCRobot ettevõte, mis ma olen vähem kiindunud, loonud täiesti partnerlusprogramm, et inimesed saaksid tegelikult teha raha kodust, edendades neid. In 99Bitcoins hoiame igakuist give võistlus ja võimaldab inimestel suurendada oma võimalusi võita, hakates oma sõpru registreerida samuti.

Inimesed tahavad saada raha - nad teevad seda, kui nad on kas esimene avastada hämmastav tegeleda või teenus (silmapaistev kogemus) või tegelikult saavad rahalise tasu oma abi. Uuri, milliseid meetodeid sobib sulle rohkem (ehk nii) ja kasutada seda. Partnerprogramm võib olla väga võimas, eriti Bitcoin areenil, kus ei ole peaaegu üldse hea programme leida.

Saate hõlpsasti alustada ja partnerlusprogramm, kohaldades partneriks võrgu ja võttes neid seadistada kõik logistika vastutasuks osa tuludest. Kuid pidage meeles, et tütarettevõtete nõuavad tähelepanu. BTCRobot on terve osa oma veebilehel ettenähtud partner. Nad vajavad toetust ka nagu tavaline klientide või muidu nad ei reklaami sulle.

Bitcoin on tonni kasutamata turundusvõimalusi

Sa lihtsalt vaja keskenduda ühele või kahele, mis te arvate on rohkem seotud oma äri ja keskenduda neile. Ma ei väida, kasutades kõiki kanaleid Ma olen lihtsalt kirjeldatud korraga, sest see võib olla veidi suur. Igal juhul ma olen alati siin, et aidata nii julgelt jäta küsimustele kommentaar allpool või emaili mulle, kui teil on vaja mõned

Seotud uudised


Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil