70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad? | Estonian.lamareschale.org

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Lubage mul alustada alumine rida - Sa ei saa teenida märkimisväärse summa Bitcoins kasutades Bitcoin segistid. Enamik neist on petuskeemid, ja need, mis ei ole võtta igaveseks genereerida vastava koguse münte.

Mis on Bitcoin Segistid?

Bitcoin segistid on veebileht, mis annab teile vaba Bitcoins. Algne Bitcoin kraan oli haldab Gavin Anderson, Bitcoin fondi juhtivteadur. See algas umbes 2010. Aasta lõpus ja see andis külastajat 5 Bitcoins (jah... 0,5 kogu Bitcoins) tasuta. Muidugi tagasi ajal Bitcoin oli väärt midagi $ 0,08. Siin on, kuidas veebileht tundus toona.

 

Kas usaldusväärne Bitcoin segistid seal täna?

Läksin ja möllitud peaaegu 10 erinevat Bitcoin segistid (loendit üle 70 tuntud segistid tutvuda lõpus seda postitust). Muidugi ma kasutasin alias e-posti konto, sest ma ei taha saada pommitatakse rämpsposti.

Esimese kuni - FreeBitco.in - kõige populaarsem Bitcoin kraan täna

Esimene kraan Olen katsetatud oli FreeBitco.in. See tundub olevat kõige populaarsem Bitcoin kraan täna Alexa pingerida 1,765which on tõeliselt muljetavaldav. Veebisait nõuab teil registreeruda e-posti aadress. Pärast registreerida olete viinud loterii lehele, kus saate võita teatud mündid kord tunnis. Aga summa mündid on nii väike (I võitis 0.00000352BTC), mida ei ole isegi võimalik teisaldada oma rahakoti (edaspidi Bitcoin tasu selline summa on 0.0001BTC).

Kui see oli keskmine väljamakse oleks teid 28 tundi lihtsalt tasa teha.

Minu oletus on, et see veebisait teeb palju raha välja reklaami, sest see tundub olevat väga populaarne. Samuti tegutseb esildise programmi, mis võimaldab teil saada rohkem Bitcoins kui viitate teistele inimestele. Ikka, summad on nii vähe, et see ei ole väärt aega või pingutust.

Kõik muud Bitcoin segistid Olen katsetatud töö sarnasel meetodil

Olen testitud umbes 10 erinevat segistid ja kõik kasutavad sama MO:

* Küsi oma avaliku aadress

* Sisestage captcha

* Andke sa minimaalselt Bitcoins et sa isegi ei saaks tühistada.

* Tee sa tagasi tulla saidi hiljem saada teise tähtsusetu summa

Mis on tegelik tegeleda Bitcoin segistid?

Kui te ei ole arvasin seda veel, seal on kuidagi rikkaks kergesti :) Erinevalt algsest Bitcoin kraan, mille eesmärk oli aidata inimestel alustada Bitcoin täna kraanid on vaid kodulehel, et on raha välja inimesed, kes üritavad rikkaks tasuta. Siin on nende edu retsept:

1. Drive tohutute liiklust saidile, lubades tasuta Bitcoins

2. Aseta häiriv summa reklaame oma veebilehel

3. Hand välja tähtsusetu kogus Bitcoin et nad ei pea maksma teile, sest nad teavad, et sa ei saaks tühistada münte. Seal on tavaliselt minimaalne summa, mida on vaja, et jõuda, et jätta.

4. Hoidke teile lehel teatud aja jooksul - ilmselt nii saate klõpsa reklaame ning et veebileht auaste paremini Google.

5. Tee sa ikka ja jälle, lubades rohkem Bitcoins tunni jooksul.

Mõtted, kuidas Bitcoin Segistid tekitada isegi rohkem tulu

Peale tegemise klõpsate reklaame oma veebilehel Usun, et Bitcoin kraan võib rajada, kasutades täiendavaid meetodeid tulu ise. Mul pole aimugi, kui need meetodid on tegelikult ellu viidud või mitte, need on vaid minu mõtted:

  • Saatke harvesting- Mõned neist saite võib koguda kirju inimesi, kes on huvitatud Bitcoins ja seejärel müües neid e-posti aadressi teistele ettevõtetele. E-posti aadressid saab kasutada rämpsposti või isegi sihtida teile konkreetseid reklaame, kui te surfata veebis.
  • Captcha solving- Seal on tegelikult viis teha raha lahendamisel Captcha (et tüütu kasti tähed sa pead kirjutama, kui saates kujul Internetis). Võibolla mõned neist saitidest kasutavad tuhanded captchas täidetud päevas, et saada kasumit.
  • Müük veebilehel andme- Teine vorm andmete kogumine veebilehed on läbi cookies- väikesteks tükkideks koodi installitud brauserit. See on tavaline, et enamik veebisaite täna (kasutame ka küpsiseid 99Bitcoins). Asi on selles, et mõned inimesed võivad kuritarvitada seda ja müüa teavet, mida nad saavad 3rd isikutele, et nad saavad suunata teid oma kuulutused online.

Täiendav saite, mis võimaldab teil teenida Bitcoins tasuta

Kui te ei söanda Bitcoin segistid on mõned täiendavad saite, mis annab teile mikro kogustes Bitcoins ja tunduvad olevat natuke rohkem legit (ma ei katsetada saidi ise välja).

QoinPro - QoinPro annab teile väike kogus Bitcoins, Litecoins, Dogecoins ja muud krüptopulk valuutade päevas. Muidugi ei tee teid rikas - Olen olnud liige kuu nüüd ja ma praegu oma 0.00000316BTC (umbes $ 0,001). See tähendab, et aastas os nii et ma on kokku või 15 senti !!! Hurraa!

CoinURL - Lähme teenid Bitcoins muutes lingid paned veebis hoplinks. Hoplink on link, mis liigub külastaja läbi 3. Osapoole enne saada teda oma lõppsihtkohta. Näiteks: Ma linkida Googleusing CoinURL on hoplink. Kui klõpsate seda linki siis võetakse lüüsi lehekülg, mis näitab teile reklaami ja alles seejärel suunatakse Teid Google'ile.

CoinAd- On otsas CoinURL CoinAD võimaldab teil teenida Bitcoins reklaamide vaatamise.

CoinWorker- võimaldab teil teenida Bitcoins täites ülesandeid, nagu täites uuringud või varustavad halduslikku toetust.

Mõned saidid I whould kindlasti eemale

Seal on saidid nagu Surf4Bitcoinrequest installida plugin brauseris. Ma väga soovitada teil vältida kõike, mis palub teil installida oma arvutisse tarkvara. Toimunud on mitmeid casesin mis pahavara arvutitesse installitud läbi add paljutõotav tasuta Bitcoins. Ma ei ütle, et Surf4Bitcoin on kelmuse või midagi, ma lihtsalt ütlen ma isegi ei võta riski teada...

Täielik nimekiri Bitcoin segistid

Kui oled ikka veel veendunud, et kasutades Bitcoin segistid on halb mõte siin on nimekiri 70 Bitcoin faucetsthat toimi ajal kirjalikult seda postitust.

Seotud uudised


Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks