9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima | Estonian.lamareschale.org

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Kuigi traditsiooniline konsooli ja PC mängud on alati kasumlik, mängude turg on selgelt muutumas. Puudutavad prognoosid sotsiaal- ja vabaaja hasartmängutulud punkti kasvu sellel turul, mis on väärt $ 22520000000 2019.

Sarnaselt mängu universumis, finantsmaailma on samuti muutumas. Cryptocurrency on pöördeliselt FINTECH turul, nii midagi loomulikumat kui segamise uue mängu suundumused Bitcoin ja muude digitaalsete raha.

[Tweet_box disain = "box_02"] Sotsiaalne ja vabaaja hasartmängutulud peaks olema väärt $ 22520000000 2019, ja mõned neist on inspireeritud Bitcoin. [/ Tweet_box]

Allpool on loetelu üheksa mängu inspireeritud Bitcoin ja mõned neist isegi võimaldab teil teenida digitaalse münti.

1. Turbolaaduriga

Alustame turbolaaduriga, et Bitcoin sobiv konkurentsivõimelise võidusõidu kogemus palju tegevust. Mäng on tootnud platvormi GameCredits, mille eesmärk on pakkuda intuitiivne krüptograafiliste maksete värav nii mängijatele ja arendajatele. Kasutajad saavad hallata oma digitaalse saldod ja ostu-mängu sisu, pöörates otse mängu arendajatele. Turbolaaduriga käivitati ainult paar päeva tagasi kõigil platvormidel, sealhulgas Windows, OS X, Linux, samuti mobiiltelefonide iOS ja Android.

2. Bitcoin Millionaire

Bitcoin mäng haridusasutuse rakendus, mis aitab kasutajatel saada everythign umbes Bitcoins lihtsal viisil. Mäng - koosneb mitmest taset erinevate küsimused - on olemas töölaual, samuti mobiiltelefoni versioon iOS ja Android.

3. BitQuest

Esimene Minecraft avalik server lisada Bitcoin maksesüsteemi ja cryptocurrency inspireeritud kauplemise süsteem - põhineb Emerald element - ja ainulaadne MMORPG (MMORPG) funktsioone. Mäng on isegi oma sub-Redditwhere saab jälgida viimaseid uudiseid.

4. Island Forge

See uus mäng on inspireeritud vana kooli MMORPG stiilis. Selles maailmas mängija loodud sisu saate arendada oma lugusid teistega avastada, kasutades Bitcoin teel. Mäng on saadaval Windows, MacOS ja Linux.

5. Bitcoin Miljardär

Ehitage tohutu varanduse ja saada Bitcoin miljardär käesoleva lõbus mäng. Te alustate peaaegu midagi ja saab kasutada arvutit minu virtuaalne BTC suurendada oma rikkust. Siis saate kasutada oma raskelt teenitud cryptocurrency uuendama oma mööbel ja investeerida uutesse digitaalset varustust. Kuid ärge unustage, et see mäng ei lase teil teenida Bitcoin reaalses elus.

6. MineThings

Kui sa armastad kaevandada cryptocurrency, kaubanduse raha ja kaupade ja olla edukas digitaalse piraat, siis see mäng on täiuslik teile. See rollimäng sadu mängijaid on rohkem kui 500 erinevat toodet avastada sealhulgas sõidukid, relvad, laevad, lõhkeainete ja palju muud.

7. MinecraftCC Mine4BTC

MinecraftCC peamine server võimaldab teil mängida Minecraft ja siis saad maksta Bitcoin iga unikaalne blokeerida teid minu ja iga unikaalne plokk paned. Väljamakse on praegu muutuva ploki kohta, ja ees satoshis.

8. 8BitMMO

Pilt hiiglaslik ehitus liivakasti kus saab ehitada midagi. See on päris palju kirjeldust 8BitMMO, retro-stiilis 2D massiliselt multiplayer mäng, kus kasutajad saavad vabalt ehitada midagi neile meeldib tohutu universumi. Mängijad saavad luua linnad, Dungeons, Arenas, tohutu kujud, piksli kunsti ja kõike muud. Mäng on saadaval Windows, Mac ja Linux.

9. Uraan ründab!

Meet Uraan Attack esimene iOS mäng, mis olgem mängijad teenida tõelist Bitcoin esildise premeerib jagamise mängu koos sõprade ja perega. Eesmärgiks mängu - mis sisaldab 13 mängud kokku - on tappa kõik reptiililaadsed välismaalaste et üritavad hävitada planeedil.

Seotud uudised


Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu