Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina | Estonian.lamareschale.org

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Pärast rääkisime Bitcoin ATM masinad hereand siin, seal on uus täht Linn: Robocoin, Bitcoin esimene kiosk. See uus masin on nagu tavaline ATM, kuid Bitcoins. Kolm päeva jooksul Bitcoin conferencethat hiljuti juhtus San Jose, California, see seade vahetatakse tuhandeid dollareid maailma kõige populaarsem digitaalse valuuta.

Robocoin ehitati kaks venda, Mark ja John Russell, Las Vegas. Aga nad on ikka püüdnud aru saada, mida teha oma uue masina, kuna tegutsevad seda oma ei ole võimalik praegu.

Nende ideed Bitcoin ATM sündinud jaanuaris, kui John Russel tulid projekti, mis on viis kohaldamisel mida Mark Russell oli juba kallal. Nad langesid Nevada mänguautomaadi tegija ja varsti John, infotehnoloogia üliõpilane Ülikooli Nevada, oli kujutada ja hoone prototüübid.

Mark Russell näeb oma masinat midagi lähedal müügiautomaatide: see kaupleb numbrikombinatsiooniga raha, kuid ametiasutused ei ole happywith masinad nagu need. "Me tahtsime olla müünud ​​ettevõtte digitaalse koodi eest, kuid nüüd nad klassifitseerimisel Bitcoin kui valuuta või kaup. Nii et me oleme kimbatuses," ütleb ta.

See tähendab, et inimesed, kes on juba tegutsevate sarnaste sularahaautomaadid on vaja muuta seda, kuidas nende masinatega töötada või oodake, kuni Bitcoin on mõned reeglid, mida saab teha see seaduslik.

Via wired.comBitcoini jaoks langeb uus linn: esimene kohtumine SacramentosSacramento, California, on lõpuks alistus Bitcoin! Kohalik kokkusaamisega groupwas hiljuti loodud, nii kohaliku cryptocurrency kasutajate ja kaevurite saab kohtuda, et vahetada ideid. Rühm on planeeritud kogumine 23. Juulil kell 07:00, kuid seal ei ole asukoha veel.

Pealegi väljakuulutamist uudised kokkusaamisega rühma lehekülg korraldajad avaldanud ka postitust Reddit, kus nad ütlesid, et "tundub, et huvi [Bitcoin] kasvab Sacramento".

Korraldus kokkusaamisega ainult küsib osalejaid RSVP grupi lehele, nii et kui sa lähed, sa tead, mida teha.

Bitcoin Kontrollija tahab aidata kohalikel Bitcoin kokkusaamistele kasvada, nii et kui te korraldate ühe või teada uue rühma saata meile sõnumi.


Bitcoini maailm saabub uue tootega: ettemakstud krediitkaartSeal on uus täht Bitcoin linn: ettemakstud krediitkaardi MasterCard rahaliselt... Bitcoins!

Kas mitte liiga õnnelik, kuigi, sest see ei ole sama, mille kaart, mis võimaldab teil edastada Bitcoins ajal tehinguid. Bitcoin Card esmane funktsioon on hoida eurot. "Töötab kaart nagu tavaline ettemakstud MasterCard, vahe on kasutajad saavad osta seda Bitcoins ja rahastada seda Bitcoins", selgitab firma esindaja, mis haldab kaardi.

Kuid kaardi funktsioonid on üsna kindel nüüd, kuna veebileht ei ole selgelt märkida, milliseid valuuta kaart kasutab. On andmeid veebilehel, mis viitab võimalusele erinevates valuutades, vähemalt vastavalt KKK, mis on saadaval ainult kasutajatele, kelle konto.

 Nagu veebilehel, sul on ainult kaks valikut lihtsat sammu, et saada oma kaardi. Esiteks registreerida ja seejärel tellida. Aga kui soovite, et kaardi - mis on ka võimalus raha üle kanda SMS - pead maksma esialgse tasu € 58.55 (see on umbes £ 50 või $ 78,15).

Nagu The Bitcoin Company, veebisaidi ajalugu on väga hiljutine, kuna ettevõte ainult loodud käesoleva aasta märtsis. Kuid liikmete meeskonna ilmselt on suur kogemus valdkonnas ettemakstud krediitkaardid, makse töötlemise ja virtuaalne valuutade suhtes.

Via coindesk.com


Bitcoini aktsepteerimine maksetena? Ütle jah, kuid olge samaaegselt ettevaatlikBitcoin on ilmselt muutub, eriti viimase paari kuu jooksul. See kasvab, see on tugevam ja see on rohkem ja rohkem kasutajaid. Niisiis, see pole ime, et kaupmehed vaadata seda kui võimalust müüa rohkem.

Kui te mäletate, me rääkisime sellest probleemist siin, selgitades, miks Internetis (ja ka reaalne) kaupmehed peaksid aktsepteerima Bitcoin. Meie arvates jääb samaks, kuna digitaalse valuuta on vapper uus maailm, mida tuleb uurida, kuid alati ettevaatlikult.

Kuigi me oleme rääkinud mõned Bitcoin on vigu, see cryptocurrency võib olla väga turvaline, kui seda kasutatakse õigesti. Tehingud põhinevad sõjaväelise kvaliteediga krüptograafia, mis võimaldab era- ja ohutu online tehingud. Siis tulevad põhjus, miks me juba rääkisime: see on hea vastu Bitcoin et meelitada tech-Savvy üksikisikute. Need, mis meeldib lugeda pioneerid.

Kui te tunnete valmis see, las igaüks teadma, et sa nõustudes Bitcoin ja hakkate meelitada kliente sellest tekkiv turg. Uskuge meid, nad pühendada oma uue digitaalse münte! Nagu öeldud, ei unusta olla ettevaatlik alguses rakendamisel Bitcoin oma äri. See on hea mõte ainult tegeleda inimeste ja organisatsioonide tunnete ja usaldate, kuni olete rohkem kogemusi selles valdkonnas.

Samuti pidage meeles, et cryptocurrency on lenduv ja ikka kõrge riskiga vara. Niisiis, mitte kunagi salvestada rohkem raha, et te ei saa endale lubada kaotada Bitcoin kujul. Teisisõnu, ei lähe investeerida kogu oma raha digitaalse valuuta lihtsalt sellepärast. Bitcoin on ikka väga ettearvamatu, nii et sa pead olema valmis mechanismthat saab teisendada oma Bitcoins teie kohalikus valuutas regulaarselt ja kiire viis.

Need on peamised mured teil olema koos Bitcoin. Aga varem, et digitaalse valuuta võib olla suurepärane valik pikemas perspektiivis: Bitcoin mõttekam iga päev maailmas nagu meie, ja usu meid, muutub see väga edukas, kui see on arenenud ja reeglid on sätestatud.

Via pandodaily.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia