Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks | Estonian.lamareschale.org

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Kui olete arutanud Bitcoin rohkem kui paar nädalat siis ilmselt teate on olemas erilised tööriistad peate selleks, et jälgida, mis toimub, arvutab kaevandamise tasuvuse või isegi teha mõned Satoshis iga kord samal ajal.

Täna ma olen uhke, et esitada 99Bitcoins paranenud Toolkit Bitcoiners. Oleme hiljuti lisatud veel mõned ekstra tasuta tööriistu, mida saate nüüd kasutada endale sobival ajal:

Bitcoin kraan rotator (tasuta)

Ilmselt üks kõige populaarsem žanr Bitcoin veebilehed on segistid. Saidid, mis maksab välja mikro kogustes Bitcoin oma külastajaid. Probleem faucetsis et sa tavaliselt teha ainult väga väike summa raha iga saidi ja sa pead ootama tõesti kaua, kuni saate seda uuesti.

See on täpselt, miks me lõime meie kraan rotator. Vahend, mis aitab teil kiiresti liikuda vahel sadu Bitcoin segistid võimaldab teil kiiresti teenida paar Satoshis igast üks. Kui oled täiesti uus Bitcoin see on suurepärane võimalus saada oma esimese Bitcoins sees oma rahakoti ja mõista, mida see kõik umbes.

Bitcoin kaevandamise kalkulaator (tasuta)

Kui soovite võtta sügavama pilgu Bitcoin miningthen peate tõenäoliselt hea kaevandamise kalkulaatorit. Kaevandamise kalkulaator võimaldab teil hinnata, kui palju aega kulub teil saada positiivne investeeringutasuvus oma kaevandustööde.

Bitcoin määr kalkulaator (tasuta)

See on ilmselt üks kõige põnevam tööriistad oleme tulla nii kaugele. Kuna seal on nii palju erinevaid Bitcoin vahetus ja nii palju erinevaid tasusid ja vahetuskursid on mõnikord raske teada saada, kus on parim koht osta Bitcoins on.

Bitcoin määr kalkulaator aitab teil lahendada lihtsalt, et. Sisestage mitu Bitcoins otsite osta / müüa, millises riigis olete pärit ja saada nimekiri eri hinnapakkumisi erinevate vahetuste. Kui te hover üle mis tahes quote näete täpne jaotus kuidas arv arvutatakse.

Kui olete vahetada saate hõlpsasti lisada ennast ka sellest nimekirjast, täites lihtsa vormi.

Milli - kõrge intressi Bitcoin kraan (tasuta)

Hiljuti oleme käivitanud oma Bitcoin kraan nimetatakse Milli. Püüame teha see üks kõige pöörates Bitcoin segistid seal andes ära 700 Satoshis iga 30 minuti järel. Võite vaadata ka teisi inimesi kraan ja saada 35% esildise komisjoni.

Bitcoin hind infotabloo vidina (tasuta)

Muidugi mitte kõik meie tööriist on uued, mõned on olnud turul juba mõnda aega. Bitcoin hind infotabloo vidin WordPress on saadaval peaaegu 2 aastat. See on aktiivne üle 400 Bitcoin veebilehed ja on keskmine hinnang 4,5 out of 5.

Hind infotabloo võimaldab teil ekraani uusimaid ja ajaloolise (kuni 30 päeva) Bitcoin hind alates 4 suurt vahetust. Samuti näitab Litecoin hinnad nii hästi ja on igati kohandatav.

Bitcoin uudistevoo vidina (tasuta)

Kui otsite, et saada pidev uudistevoog oma WordPress saidi saab alati meie Bitcoin uudistevoo vidina. Kuigi võin ausalt öelda, et see ei ole nii edukas kui meie muud vahendid, see vidin ikka annab hea pidev vool Bitcoin uudised juhtivaid veebilehed.

Lõpetuseks loodan, mõned või kõik need tööriist aitab teil kauplemise, kaevandamise, vahetamine või hoone oma järgmise Bitcoin äri. Kui teil on täiendavaid omadusi või tööriistu soovite meile luua julgelt jätta oma kommentaarides allpool.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks