Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

MovieTickets.com teatab, et tema omaks Bitcoin viib suurenenud müügi, nähtavust ja kogukonna hea tahte. Kui firma esimene otsustanud nõustuda Bitcoin seal olid mõned trepidations, kuid kõik digitaalse valuuta on ilmunud õnnistuseks online piletimüügi leheküljel. Tarbijate pidevalt nõudlik rohkem võimalusi kiirelt ja lihtsalt maksta kaupade online, Bitcoin on tekkimas üha populaarsemaks tehingu meetod ja üks, mis aitab MovieTickets.com müüa oma kaupu.

Movie-lahkujad saavad nüüd kasutada Bitcoin osta pileteid ligikaudu 900 Kinod Ameerika Ühendriigid. MovieTickets.com algas alles nõustudes Bitcoin tagasi juunis, kuid programmi näitab varajasi märke edu. Juba MovieTickets väidab, et tema aktsepteerimise Bitcoini suurendab oma nähtavust ja profiile. Parimat, ettevõte on aruandluse sadu ostude Bitcoin nii kaugele.

Kui MovieTickets otsustas nõustuda Bitcoin, see ei olnud ajendatud tahes "liberaal vaated" (nagu Overstock) või mis tahes liiki suuremat filosoofia. Selle asemel, see oli ajendatud pragmaatiline omaks äri põhimõtted ja soov luua reklaami ja suurendada piletimüügist. Seni Bitcoin on pakkuda mõlemal rindel.

MovieTickets on üks suuremaid ettevõtteid aktsepteerima Bitcoin makse. Veebisait, mis asutati aastal 2000, on lepingud umbes 240 kino ketid Ameerika Ühendriigid ja on üks suurimaid online-jaemüüjate kinopileti. Nüüd on üks suurimaid ettevõtteid ametlik nõustuda Bitcoin kui makse. WordPress, Subway, Target, Zynga ja muud suured ettevõtted on loonud võimalusi nõustuda Bitcoin kui makse sageli abil keskel mees teenus, mis kiiresti teisendab Bitcoin rahaks.

In MovieTickets "juhul kui maksed on hõlbustanud GoCoin, mis on üks kuumimaid Bitcoin alustavatel praegu turul. GoCoin on lihtne äri vastu bitcoins (ja muu digitaalse valuuta, nagu dogecoin ja litecoin), teisendades digitaalrahaga külma ja raske raha, et ettevõtete ihkama. GoCoin rahastas osaliselt läbi rahvahange.

Nii kaua, kui kino võimaldab pileti ostjatele kasutamiseks MovieTickets makse töötlemise teenust, mida nad saavad kasutada Bitcoin kui makseteenuse. Mitte kõik kinod kohta MovieTickets.com siiski kasutada ettevõtte makse töötlemise teenust, nii et kasutajad ei saa osta pileteid bitcoins kõik teatrid. Ikka, ligi tuhat Kinod juba nõustudes Bitcoin ja MovieTickets jätkuvalt uusi teatrid oma võrku.

Ettevõtte tegevjuht viitab hariduse puudumine suurimaks takistuseks vahel Bitcoin nišš makse ja investeeringute sõiduki ja kui laialdaselt levitada ja kasutada valuutas. See hariduse puudumine võib mõjutada nii klientidele, kellest mõned lihtsalt ei tea, mida Bitcoin on ja kuidas seda kasutada, ja ka ettevõtetele. Paljud ettevõtted lihtsalt ei tea, kuidas aktsepteerida Bitcoin ja kuidas maksed saab töödelda ja ümber traditsioonilise sularahas.

MovieTicket võttis vastu Bitcoin tähistab teise suure eelnevalt täiesti digitaalne valuuta. Sest Bitcoin end kehtestada täieõiguslik valuuta, siis on vaja saada laialdaselt kasutatud ja kergesti vastuvõtt makseviisi. Overstock.com MovieTickets.com ja teiste ettevõtete aitavad levitada teadlikkust Bitcoin, mis peaks lõppkokkuvõttes suurendada Bitcoin kogukonna suurusest. Praegu vähemalt Bitcoin kasutajad on võimalus osta kinopileti ja järelejõudmisest hiljemalt kinos.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay