LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused | Estonian.lamareschale.org

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Lemon Inc, firma vastutab käivitada turvalise ja uuendusliku digitaalse rahakoti 2012, hiljuti omandatud identiteedivarguse kaitse ühingu LifeLock. Tehing läks for $ 42.600.000.

Kuigi Lemon app oli algselt välja töötatud backup füüsilise rahakoti (mis võimaldab kasutajatel hoida arvestust oma krediitkaardi numbreid või kliendikaardi üksikasjad, muu hulgas andmed), ettevõtte lisatakse rohkem funktsioone aja, mis võimaldab kasutajatel juurdepääsu reaalajas saldod ja saada teateid. Nüüd LifeLock on rakendanud kõik selle tehnoloogia oma uue rakenduse, mida nimetatakse LifeLock Rahakott.

number

Lemon rahakott alla rohkem kui 3,6 miljonit korda.

Taskus pidi toetama Bitcoin tehingute nagu ettevõtte tegevjuht Wences Casares teatas tagasi augustis, kuid uus funktsioon ei rakendatud enne müüki ja see ei lisata nüüd selgus, mida Coindesk. LifeLock Wallet ei toeta cryptocurrencybecause see "ei ole, ja ei, Tehingute toode".

Oma veebilehel, ettevõtte selgitas, et "omandamisega Lemon Inc. Ja selle Lemon Wallet LifeLock toob teile uus võimas rakendus on. LifeLock Wallet saadaval nii iOSand Android seadmeid, pakub ühe puutega juurdepääs LifeLock identiteedi varguse kaitse ", samuti nende vaba funktsioone:

  •   digitaliseerimata oma olulised kaardid - makse, liikmete lojaalsus, sümbolid, kviitungid, kupongid ja rohkem, et nad pääseb kõikjal
  • Varukoopia kõik kaardid ja teave
  • Krediitkaart tasakaalu uudiseid
  • Jälgimine krediitkaardi tehingute nii saate hallata oma kulutusi kategooriate ja jälgida pettuse
  • Tühistamine oma krediitkaardid, kui nad kadunud või varastatud

Vastavalt Todd Davis, LifeLock tegevjuht "omandamine Lemon dramaatiliselt laiendab meie mobiilne võimeid, mis võimaldab meil käivitada tugev tarbija rahakoti app turul päeval. Innovatsiooni ja teadmisi mobiilile esimene ettevõte nagu Lemon annab meile võimsa uusi võimalusi tegeleda praeguste ja tulevaste liikmete ".

Pärast omandamist Wences Casares nüüd hallata LifeLock mobiilse rajoon.Adam Draper lisati CryptolinaleKorraldajad Cryptolina Bitcoin Expo teatas täna, et üle maailma tuntud riskikapitalist Adam Draper on tegeleda osalejate ning anda nõu kohalike alustavate ja ambitsioonikaid ettevõtjad üritusel. See on teine ​​suur teadaanne, et Müntide Fire on teatatud seoses Cryptolinaafter aruandlus 28. Juunil, et 38. Direktor USA Mint oleks ka pakkuda Keynote üritusel.

Draper on neljanda põlvkonna riskikapitali investor, kes mentorid alustavatel ning on investeerinud juhtivad ettevõtted nagu Coinbase, Practice Fusion ja on asutaja Boost VC. Draper on poeg riskikapitalist Tim Draper, kes oli võitja USMS oksjon.

"Ma olen põnevil, et külastada Raleigh ja olla osa Cryptolina Bitcoin Expo," ütles Draper. "See jõupingutusi jätkama tuleviku Bitcoin, Ühisrahastuse ja alustavatel on väga edukas nagu õitsev turul."

Draper on laialt tuntud Silicon Valley ringkondades ja on bullish plahvatav riskikapitalituru Bitcoin. Märtsis 2014 Draper märkis, et Boost VC kavas kiirendada 100 Bitcoin ettevõtted järgmise kolme aasta jooksul.

"Meil on väga hea meel, et Adam Draper äärelt Silicon Valley jagada oma aega ja teadmisi Põhja-Carolina Bitcoin ja Startup kogukondades. Tema juhendamisel on väga väärtuslik kõigile, kes käivad Cryptolina konverentsil. "Ütles Mark Easley, kolmnurk põhineb ingel investor, Ühisrahastus
advokaadi ja endisele tegevjuhtkonna pooljuhtide tööstuses Silicon Valley.

2017 Boost VC kavatseb kiirendada 100 Bitcoin ettevõtted välja 250 kokku oodata ettevõtted. Boost VC on kiirendi asub San Mateo, California, mis annab eluaseme, bürooruumid, äri ja toote juhised läbi kaheteistkümne nädala programmi tasakaalustamine juhendamisel kogenud mentorid koos
sõita noorte, ettevõtjad.

Raleigh mängib võõrustab Carolinas esimese Bitcoin Expo 15. August ja 16. 2014. Nädalavahetusel sündmus on tasulised, nagu "Cryptolina" ja toimub hetkel Raleigh konverentsikeskus. Lisateavet planeerimine, piletihinnad, üliõpilane hinnakujunduse, sponsorlus ja demo võimalusi külasta: http://www.cryptolina.com/


Agora Commodities võimaldab teil osta pallaadiumi Bitcoini abilBitcoin omanikud saavad nüüd turule vääris- ja haruldaste metallide tänu Agora kaubad. Väärismetallikangidega edasimüüja lubab klientidel osta pallaadiumi cryptocurrency.

Palladium on üks haruldasemaid metall available, kaup investoritele. Vastavalt pressiteate, "1990. Aastal globaalse pallaadium nõudlus oli umbes 100 tonni. Aastaks 2000 oli aastane nõudlus pallaadiumi oli jõudnud 300 tonni, samas ülemaailmse tootmise piirdus ainult 222 tonni 2006. Aastal". See metallist, mida kasutatakse peamiselt toota Katalüüsneutralisaatorite auto tootmise valdkonnas, on isegi 30 korda haruldasem kui kuld.

"Uus ostjad tähendab uut nõudlust ja omanike Bitcoin kahtlemata tormasid ostma pallaadiumi Bitcoin kuna see annab märku uus võimalus kaitsta viimaste gainsthat on valmistatud digitaalse valuuta", lisab pressiteates.

Kui olete uudishimulik rohkem teada selle investeerimisvõimalust, kontrollige Agora Kaubad veebilehel.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info