Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist | Estonian.lamareschale.org

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Hoidke anonüümsust ja vabadust. See on peamine eesmärk kahe anonüümse aktivistide, millel on pakutud alternatiivina Bitcoin: võimalus, et oleks kahvel protokolli ja tekitada Bitcoin 2.

See uus derivaat originaal kood aitaks säilitada, mida pooldajad helistada, oma paber "Bitcoin 2: vabadus Tehing", "esialgne pikaajaline nägemus" käesoleva cryptocurrency, hävitades elemendid protokoll, mis nad peavad kahjustab süsteemi.

Bitcoin 2 oleks ehitatud, et toetada anonüümsust protokolli Zerocoin. See on aktivistid plaani peatada esialgse protokolli arengumaade "süsteemiks, mis on täielik perverssus esialgne nägemus - täiesti läbipaistev maksesüsteem väga vähestes kohtades kontrolli, mis on täielikult üle võtnud kehtestatud finants- ja regulatiivse keskkonna ".

See on nende nägemus, kuid milline oleks eksperdid ütlevad? Core arendaja Jeff Garzik ütleb "see on teine ​​Altcoin. Nad üritavad sõita coattails kohta Bitcoin brändi, kuid peale selle, eksperimenteerimise on hea asi. Turustamine kõige Altcoins on paratamatult Bitcoin-kriitiline, kui nad tahavad eristuda alates peamine konkurent ".

Pealegi võitlevad Bitcoin anonüümsust ja vabadus, paberi loodab ka koristada kasutajate cryptocurrency. "Me ei lobitööd teha meie ettepanekud osa praegusest Bitcoin süsteemi, kuid teeme kõva kahvliga. Kes tahab jääda vana süsteemi, saab. Kes tahab minna saab samuti. Ja me arvame seda on võimalik teha ilma probleemi raske vara reset, mis piirab konkurentsi Bitcoin (nagu, alustades nullist kaevandamise, turg, jne), "selgitas Eric Gonzalez, üks pooldajad.

Vastavalt paber, autorid on konkreetselt seotud uute funktsioonide kohta Bitcoin v0.9 vabastamist, mis toob Bitcoin maksesõnumeid süsteem, mis võimaldab kaupmehed ühendada kliendid. Makse oleks täidetud digisertide kuulub kaupmehed ja võiks sisaldada teavet iga tehingu.

Autorid on samuti mures võimalus kindlaks marsruudi iga Bitcoins kulutatud kasutaja. Nagu paber, "tarkvara analüüsida finantsvoogude rahapesus mustrid traditsioonilisse pangandussüsteemi on laialdaselt saadaval ja seda võib kohandada Bitcoin kergesti, mis muudaks raskemaks varjata oma identiteet". Gonzalez väidab, et see "on üks, mis puudutavad arengut, mitte liiga ohtlik iseenesest, kuid problemaatiline koos teiste muudatused".

Kuid Jeff Garzick väidab, et need funktsioonid on tarbetu ja ilmselt ei kavatse pärssivalt kohta Bitcoin: "korporatsioon, mis soovib oma rahanduse olla auditeeritavus maailma laiemalt ei taha neid ettepanek anonüümsust funktsioone. Kas poleks tore, kui suured ettevõtted või valitsused avaldatud täielikult avatud, läbipaistev, kontrollitavat, krüptograafiliselt tõestatud raamatupidamise? Bitcoin tehnoloogia võimaldab, et ".

Teine asi, et paber soovib kehtestada on regulaarne suurusega plokk ahela, sest üks on meil nüüd on alati suurendades. Vastavalt paber, kasvava plokk kett suurendab idee tsentraliseerimise, veel täielikult klientidele vähem teostatav aja jooksul. "Me võib tunduda üsna pessimistlik teile, kuid meil on digitaalne valuuta tööstuse peaaegu kaks aastakümmet nüüd", ütleb Gonzalez, lisades, et "asjad tavaliselt minna võimalusi sa ei plaani, lihtsalt sellepärast, et sa ei ole õigust vaja kaitsta ennast vastu regulatiivset survet ".

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud