Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda | Estonian.lamareschale.org

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Bitcoin sõda, mis on kestnud vahel, ettevõtete ja ametiasutuste sarnaneb rohkem seebiooper kui tõeline konfliktide, kuid tagajärjed võivad olla reaalne.

Pärast viimast episoodi, mis juhtus, kui osakonna Finantsasutused California väljastatud "peatamise korraldust" vastu Bitcoin Foundation, meeskond Bitcoin Kontrollija otsustas taotleda arvamust selles küsimuses ja me kutsutud Adam B. Levine, asutaja ja toimetaja-in-chief of Räägime Bitcoin !, vastata mõnele küsimusele.

Vahepeal Bitcoin Foundation on väljastanud hästi struktureeritud kirja vastates Kalifornia asutustele. Me ootame endiselt näha, kuidas selline olukord mängida, kuid nüüd saab vaadata meie intervjuu allpool.

Kas see kehtib häirida institutsiooni töö nagu Bitcoin Foundation, mis tegeleb annetuste sest nad ei ole pärast raha edastamise õiguse? Või sa arvad, et see on toimumas lihtsalt sellepärast, et asutus kasutab seda raha, et edendada Bitcoin?

Adam B. Levine - Ainus vastus on siin see on jama. See on lihtne jätta hagi California sest see kõlab kummaline, kuid mees, kes allkirjastatud tema nime kirja oli mees, kes tegelikult kirjutas seadust. Sa pead kujutada, et nad teavad, mida nad räägivad, nii et küsimus on: miks nad arvavad, et nad on nii? Olukord on segi pehmelt öeldes, see saab olema kuni advokaadid aru saada.

Eksperdid ütlevad, et tellimusi ja hoiatused nagu see ajapikku järgmise nädala kuud 48 Põhja-Ameerika riigid, kus selline seadus on aktiivne. Kas sa usud neid prognoose?

Ma arvan, et see on riskantne olla vahetada või mis tahes äri, mis puutuvad kokku kaubandus- kohalike valuutade ja Bitcoin. Tavaliste kaupmehed, oleks natuke raskekäelist hakata välja stereotüüp lõpetama-ja desists ükskõik äri, mis töötab cryptocurrency. Ma tõesti ei näe seda juhtub, kuid vahetus on olukord väga erinev.

Mt. GOX näiteks tundub, et on "alistunud" asutustele "surve. Oli see positiivne samm, et vahetada platvormi?

Ma vaidlustada küsimuse natuke, Mt.Gox meeleheitlikult tahab olla ühilduv. See ei ole nagu nad mõned lindprii organisatsiooni püsti jaoks privaatsust oma klientidele. DHS dinged neid pisiasi, kolm aastat vana pangakonto avalikustamist, mis ei olnud vale ajal oli allkirjastatud. Kuni FinCEN juhised, keegi arvas Mt.Gox oli raha saatja. Või et asi, et ametiasutused arvasin Bitcoin oli raha.

Kõik see on kohutav oma äri: Mt.Gox varem kontrollitud rohkem kui 80 protsenti Bitcoin kaubanduse, kuid see arv langeb kiiremini nüüd kui igal ajal kaks aastat olen jälginud. Nad soovivad meeleheitlikult vastama nii et asjad saavad tagasi normaalseks. Välja arvatud see on raske täita, kui eeskirjad võivad muutuda igal hetkel.

Kas sa arvad, et USA näeb Bitcoin teistmoodi kui ülejäänud maailmas?

USA on rohkem financialized majanduse kui ka mitmel pool mujal maailmas, nii teatud nurkade tekib uskumatu soovimatus vaadata tehnoloogia midagi muud kui nali. Lõppude lõpuks, nad on palju kaotada. Sõltumata sellest, hoiakuid, muutub selgemaks iga päev, et Bitcoin on nii revolutsiooniline, sest see on valuuta, mis käsitleks kõiki osalejaid võrdselt, kohaldades eeskirju igale kasutajale just sama. Tänapäeva maailmas raha, see on unikaalne ja väga võimas omadus.

Kas sa arvad, riigi reguleerivad asutused on kavatsus lõpuks suletakse Bitcoin? Kuigi FinCEN näiteks on juba tagatud, et nad ei püüa lõpetada cryptocurrency.

See on peened kõndida. Mis tarkvara tehnoloogia, sa ei saa lihtsalt teha midagi ebaseaduslikku ja ootavad inimesed kuulata. Peer to peer failide jagamine näitab meile, et üritab hävitada teenused, mis võimaldavad seda võib õnnestub hävitada teenust, kuid aluseks tehnoloogia mullid üles vastupidavamaks ja raske tegeleda vormis, sageli mitu.

Kui mees tahtis tappa uus tehnoloogia, mis oli raskesti mõistetav, võti on Stoke loomulik hirm uue määramatus seaduslikkuse. See on parem varisemine nii kaua kui võimalik, milles õiguse paber, sest kui parameetrid on arusaadav on võimalik kohe tegutsema. Isegi koormav määrus ei ole raske ülesanne, sest piisavalt raha, kuid ebakindlus tuleviku määrus koos teadmisega, et see on tulemas ja see võib olla halb, sest on väga raske toime. Ma ei saa lugeda mõtetes, kuid ma mängida aeglane mäng.

Millised on teie ootused Bitcoin tulevikus?

Ma arvan, et see muutub kõik, või olla boarding mehhanismi tehnoloogia, mis teeb. See ei ole nii palju Bitcoin, nagu kogukond, mis on tärganud ümber. Targem inimesed ma olen kunagi kohtunud, kirglik ja võimeline. Jälgime parema maailma ülesehitamisel, tehnoloogia on lihtsalt vahend. Bitcoin on hea vahend, kuid mitte ainult või viimase.

Seotud uudised


Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info