Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi | Estonian.lamareschale.org

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Suur kodu rentimise teenust Airbnbmight kaaluda Bitcoin maksevalikuna. Vähemalt ettevõtte asutaja ja tegevjuht, Brian Chesky, otsustas küsida tema järgijad "arvamust Twitterregarding seda võimalust.

Vastus oli üldiselt positiivne, kümneid inimesi küsib firma seda sammu forwardand saada üks esimesi platvormid omataoline nõustuda cryptocurrency.

Mõned Twitter kasutajad sätestatud häid argumente. Näiteks Zach Saalomoni Beloin ütles: "Jah. Nagu rahvusvahelise nagu sa oled, see tasub end ära mitmekordselt kliendile kogemusi ja ärisõbralikkuse". Adam Nash tegevjuht Wealthfront,? Vastas "Tegelikult kui turul, Airbnb võiks teha midagi unikaalset koos Bitcoin. Olgu üürnikud maksma ja lase omanikud valida saada".

"Jah. See vähendaks tasud, sujuvamaks maksete vähendada riski ja lihtne rakendada ilma vahetuskursi / volatiilsuse riski," ütles Andreas Antonopoulos, et cryptocurrency ekspert.

Airbnb on online platvormi, mis on loetletud tuhandeid maju, kortereid ja magamistuba saadaval lühiajaline rent 34000 linnades üle maailma. See on eriti sobiv inimestele puhkuse kes pigem jääda maja kui hotelli.

Praegu sait on vastutav rohkem kui 10000 päev reservationsand maailma liider selles ärisektoris, nii näeme Airbnb nõustuda Bitcoin oleks suur asi.

Üüri hiiglaslik võidi inspireeritud viimastel announcementmade poolt 9flats.com. See online platvormi tegutseb samas sektoris Airbnb, kuid väiksemas ulatuses. Ettevõte ei ole vastu ainult Bitcoin maksevalikuna eest üürid, kuid annab ka hosts õigus valida, kas nad soovivad saada oma raha fiat või cryptocurrency.

Vastavalt 9flats.com, "see on midagi, mis meie võõrustajad on palunud korduvalt ja meil on hea meel, et saame seda teha".

Pilte Airbnb.comMis on Bitcoini lennukist? SkyCraft võtab digitaalse raha vastuEttevõte SkyCraft on nüüd vastu Bitcoins oma lennukid. Otsus oli tingitud ettevõtte "soov tuua Üldlennundusele 21. Sajandil", samuti "säde huvi lendavad Bitcoin holderswho ei pruugi juba tutvuda oma ilu".

SkyCraft teatas hea uudis kaudu avaldatud pressiteates ettevõtte kodulehel. Äri võtab cryptocurrency vastutasuks oma SD-1 Minisport, tulemus "seitse aastat Tšehhi inseneri ja disain", sõiduk, mis sobib mis tahes algaja piloot ja nüüd peetakse esimene õhusõiduk, mis saab osta Bitcoin.

Osta SD-1 Minisport, peate kulutama $ 54.850. Praeguse kursi, see tähendab, et väärtus umbes 81 BTC, kuid $ 2,000 (peaaegu 3 BTC) tuleb tasuda esimese hoiusena.

Ettevõte, mis töötleb oma digitaalse valuuta makseid BitPay, loodab "see tähendama tähtis hetk nii tulevase üldlennundussektor ja tuleviku Bitcoin".

[Update] Vahepeal SkyCraft juba müüdud esimese lennuki. Ostja on kuulus Bitcoin ettevõtja Charlie Shrem, kes teatas uudiste kaudu Twitter.

Shrem ostis esimese SD-1 Minisport koos cryptocurrency ja ilmselt ta ei saa olla rahul.


Alan Silbert, BitPremier tegevdirektor: praegu on Bitcoini maailmas üleminekuperioodPeriood hirmutav variatsioon ja volatiilsuse tundub olevat minevikus Bitcoin. Pärast suur roniks $ 200 aasta kevadel, digitaalse valuuta väärtus on kõikunud $ 90 viimase paari päeva jooksul pärast kerget langust.

Kõik see hoolimata sündmustest nagu sulgemise Liberty Reserve ja väljakuulutamine Bitcoin ETF poolt tehtud Winklevoss Twins eelmisel kuul. Niisiis, mis toimub koos cryptocurrency?

Noh, vastavalt Alan Silbert tegevjuht luksuskaupade jaemüüja BitPremier "potentsiaalsed ostjad istuvad kõrvale nowwhile küsimusi mängida läbi Mt. GOX ja järgmine vahetus tulema online, regulatiivsed arengud ja ettevõtted otsustavad sulgeda, sest regulatiivset koormust ".

"Vahepeal ma tean, et kamp tegevus imbunud taustal uute Bitcoin alustavatel kujunemas. Nii et ma näen seda omamoodi üleminekuperioodi kohe. Plus USA aktsiaturud hoida lööb rekordtasemel ja investor dollarit hakkavad seal "lisab ta.

Ja kuidas Winklevii? Silbert ütleb, et "Winklevoss ETF läheb läbima pikki registreerimise protsessi SEC ja ka turustada lubatud osalejatel sisselogimise mõiste (võib ütlen sulle midagi, mida sa juba tead: suur finantsasutused, mis sisuliselt teha turul, õli masin, ning võtta mõned riski arbitraaži võimalusi) ".

Nagu tegevjuht BitPremier, "see võtab aega ja ETF ei pruugi juhtuda lähitulevikus, eriti kui nad ei suuda veenda volitatud osalejad alla kirjutama, et see võtab palju kick välja ajakirjanduses vabastamist. Ajakirjandus on olnud ka päris negatiivne Winklevoss ETF ".

See võib olla ainult üks arvamus, kuid see pärineb ekspert palju kogemusi Bitcoin valdkonnas, nii et ta teab, mida ta räägib. Kui me sisestatud cryptocurrency maailma, me teadsime seda oli midagi ebakindel... Ainuke asi vasakule teha, nagu nii paljud teised juhtudel on oodata ja vaadata.

Via businessinsider.com

Seotud uudised


Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi