Hägusalt läbipaistvad toimetused | Estonian.lamareschale.org

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Müntide Fire on hakanud rakendama erinevaid läbipaistev tegevust viisil mõned kriitikud leiavad "murettekitav."

Oleme rääkinud varem umbes läbipaistev Financials (käivitades kiiresti), oleme avanud meie Juhtkiri juhtpaneel Müntide Fire Plusi ja meie toimetuse on vaeva luua rida materjale, mis käivitatakse avatud lähtekoodiga keegi kasutada.

Kolmapäeva õhtul alustasime Juhtkiri Armatuurlaud varases, vaadata ainult versioon Plusi. Müntide Fire Plusis lisandväärtuse tellimus Coin Fire. See uus funktsioon võimaldab Plus liikmetele võimaluse vaadata meie tulevaste funktsioonide, vaadata erinevaid etappe iga lugu käimas, ja vaadata backend oma tegevust.

On veel vara ja meil palju rohkem tööd teha, et meie backend operatsioone läbipaistvamaks lugejatele, kuid oleme alati edeneb... Iga päev.

Lisame veel läbivaatamise võimalusi lugejad sees Juhtkiri Armatuurlaud nagu meie arendusmeeskond jätkab kirjalikult toetust meie Müntide Fire Plus liiget. Käimasoleva läbivaatamise käigus, liikmed saavad vaadata tulemas lood ja süvitsi neid näha iga lugu staatuse.

Kasutajad saavad süvitsivaadet konkreetset lugu.

Üksikasjad sees eelnõu lugu sisaldama toetajad ja töötavate lugu arv sisearutelu postitusi ja muid esemeid. Lähitulevikus, lisavõimalused avatakse üles Plusi vaadata täiendavaid punkte.

Täielik ülevaade lugu.

Meil on ka kallal uus funktsioon, kus Müntide Fire Plusi saab hääletada lugusid nad sooviksid näha meie toimetuse keskenduda, pannes meie lugejatele rohkem kontrolli kui "haldamise toimetajad" kehvasti.

Me usume läbipaistvusest, isegi "murettekitavalt" läbipaistev meie lugejad, ja on pühendunud jagada seda teavet meie lugejatele. Hoia nagu me lisada täiendavaid funktsioone, poliitika ja esemeid.Kõik bitcoiinid ja litecoiinid läinud: Poola Bitcoin vahetamine Bidextreme.pl häkkinudPärast nädal ilma teadet suur heists on Bitcoin maailma - viimane halb uudis tuli Tšehhi vabariigikeskset, Poola vahetada Bidextreme.pl näitas see oli häkkinud. Selle tulemusena klientide Bitcoin ja Litecoin rahakotid on tühjendatud, Coindesk aruandeid.

Intsident oli teatatud, et asutused ja platvormi ajutiselt peatada kõigi activitieswhile uurimise teostab vastavalt avalduse avaldatud Bidextreme veebilehel:

Selle tulemusena häkkerite rünnaku meie portfelli BTC ja LTC rööviti. Seda asjaolu teatatud õiguskaitseorganitele.

BTC ja LTC kuuluvate kõigile kasutajatele olid varastatud. Kui [digitaalse valuuta] saab taastada, siis tagastatakse kasutajatele vastavalt saldo 17. November 2013. Kasutajate raha, mis olid hoiule platvormil pangakontod on ohutud.

Seni summa cryptocurrency varastatud on mõistatus. Kuid see rünnak võib segada arengu Poola Bitcoin turul, mõned kohalikud ütles pärast infarkti, mis juhtus 18. Novembril.

Avaldus vabastatakse Mariusz Pilas tegevjuht Magnus Ltd, mis omab Bidextreme.pl, selgub platvormi arengukavad peavad nüüd waitdue sellele hack. "Meil on väga kahju, et meil on vaja ajutiselt peatada Bidextreme.pl platvorm, mille [turu] potentsiaali oli arendada muljetavaldav kasv. See tekitas suurt rahalist kahju ka meie jaoks", Pilas ütles.

Vastavalt Magnus "esindaja, firma on juba hakanud tagasi kasutaja raha hoiule Poola zlott (PLN) platvormil pangakontole. Õnneks Magnus Ltd on kokku väärt, mis hõlmab eelarve Bidextreme.pl ja väärtust varastatud digitaalse valuuta "mitu korda".

Majandus- Crimes osakonna Munitsipaalpolitsei Olsztyn vastutab uurimise. Kuid juhul võiks olla keeruline lahendada tingitud asjaolust, et Bitcoin õiguslik olukord on endiselt teadmata Poolas.


Alydian on Terahashi võõrustamisel suurte kaevurite vallutamiseksAlydian, käivitamisel, et on toetatud ettevõtlusinkubaator CoinLab, võib olla tõsine uudis vaid paar päeva: firma hakkab toimuma ASIC kaevandamisseadmete oma klientidele kaudu aastas lepinguid.

Uus teenus on suunatud kõigile suur kaevurite seal, kui käivitada päev hinnakujunduse oli $ 65.000 per Terahash kaevandamise hosting lepingute saadaval ainult 5 ja 10 Th / sek plokid. Alydian eesmärk on vallutada institutsionaalsel tasandil investoritele, et vaja muuta suurtes kogustes raha Bitcoins.

California põhinev ettevõte ja selle inkubaatoris on kihlvedusid, et nad on pioneerid selles valdkonnas, kuid nende ettepanek tõstatab mõned kahtlused. Alydian kiiruse $ 65.000 per TH / sek kehtib ainult selle 10 TH / sek astme. At $ 350,000 aastas väärtuses 5TH / sek kaevandamise, selle hinnad on samaväärne $ 70.000 per TH / sek või 70 $ GH / sek. Teisel pool, hinnakujunduse KnCMiner võrdub umbes $ 19 per GH / sek. Butterfly Labs on jaotavad ASIC arenenud sama 65nm protsessi sõlme suurustes Alydian on, kuid BFL üksused pakuvad $ 45-55 per Gh / sek. See on ikka odavam kui Alydian soovitust.

Aga Peter Vessenes, CoinLab asutaja on õigustus: "mitte ainult kas on olemas raha ajaväärtust (kaevandamine on praegu väärt rohkem kui ootab minu), kuid ka seal on arvutus, mida peab tegema oma terahashes. Mis protsenti Bitcoins kaevandatakse nad teenivad keskmiselt? Mõlemad, ja USD-BTC hind play arvesse kaevandamise arvutused, mis on üks põhjus on raske hinda ja mõista ". Et olla õiglane, tegurid, nagu elektrienergia kulud kodu opereeritud kaevurite tuleb arvestada ka.

Vessenes soovitab, et need hinnad saab vormida, eriti kuna ta lõikab pakkumisi hash määrad: "Me tahame pakkuda võtmed kätte lahendust institutsionaalsetele investoritele, kes ei taha muretseda, ja ei taha minna hallata 72 Bitfury kastid ".

Eeldades Alydian õnnestub täita oma 29. August tähtaeg, saame oodata tõuget võrku raskusi.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist