Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi | Estonian.lamareschale.org

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Pärast hiljutist käivitamine Prospero Bitcoin kaevandamise masin ja ASIC "favoriit", firma Black Arrowis praegu tähelepanu keskmes. Brändi, mis asutati 2010. Aastal Hongkongis, on loonud oma kohalolekut Hiinas ja nüüd tahab vallutada ülejäänud Bitcoin maailmas.

Pärast kulutuste mõnda aega arendada riistvara ja varjatud püsivara mitu klientidele, Black Arrow avastanud cryptocurrencies umbes aasta tagasi. "Ja meil on olnud lummatud umbes mõiste ajast", näitab Alex Berk, esindaja firma, kes rääkis Bitcoin Kontrollija.

Me intervjuu Berk et rohkem teada Black Arrow ja uudised on hämmastav.

Olete praegu müüa kolm Bitcoin kaevandamise tooted, kaks Prospero read ja "favoriit". See oli algusest oma Bitcoin seiklus?

Alex Berk - Jah, me töötame kolm toodet. Kuid need ei ole ainsad, mis meil on tehtud Bitcoin. Oleme valmistanud Lancelot kaevurite aprillist juulini 2013. Need olid FPGA Bitcoin kaevandamise lauad põhineb Xilinx Spartan 6. Meie eesmärk oli tõestada, et saame pakkuda kvaliteetset riistvara hea hinnaga ja samal ajal pakkuda suurepärane klienditoega.

Meil on hea meel, et oleme suutnud edukalt pakkuda, mida oleme lubanud. Oleme nüüd seatud meie eesmärk pakkuda kõige tõhusam Bitcoin kaevandamise lahendus. Me toetame rahaliselt meie Lancelot klientidel uuendada meie uusi tooteid, et oleks võimalik taastada ja raha nende investeeringute, asi, mis ei ole kunagi teinud Bitcoin tööstuses.

Teie platvormidele on suur ja hinnad. Kas need väärtused püsiv?

Me teha, kuid praeguse soodustust on piiratud. Lõpetame edendamise kui oleme kaetud meie inseneri kulud. Me eesmärk ei ole kasumit teenida esimene partii ASIC ja meie ainus eesmärk on katta tootmiskulusid. Me rahastatud rohkem kui 70 protsenti projekti ise. Me ei saada ülejäänud 30 protsenti erinevatest investorid, kuid nende tingimuste hinda tõsta meie tooteid. Soovime anda oma klientidele võimaluse saada madala hinnaga, samas aitasid meil selle projekti.

Kas sa kihlvedusid tõhususe, on see, et teie peamine eesmärk?

Jah, tõhususe on peamine sihtmärk. Me tahame seda kiip olla kasulik nii kaua kui võimalik ja me arvame, et Bitcoin kaevandamise rassi võidetakse läbi tõhususe, omadused, kvaliteet, usaldusväärsus ja klienditoega. Iga tootja on sama hind kiip, seega kulu kiip ei ole küsimus.

Die suurus ja taktsagedus oli alati teine ​​meie arengu eesmärk. Meie insenerid on töötanud enamiku ajast optimeerimise tuum kiip. Teoreetiliselt meie ASIC saab sõita kuni (overclocked) 134 Ghash / sek, samas oleme ainult reklaamitud 100 Ghash / sek. Siiski, kui üks oleks kasutada seda see kiire tõhususe langeb, seega me ei reklaami seda.

Sa müüvad väga kindlat tüüpi kaevandamise seadmed. Kumb on õige iga kaevur?

Meie peamine toode on favoriit. Neile, kes ei tea, et favoriit on "see, kes on kõrgelt või soodsates". Minion on suure jõudlusega, väikese võimsusega 28nm ja 100 Ghash Bitcoin ASIC töötatud koostöös VeriSilicon, juhtiv kohandatud räni lahenduste pakkuja.

See ASIC keskmes on iga meie kaevurite ja me müüa see eraldi pakkuda OEM [originaalseadmete tootja] ettevõtetele võimalust ehitada oma disain. Lõppkasutajate ei kaevanduse paljaste ASIC ja peaks eemale seda.

Meie kaks kaevurite siis on varjatud püsivara, mis automaatselt ühenduda kaevandamise küsitlused läbi stratum protokoll, mis on protokolli valik kiire ASIC. Üritame töökindluse, madalad hoolduskulud ja kasutajasõbralik liides. Need tooted on välja töötatud täiesti meie personali poolt.

Prospero X1 on õige iga klient, kes soovib saada parimat investeeringutasuvus, kuid ei ole ruumi või raha kulutada kaevandamise Bitcoins. See on suur tükk riistvara on kodus ja me loodame, et see vähemalt maksma kogu elektri arve koju.

Prospero X3 on koletis. 2000 Ghash, see sisaldab 20 Minions ja on üks meanest segamist masinad seal. Favoriit on madala energiatarbega võimaldab meil sobitada see vaid 2U rack ruumi. Saate salvestada see oma kodus, kui soovite, kui te ei pahanda müra tehtud fännid vaja jahtuda nii palju ASIC. Sel põhjusel soovitame seda andmekeskuste. Tõsine kaevurite saab osta 21 neist ja kinni neid sama 42U server kapis rack, kuid nad peavad andma 22kW () võimu. Saadav tulu täna 21 x X3 oleks $ 17,300 päevas.

Mis on must nool tulevikuplaane? Kas sa uute seadmete?

Kui kõik läheb plaanipäraselt, jätkame tööd parandada meie kaevurit. Niipea kui 14NM on saadaval 2015. Aastaks me avaldame uue ASIC kasutades seda tehnoloogiat. Kuna meil on trikk varrukast, ootame meie 14NM ASIC edestama kolm korda kiirust ja jõudu muul 14NM kujunduse. Nagu alati, siis pakume soodustingimustel pakkumisi meie eelmise klientidele.

Kuid meie tulevikuplaane ei ole ainult Bitcoin kaevandamise. Me hakata TCP / IP riistvara kui me lõpetada see projekt.

Millisena näete kaevandamise turul praegu?

Klient käitumine muutunud juunist. See on mõistetav, sest raske tõusis nii palju ja neil ei ole võimalust taastada oma investeeringuid. Tõusu raskusi ei olnud midagi, mis juhtus kogemata. Kliendid olid entusiastlikud ja mõned müüjad võttis täielikult ära, et.

Me mõistame, et suhe müüja ja klientidega peab olema win-win. Me püüame lahendada seda tagada meie klientidele, et me teeme kõik, mis meie võimuses, et kaitsta oma investeeringuid. Me teeme seda, pakkudes parimat võimalikku tehnikat, agressiivne hinnapoliitika, piirates nende arvu ASIC et me turule, et anda kõigile võrdsed võimalused taastumas oma investeeringuid ja teenida raha.

Millisena näete tuleviku Bitcoin?

Me usume mõiste virtuaalmaailmas. Tarkvara ja riistvara insenerid proovida ja jäljendada meie elu maailma virtuaalne üks sest päeval arvutid leiutati. Alles aja küsimus virtuaalse valuuta tekkima. Meil on hea meel, et saame seda valuuta virtuaalse ja kulutada seda reaalses maailmas.

On tore, et inimestel oleks võimalik oma raha hoida oma personaalarvutid ja mitte toetuma kellegi teise valvama seda nende eest. Sel põhjusel me näeme tulevikku cryptocurrencies kui väga ere üks. Me arvame, et Bitcoin tõusevad väärtus koos võrgu raskusi. Saame vaid loota, et tulevikus saame kasutada seda tehnoloogiat suurema hea.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente