Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust | Estonian.lamareschale.org

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Uus surveyconducted poolt Miningpool.co.uk Ühendkuningriigis on näidanud, et enamus Briti Bitcoiners eelistada tulevaste määruste valitsuse poolt. Nelikümmend kaheksa protsenti 10.000 inimest küsitletud viimase kahe kuu tunnistas nägema reguleerimise arendamise positiivseks sammuks.

Kui küsiti nende arvamust seoses Bitcoin määrus, vaid 13% ütles, et nad ei usu seda. Teisel pool, peaaegu poole inimestest küsitletutest kasuks määrus.

Üks osaleja selgitas oma seisukohta: "[määruse] selgitab mõningaid hallide alade ettevõtetele ja näitab, et valitsus ei ole praegu sellist ohtu pangandussüsteemi. Seal võib olla pikaajaline negatiivseid kõrvalmõjusid [olla reguleeritud valitsuse poolt], kuid lühiajaliselt mõju tundub positiivne. "

Paljud küsitlus läbiviinud loodan, et Bitcoin määrus aitab tõsta teadlikkust digitaalsete valuuta ja parandada selle vastuvõtmist.

Uuringu ilmnes ka, et pool kõigist UK-based Bitcoin kasutajad on vahemikus 25 ja 34 aastat vana, kuid ainult 10% on vanemad kui 45. Number naiste BTC riigis on endiselt madal, vaid 6% küsitletutest väidavad, et naine Bitcoiners.

See tähendab, et on suur võimalus ettevõtjatele ja investoritele tuua naiste ja eakate kasutajate arvesse Bitcoin ruumi.

Vastavalt küsitluse, seal on ka palju teha, kui tegemist on edendada eelised cryptocurrency ettevõtete seas ja kaupmehed. Üle 80% küsitluse läbiviinud ütles, et nad olid pettunud vähe Ühendkuningriigi ettevõtete, mis aktsepteerivad BTC maksevalikuna. Samuti on peaaegu poole inimestest küsitletutest ütles ettevõtete olid endiselt tõrksad vastu Bitcoin. Vähem kui 15% olid rahul praeguse turusituatsiooni, öeldes nad suutsid kasutada BTC kohapeal.

Kaks kolmandikku 10000 küsitlus läbiviinud näitas neid säästes oma BTC või kellel peale seda tulevaste ostude. Päev-kauplemine oli järgmine kõige populaarsem tegevus (20%), kellele järgneb saates BTC pere ja sõpradega ja maksta arveid.

Peaaegu pooled neist Bitcoiners (47%) saavad oma Bitcoin teistele BTC omanikud või vahendaja saidid nagu LocalBitcoins, turuplats ostu ja müügi cryptocurrency. BitBargain oli teine ​​kõige populaarsem sait riigis.

Aga see on ka huvitav näha, et peaaegu üks viiest Bitcoin kasutajad luua oma cryptocurrency läbi kaevandamise teenuseid, samas üks kolmest kasutusviiside vahetust nagu Bitstamp. Sloveenia vahetus on kõige populaarsem seas UK Bitcoin fännid, millele järgneb Coinfloor ja BTC-e.

Seotud uudised


Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon