Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine | Estonian.lamareschale.org

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Mõned lühikesed nädalat tagasi Müntide Fire rääkis ametnikud Amazonand teiste jaemüüjate rakendamise kohta PayCoin kui shopping võimalus. Me loodud jaemüüjad, et ükski neist oli kavas integreerida cryptocurrency otse vaatamata korduvatele nõuete Josh Garza ja kasutajate HashTalk foorumites.

Eile õhtul pärast mitmeid viivitusi ja tehnilisi küsimusi, Paybase veebisaidi toode Garza ja GAW kaevurite käivitatud palju fanfaar Josh Garza tegemise julge nõuded CryptoCoinsNews taas umbes rakendamise Amazonand Paycoin:

Täna näed esimese kaupmees integratsiooni Amazon otsingu- ja shopping jooksul PayBase. Sul on võimalik osta otse Platvormi. See funktsioon on esimene omataoline.

Hr Garza ka korduvalt märgitud Hashtalk foorumid, et nad töötasid koos Amazon API teostada ostu- funktsioon. Kuigi see ei ole otseselt integratsioon kaupmehed algselt väitis, see ei valgustada teemal ja palutakse Müntide Fire rääkida Amazon eestkõnelejate veelgi umbes Paybase, Paycoin ja GAW kaevurite.

Amazon pressiesindaja taas eitas igasugust seotust Paycoin, Paybase, GAW kaevurite või Josh Garza räägib Müntide Fire meeskond,

Per meie varasemat seisukohta Amazon jätkab ooterežiimi meie esimene väide, et me ei ole mingil moel seotud, partneriks või seotud Josh Garza, GAW kaevurite, Genius tööl, Paycoin, Paybase või firma seotud selle operatsiooni.

Amazon ei käivitada Amazon Associates programm, mis võimaldab assotsieerunud liikmed teenida komisjonitasu müügi loodud meie API ja arendaja tööriistu.

Teeme agressiivselt keelata API kõned, kes üritavad vältida meie konto süsteemid, nende täitmiseks korraldusi, mis pärinevad näiliselt Amazon või rikkujad Amazon Associates Program opereerimislepingule.

Pärast räägib põhjalikult Amazon ja näidates neile erinevaid URL lubadustele Garza ja ettevõte, läksid nad täiendavad üksikasjad täpse lepinguosades et nad uskusid alates Esmapilgul rikutakse:

  • [...] ei pealtkuulamiseks, salvestamiseks, ümber suunata lugeda, tõlgendada, või täitke sisu mis tahes elektroonilises vormis või muu materjali meile esitatud mis tahes isik või üksus.
  • [...] ei taotle, koguda, hankida, talletada, vahemälu, või muul viisil kasutada mistahes konto andmed kasutatud klientidele seoses mõne Amazon Site [...]
  • [...] ei muuda, suunata, varjata või asendada toimimise mis tahes nuppu, link või muu omadus Amazonase saidil.
  • [...] ei tee korraldusi või tegeleda muude tehingute mingit Amazonase Site nimel mis tahes muu isik või üksus või lubada, abistada või soodustada muu isik või üksus seda teha.
  • [...] ei võta midagi ette, et võiks mõistlikult põhjustada klientide segadust meie suhteid teiega, või saidi, mille mis tahes funktsioone või tehingute (nt otsida, sirvida või tellida) toimub.

Amazonase eestkõnelejate edasi arendada,

Iga tükk tarkvara, pikendamise või muu süsteemi, mis tähendab, partnerlus või lõikub klientidele või kliendi andmed on otseses vastuolus meie ja Amazon vastavalt tegutsema.

Samuti näib, et Amazon on taas kaugeneb tahes suhteid Paycoin.

Müntide Fire on jõudnud välja teiste kaupmehed loetletud PayBase veebilehel ja toob täiendavaid üksikasju avaldused teistele kaupmeestele oleme saanud lähitulevikus.

Seotud uudised


Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised