Amazon oli BitLicensei suhtes mures | Estonian.lamareschale.org

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Täna New York Department of Financial Services vabastatakse kommentaare ja signaturesfrom kes esitasid märkused umbes BitLicense ettepaneku ja me oleme õppinud, et Amazon ja kaitsja Cameron Cohen esitas märkused vastu lai määratlusi virtuaalne valuutade esialgse BitLicense ettepaneku.

Kuigi Amazon oli kindlasti mitte kaitsta cryptocurrencies ta tegi heidavad lai mõiste cryptocurrencies et see oleks võinud kahjustada selliseid algatusi nagu Amazon Mündid, mis on suletud süsteem maksed Amazon seadmeid nagu Fire telefoni.

Paljud on kannatamatult ootavad veel kommentaare Amazon kohta cryptocurrencies kes to-date on vaikinud teemal väljaspool ebamäärastest, et kui kliendid hakkavad tõeliselt nõudlik Bitcoin maksete suure hulga nad leiavad rakendamist.

Oleme suletud PDF versioon siin Scribd samuti Lihttekstiga tegelikust kirjas täiendavat ülevaatamist.

Amazon.com

20. Oktoober 2014

Hr Dana V. Syracuse
, New York, NY 10004

Re: Teade Kavandatud eeskirjade koostamise eest määruse käitumise virtuaalne raha Ettevõtetel ID No. DFS-29-14-00015-P

Lugupeetud hr Syracuse:

Amazon.com, Inc. ( "Amazon") lugupidavalt esitab järgmised märkused ettepaneku teatise normatiivmenetluse, ID No. DFS-29-14-00015-P ( "teatis") poolt välja antud New York State Department of Financial Services ( "DFS"). Amazon hindab võimalust kommenteerida küsimusi tõstatatud Teate.

Teatis looks reguleeriva litsentsimise raamistiku virtuaalne raha ettevõtetele, kes tegelevad teatud liiki töö käigus New York või New York elanik. Teatis üldjoontes määratleb "virtuaalne raha." See sisaldab ka kahte kitsast erandeid virtuaalne raha kasutatakse üksnes jooksul online-mängude platvormid ja virtuaalse valuuta, mida kasutatakse üksnes osa klient sugulusest või premeerib programmi, mis saab rakendada ainult suunas ostude emitendi või määratud kaupmehed ja ei saa ümber ega lunastada
fiat valuuta.

Amazon tunnustab väljakutseid DFS väljastamisel reguleerimiseks virtuaalne raha, et kaitsta New York tarbijaid ning tagada turvalisus ja usaldusväärsus New York litsentsitud pakkujad virtuaalne raha toodete ja teenuste. Me konkreetselt siiski mures, et lai mõiste "virtuaalne raha" võib kogemata kaasa teatavad tooted löödud ja et erandeid Selle määratluse liiga kitsas kitsenduse selliseid tooteid. Põhjustel käsitletud allpool, Amazon soovib väga, et DFS sõnaselgelt täpsustada, et järgmised tooted ei kuulu mõiste "virtuaalne raha" oma lõpliku normatiivrühmade: (1) "suletud" digitaalne makseviisid; ja (2) ettemakstud juurdepääsu salvestatud väärtuse kaardid või ettemakstud kaardid ees fiat valuuta. Selgitatakse, et need tooted on välja virtuaalse valuuta määruste tagab, et tarbijad jätkuvalt juurdepääs nendele populaarne makseviisid mis ei kujuta sama rahapesu või finantsstabiilsuse küsimusi, mis cryptocurrencies ja anonüümne, kaubeldav virtuaalne valuutade tarbijatele tekitavad ja finantssüsteemi.

A. Suletud Digitaalne Makseviisid

Kuigi pakutud mõiste "virtuaalne raha" välistab digitaalse ühikut, mida saab rakendada üksnes tasu ostude emitendi ja / või muu määratud kaupmehed, see suletud väljajätmine on piiratud digitaalse seadmeid, mis on "kasutatakse üksnes osana kliendi eelistuse või premeerib programmi. I4 kaupmehed ja nende tütarettevõtete võib väljastada digitaalse ühikut, mida saab rakendada üksnes tasu ostude emitendi ja / või muu määratud kaupmehed (sh tütarettevõtete emitendi), mis ei ole tingimata välja üksnes osana kliendi eelistuse või premeerib programmi. Näiteks Amazon Mündid ja Google Play krediiti on digitaalse ühikut, mida saab osta klientidel kasutada eranditult Amazon AppStore või Google Play rakenduste poest võrra. Amazon Mündid ja Google Play krediiti ei "kasutatakse üksnes osana kliendi eelistuse või premeerib programmi", kuid muus osas vastavad ülejäänud atribuutide kavandatud exclu Sion (st "saab rakendada üksnes tasu ostude emitendi ja / või muu määratud kaupmehed, kuid seda ei saa ümber või lunastada, Fiat Valuuta").

Suletud digitaalse makseviisid nagu Amazon Mündid või Google Play krediiti ei ole virtuaalne raha, et Teate kavatseb reguleerida. Muud sarnased reguleerivate raamistike sisaldavad välistused suletud toodete ja kohaldatavuse selliste välistused ei nõua suletud ahela toote, mida kasutatakse üksnes osana kliendi eelistuse või premeerib programmi. Sarnased reguleeriva raamistiku võib sisaldada ka eraldi sõnaselgelt, et katta auhinnad, stiimul või lojaalsuse programmid. Amazon kutsub DFS selgitada oma lõpliku eeskirjade koostamise, et mõiste "virtuaalne raha" ei hõlma digitaalset üksused, mida saab rakendada üksnes tasu ostude emitendi ja / või muu määratud kaupmehed, kuid seda ei saa ümber või lunastatakse jaoks, fiat valuuta. Puudumisel selle selgituse emitentide suletud süsteemi makseviisid võivad valida lõpetada neid kuna vastavad täielikult litsentsimise korra tõenäoliselt teha need programmid liiga kallis jätkata pakkuda ja tülikas klientidel kasutada.

B. Ettemakstud Access, Salvestatud Väärtus Cards või Ettemaksekaardid

Lai määratlus "virtuaalne raha" võib ka kogemata lüüa ettemakstud juurdepääsu tooteid, salvestatud väärtuse kaardid või ettemakstud kaardid, mis on nomineeritud fiat valuuta ja adresseeritud all New Yorgi saatjad Raha põhikirja (NY Bank. Seadus, artikkel XIII-B). Et vältida segadust, usume, et see annaks selgust kui DFS otsesõnu nimetatud lõpliku eeskirjad, et mõiste virtuaalne raha ei sisalda ettemakstud juurdepääsu tooteid, salvestatud väärtuse kaardid või ettemakstud kaardid ees fiat valuuta. See tagab, et ettemakstud juurdepääsu toodete suhtes jäävad kehtima üks reguleeriva korra ja et pakkujad neid tooteid saab jätkuvalt tugineda tõlgendused ja juhtnööre DFS staatuse kohta nende toodete all New Yorgi õiguse.

Täname arvesse neid märkusi. Me oleks ka hea meel kohtuda DFS neid küsimusi arutada. Kui teil on küsimusi, palun võtke minuga [Peidetud]

Lugupidamisega

/ s
apulaisasiainvalvojana Maksed, Amazon.com, Inc.

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad