Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist | Estonian.lamareschale.org

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Ühendriikide kohtu väljastatud ajutine et keelata müük domeeni Bitcoins.com

Mis kuulub siiani tegevjuht kadunuke cryptocurrency vahetada Mt. GOX. Mark Karpeles teatas enampakkumise domeeni kaks nädalat tagasi.

Injuction - mis aegub 14 päeva - anti välja ringkonnakohtus Washingtoni osariigis vastu web-hosting ettevõte Tibannefollowing taotluse Seattle põhinev CoinLab, mis oli varem esitanud ülikond USA vastu Mt. GOX, The Wall Street Journal teatab.

Tibanne on üks ettevõtted ühendatud Mt. GOX. Karpeles soovinud kasutada kasum enampakkumise hoida USA põhinev ettevõte töötab, vaid ka annab vähemalt pool raha Mt. GOX võlausaldajate Eelmise klientidele, et kaotatud raha tõttu kokkuvarisemine vahetada.

Kokkuvarisemiseni vahetada suurendanud vahelises sõjas huvitatud poolte

kes ei tundu, et oleks võimalik kokku leppida selle üle, kuidas Jaapani firma varade peaks jagunema.

Enampakkumise, mis haldab Heritage Auctions, pidi juhtuma sel neljapäeval (24.) ja oodati, et tekitada rohkem kui $ 750,000.Ameerika Punane Rist aktsepteerib Bitcoti kaudu bitsütooniBitPayis toetab American Red Crossby aidata organisatsiooni nõustuda Bitcoin annetuste kaudu BitPay võõrustas veebilehel. BitPay on töötlemise Bitcoin annetused ilma tasud, nii Punase Risti saavad 100 protsenti Bitcoin tehtud annetuste abil BitPay veebilehel.

"Tutvustame Ameerika Punase Risti et Bitcoin kogukond tõesti näidata suuremeelsust seda uut rühma tarbijate," ütles Elizabeth Ploshay, kes juhib kuni mittetulunduslik kontakteeruda BitPay. "Bitcoin kasutajad on väga kirglik inimesed, kes otsivad panna oma Bitcoin suunas hea põhjusi. Ma olen kindel, et kogukond on põnevil, et on selline kehtestatud heategevuseks annetada. "

Punase Risti on üks suurimaid ja kõige tunnustatud humanitaarabi organisatsioonidele. Organisatsioon on mitu ja mitmeti üksikisikute annetada, kuid see on esimene kord, kui nad on nõustudes Bitcoin annetuste abil BitPay. BitPay võimaldab Bitcoin doonorite annetada erinevas koguses, sealhulgas väikeste annetuste avab uue tee anda inimestele, kes võivad olla piiratud eelarvega.

"Punane Rist elevil partner BitPay pakkuda erineval viisil helde rahastajad toetada meie humanitaarabi missiooni," ütles Jennifer Niyangoda tegevdirektor Corporate ja Sihtasutuse programmid American Red Cross. "See annab uue põlvkonna toetajad võimalus aidata inimesi, kes vajavad."

Punase Risti osalevad ka vastloodud Bitcoin traditsiooni nimetatakse "Bitcoin Must reede" - päevas Bitcoin kasutajad ära Bitcoin-spetsiifilise müügivõimalusi. Punase Risti loetletakse ametlik Bitcoin Black Fridaywebsite lisaks ametlikule Bitcoin andmine Tuesdaywebsite aidata Bitcoin kasutajad levida mõned jõulumeeleolu.

Et Bitcoin annetuse Ameerika Punase Risti külastus bitpay.com/520663/donate.


Ameerika tütarettevõtja Rakuten Super Logistics aktsepteerib Bitcoin laevandusteenuste eestKuu pärast esimest spekulatsioone, tellimuse logistikaettevõte Rakuten Super Logistics, mille omanikuks Jaapani põhinev e-kaubanduse hiiglane Rakuten, on announcedit on nüüd vastu Bitcoin maksed oma laevaliine.

Ameerika tütarettevõte, mis pakub tellimuste täitmise teenuste online jaemüüjatelt, teamed maksemenetlejalt BitPay et lihtsalt aktsepteerida cryptocurrency maksed pärast mitmeid taotlusi klientidele kogu maailmas.

Joseph DiSorbo tegevjuht Rakuten Super Logistics, ütles, et ettevõte ", kes teevad tööd selle uue tehnoloogia kasuks turuosaliste, eriti neile, kes ei saa nüüd hõlpsasti globaalse e-kaubanduse turul". DiSorbo rääkis enamus inimesi arenevatel turgudel, kes ei kasuta krediitkaarte ja online maksesoodustuste vastavalt Techinasia.com.

BitPay esimees Tony Gallippi ütles, et tehing toob Bitcoin teadlikkust olulise rahvusvahelisel turul. Ta märkis ka, osundatud Coindesk, et tegeleda rõhutab cryptocurrency võimete äri-to-business kaupmehed. "The B2B võimalusi Bitcoin on suures osas kasutamata täna ja ettevõtted nagu Rakuten Super Logistics on esirinnas B2B Bitcoin vastu", Gallippi selgitatud.

Ettevõte on nüüd tuntud kui Rakuten Super Logistics nimetati varem Webgistix, kuid nimi muudeti pärast Jaapani hiiglane Rakuten omandatud Ameerika firma 2013. Aastal.

Juuli keskel, Rakuten tegevjuht Hiroshi Mikitani vihjanud possitibilityof keerates Jaapani konglomeraat viiakse Bitcoin sobiv brändi. Esimene samm on ilmselt võetud.

Pilt: Techinasia.com


Ameeriklased on haigestatud raha manipuleerimisega: bitsiin võib olla vastusKes teadis? Vastavalt ekspertide, ameeriklased on väsinud kümneid aastaid raha manipuleerimise ja hakkavad mõistma kasu cryptocurrency usaldusväärne alternatiiv.

Ilmselt korda skeptitsismi ja kriitika on kindlasti läinud. "Ma arvan, et me oleme olnud sada aastat, mida USA valitsus võib teha, kui see läheb manipuleerida valuuta ja palju inimesi on selline väsinud, et nad tahavad eksperimenteerida ruumis, kus sa ei saa manipuleerida valuuta ja ma arvan, et põhjus, miks paljud inimesed on huvitatud selles ruumis ", ütleb Jonathan Mohan asutaja Bitcoin NYC.

See tähendab palju muutunud alates 2009. Aastast, kui esimene Bitcoins ilmunud. "Ma esimest tulid Bitcoin ruumi, ma olin ainus inimene New Yorgis, kes isegi kuulnud Bitcoin. Ma naerdi välja iga VC firma linna, ja nüüd kiiresti edasi kaks aastat, seal on nii palju alustavatele ettevõtetele. On kokkusaamisi ", ütleb üks asutajatest Bitcoin firma btcshares.com.

Vastavalt Josh Rossi, Bitcoin on muutunud "Kinda nagu kultuur" New York City, muu hulgas kohti, ja see on omaks nagu soliidne alternatiiv traditsioonilistele valuutades. Vähemalt see on, mida suured ettevõtted nagu Domino Pizza ja Howard Johnson hotellikett arvate, sest need on juba nõustudes cryptocurrency.

"Saate lõpuks loobuda süsteem, et sa ei nõustu. Nagu, Bernanke võib hoida printimisel nii palju raha, kui ta tahab, Bitcoin kasutajad ei mõjuta. Me hoides Bitcoins. See ainult muudab meie Bitcoins rohkem väärt dollarit. See on loomulik inflatsiooni eest, "ütleb Josh Rossi.

Kuigi paljud majandusteadlased on endiselt skeptilised, eriti umbes pikaajalist stabiilsust digitaalse valuuta, see ei ole probleem Bitcoin fännid ja uute potentsiaalsete kasutajate. Majandusanalüütiku Richard Wolff on selgitus: kui inimesed "olid rahul rahasüsteemi kui nad tundsid ta oli aus, siis nad ei oleks otsivad võimalust nagu Bitcoin. Niisiis, sa näed juba, usalduse kaotamise, kaotuse kohustus, see on märk sellest, kus ühiskonnas läheb ".

See on peamiselt miks USA valitsus ei ole rahul Bitcoin ja enamik ettevõtteid, kes tegelevad või nõustuda cryptocurrency. Tundub, et täringud on laual... Mis on järgmine samm, eriti põhja-ameerika asutused? Iga ennustused?

Via rt.com

Seotud uudised


Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist