Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada | Estonian.lamareschale.org

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Morgan Rockwell on mees unistus, kuid mitte iga unistus. Ta kavatseb luua maailma esimene Bitcoin linna, vaid selleks, et teha, et ta peab Tesla abi.

Võttes ütles, et kuidas saab elektrilise autofirma aidata Rockwell omakorda tema unistus reaalsuseks? Ettevõtja, asutaja kineetika Inc., on töötanud pikka aega, et meelitada Tesla Motors ja ta kavatseb lõpuks konkureerida hiiglased nagu Google, Apple ja Visa, teiste hulgas.

kineetika Inc. On esimene aktiivne teadustöö rajatis maailmas täiesti keskendunud blockchain technologyand on praegu "Buiding mikrokontrollerite bioloogilise arvutid, robotid, drones ja teenuste masinad, mis suhtlevad blockchain tehnoloogia puhul detsentraliseeritud võrkude arendamine "vastavalt ettevõtja.

Tema firma arengut aitab suurendada oma nägemuse: nn Blockchain Valley ". Rockwell praegu elab Upper Lake, California, kus ta tahab paigaldada kõige esimene Bitcoin linn Tesla abi.

"Ma olen keskendunud Tesla Motors tugevalt seoses Bitcoin saamast partnerid Motor Company, pannes meie peakorteris alla Highway 20 esimesest giga-tehase ja kuni 101 Fremont auto tehase" Rockwell ütles CryptocoinsNews.com.

Uuenduslik ettevõtte peakorter topelt nagu üks esimesi bensiinijaamad Californias, mis on ümber Tesla sobiv jääv jaam. "See on hull teadlane lab sees 100-aastane bensiinijaam. Olen ehitatud kolm büroopindade taga metallist garaaž hoone ja olen hoone ees fuajees viiakse robot kauplus nüüd ATM ja põllumajandustootjate turul tagasi, "Rockwell selgitab.

"[Selles jääv jaam] toob meie peakorteris rohkem kliente, suu ja auto liiklust linna me praegu kokkuost, ja see toob inimesed sees Tesla kes ma olen haritud umbes Bitcoin meie äri nii suhteid ja partnerlust. Ise sõidu Tesla sõiduk, mis vastab Bitcoin makse on üks suuremaid eesmärke pannes blockchain tehnoloogia sees Tesla. "

Peale kõikide toodete praegu toodetud kineetika Inc. - nagu BitSwitch, BitNODE, BitServer, BitVender "BitSD15, BitCongress, Axiomity ja BRICKxy - ettevõtte omab ka mitmeid tütarettevõtteid nagu Build-A-BOT Inc., General Blockchain Inc, USA Cryptobank Inc ja USA sõrmejälg Inc.

Pealegi üritavad meelitada Tesla, Rockwell samaaegselt hankides investeeringuid teiste suuremate ettevõtetega. Ta püüab "süstida Bitcoin ökosüsteemi Intel brändi ja aitab ehitada usaldust blockchain on seoses mastaapsuse ja elujõulisust."

Kuigi tema suur plaan on alles väljatöötamisel, kineetika Inc. Jätkab tegutsevate "Blockchain Valley", "uus koht tulevikus kasvatada noorte ja kasvada kõige arenenum tehnoloogia, et inimesed, masinad ja milline võib tulla aastal koostöös. "

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu