Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest | Estonian.lamareschale.org

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Bitcoins jõudnud õigussüsteemi. Ei, nad ei kaevata või midagi. Lugu pärineb Texas, Ameerika Ühendriigid, kus Houston kriminaalmenetluse kaitseministeeriumi jurist teatas, et tema kliendid saavad hakata maksma juriidilise arveid Bitcoins.

Saavad rahalisi alternatiive ei ole, et aeg-ajalt selles valdkonnas, kuid uudis on see, et Jay Cohen on üks esimesi advokaadid USA vastu digitaalse valuuta. Igatahes, Bitcoin on rohkem vedelikku kui muid alternatiive, näiteks kinnisvara või isikliku vara.

Jay Cohen plaan on saada Bitcoins klientidelt ja kohe vahetada need rahaks, pannes raha kliendi usalduse kontosid. Ja digitaalse valuuta toob teine ​​eelis kliendile: see säilitab oma privaatsust, kuna makse ei ole vaja panga kaudu.

Advokaat on kasutanud Bitcoins alates märtsist ning kui ta ütles, et ABA Teataja, nõustudes digitaalse valuuta "lihtsalt tundus hea asi, mida teha." Jay Cohen, seal ei ole ühtegi põhjust, miks Bitcoins peaks olema riskantsemad kui raha. Ja nad kindlasti saab turvalisem kui tšeki.

Via abajournal.comLihtsam viis saada e-kirju oma Bitcoini aadressi kaudu? Jah palunB1txr on nimi uus teenus, mis võimaldab Bitcoin kasutajad kasutada cryptocurrency aadress turvaliselt saada oma e-kirju, ilma et oleks vaja esitada nende tegelik e-posti aadress. Kõik, mida pead tegema, et on minna teenuse saidi ja sisestage oma Bitcoin aadress luua endale "postkastist".

Kuigi see ei ole esimene ega ainus viis krüptida e tavaline GPG / PGP krüptimine nõuab nii saatja kui vastuvõtja olla kasutades sama tarkvara, midagi, mis ei juhtu kogu aeg. Ja sama juhtub Bitmessage.

Sellepärast B1txr on erinev ja lihtsamaks, mis võimaldab kasutajatel eraviisiliselt e-kirju. Veebisait saab oma e-kirju ja salvestab need teile. Ohutus teenust tagatud asümmeetriline krüptimine: kui sa sisse logida, olete kohustatud tõestama, et olete selle konkreetse Bitcoin aadress allkirjastades tekstistringi sätestatud B1txr.

Praegu B1txr - mis on veel testitud ja on piiratud mälumahuga - teatab, et 97 meilid juba saanud 75-aadressid. Kuna projekt on alles alguses, seal on kuidagi saata kirju teenust nüüd, kuid tulevikus võib tuua uusi arenguid.

Via coindesk.com


Tühi Montreali hoone võib varsti Bitcoini saatkonna tervitadaHämmastav announcementwas tehtud esmaspäeval (22) on Bitcoin Talk foorum: linna Montreal, Kanada, võiks olla kodu esimese Bitcoin Embassyreally kiiresti.

"Tänu helde inimene, kes jäävad anonüümseks käesoleval ajal on, oleme saanud hoone, mis loodame teisenevad" Bitcoin Embassy ". Mis kolm korrust pistmist kui me palume, loodame korraldada ruumi muuta see lihtne ja lõbus inimesed üle kogu provintsi tulla ja õppida Bitcoin, samuti anda bürooruumid Bitcoiners tulla tegema, et alustada Bitcoin seotud projektide, nii et nad saavad teha tihedat koostööd teiste Bitcoin ettevõtjad, arendada põnevates projektides, mis kasutavad Bitcoin uut moodi! ", ütleb teadaanne.

Inimesi taga projekti ootavad cryptocurrency kasutajate tagasisidet idee ja ka umbes nime. "Meil on veel varases arengujärgus, kuid loodame, et avada oma uksed ASAP! Olles seda öelnud on palju tööd teha lühikese aja jooksul, mistõttu me tervitame igasugusest ideid üldsus: kui te oli omakorda hoone viiakse "Bitcoin Embassy" kuidas seda teha? ", meeskond küsib.

Seal ei ole palju rohkem informatsiooni projekti nüüd, kuid idee Bitcoin Embassy tekitab tohutu elevust Bitcoiners alates kogu maailmas. Seal on ainult üks probleem: paljud inimesed ei nõustu tähtaja saatkonna tõttu võimalik poliitiline mõju.

See on täpselt, miks meeskond korraldab projekti küsib palju küsimusi virtuaalne raha kasutajad. On "palju küsimusi, mida tuleb vastata: on pealkiri" Bitcoin saatkonna korral? Kuidas peaks olema korraldatud tänaval korrusel ja kaks korrust? Mis on meie peamine ülesanne? Milliseid teenuseid me tahame pakkuda ( BTC / CAD vahetada) ehitamine poliitika? ". Kui soovite oma arvamuse ärakuulamist, liituda arutelu Bitcoin Talk foorumist.


Andreas Antonopoulos pakub Dorian Nakamotole tuhandeid Bitcoini annetusiDorian Nakamoto, mees Newsweek süüliselt dubleeritud nagu looja Bitcoin, salvestatud sõnum tänada cryptocurrency kogukond oma helde. Algatus, praegu tuntud kui Dorian Rahakogumisüritus, korraldas Andreas M. Antonopoulos, Blockchain.info juht turvaülem.

Antonopoulos avaldatud teade YouTube'is. Kuigi ta ei räägi ajal video, märkis ta ta on see ", et inimesed teaksid ma täidetud mu reeglite kohaselt rahakoguja, täpselt nii, nagu lubas".

Nakamoto võib näha hoides Newsweek väljaanne, mis põhjustas kogu poleemikat. Tagasi aprillis esimene Newsweek number jooksul väljalastud avaldamist teise vabastamist teatas, et 64-aastane mees, kes elavad California, Ameerika Ühendriigid, oli "isa" maailma kuulsaim cryptocurrency. Lugu sai kiiresti eitanud Nakamoto ise, kes siis käivitunud juriidiline võitlus ajakirjanik Lea McGrath Goodman ja ajakirja.

Vahepeal Antonopoulos vaidlustas Bitcoin kogukonna annetada digitaalse fundsin et toetada Nakamoto õiguslikku võitlust. "Tänan teid väga teie toetust kogu selle katsumus, et ma olen ikka võitleb", mehe kohta ütleb video.

Dorian väitis taas ta ei ole looja Bitcoin. "Muidugi, kui ma olin Satoshi Nakamoto ma ei kasuta kunagi oma õige nime, nii sellest seisukohast ma olen kindel, et te poisid teaks thatSatoshi Nakamoto ei ole mina, kuid Leah mõtleb nii ja Newsweek ütles nii," selgitas ta.

Vastavalt video, California elanik on nüüd vastutab Bitcoin rahakoti algselt loodud Antonopoulos. Taskus saanud umbes 2000 annetusi üle kogu maailma. "Ma olen väga õnnelik, (...) Tänan teid väga," Nakamoto ütles, lisades, et ta hoiab oma Bitcoin konto "palju, palju aastaid."

Pilte YouTube

Seotud uudised


Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele