Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks | Estonian.lamareschale.org

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Viimase paari kuu jooksul, Bitcoin kogukond on tegemist Gavin Andresen ja tema ettepanekuid suurendada ploki suurus piirang Bitcoin võrgu. Ja Bitcoin Core arendaja on seda uuesti uue ettepaneku. Tema viimased pigi, ta on soovitanud raske kahvel plaastrit Bitcoin XT. Aga seni, kogukond endiselt skeptiline üle oma plaane piirmäära suurendada ploki suurus.

Kuidas see kõik algas

Enamik eksperte nõustub asjaoluga, et Bitcoin võrgu ei saa töödelda rohkem kui seitse tehingute sekundis suurendamata ploki suuruse piirang, mingil ajahetkel. Aga Bitcoin Core arendusmeeskond on veel jõuda samale lehele umbes õige ajastus ja läheneda seda saavutada. Kui Andresen suutnud veenda neid umbes pakilise olukorraga, otsustas ta alustada läbi Bitcoin XT, kahvli Bitcoin Core töötanud Mike Hearn. Andresen ootab algatada suurem plokid võrgus, kasutades seda kahvel kord Bitcoin XT ületab Bitcoin Core. Bitcoin Core saab võtta suurem plokid või osutuvad ebaoluline tõttu kokkusobivuse kaks versiooni, vastavalt Andresen.

Arutelu algas juba eelmise aasta oktoobris, kui Andresen ettepanek Bitcoin Hard Kahvel tegeleda võrgu mastaapsuse. Reaktsioonis, mõned suuremad liikmed Bitcoin tehnilise kogukonna pidada Andresen kui "oht", et kogukonnas. Kuigi tema uus ettepanek on saanud mõned supportfromvaid Bitcoin on Reddit kogukond, kriitikud veel veendunud.

Lead arendaja Bitcoin Core, Wladimir van der Laanstrongly erinevalt vastu autonoomsed raske kahvliga. Ühilduva milline Bitcoin Core ja Bitcoin XT võib põhjustada split Bitcoin on blockchain. See tekitaks segadust kasutajad ja nad võivad lõpuks kaotada raha topelt kulutusi. Van der Laan kartsid, et pidev kasutamine kõva kahvel pahandab inimesi kaotaja pool kahvel mis võib tekitada püsiva puudujäägi Bitcoin väärtus.

Asutaja Blockstream ja leiutaja hashcashDr. Adam Tagasi, on ka üks grupp, kes olid Andresen on Bitcoin XT kahvel ettepanekut. Ta tungivalt soovitatav, et inimesed, kellel on teadmisi ja kogemusi, et säilitada Bitcoin peavad hoiduma tarbetuid riske autonoomne raske kahvliga.

Teine criticizer kohta Andresen ettepanekut, Peter Toddis teadlikud riski kaasata raske kahvel ja tõenäosus hävitamise Bitcoin pikaajalise või põhjustab märkimisväärseid lühiajalisi kahjustab võrku.

Ülevaade New Ettepanek

Spetsifikatsioon

Kui kasutatakse võrgus, peamised võrgu arvutab vastavalt ajatemplil ploki kaudu ning otsustada maksimaalsest lubatud Ploki suurus peamiste võrku. Maksimaalne suurus peab olema 8000000 baiti juures ajatempel 2016/01/11 00:00:00 UTC (ajatempel 1452470400), ning kahekordistada iga 63072000 sekundit (kaks aastat, ignoreerides liigaasta), kuni 2036/01/06 00: 00:00 UTC (ajatempel 2083190400). Tuginedes plokk ajatempel, lineaarne kasv maksimaalse suuruse plokid vahel dubleeruma toimub. Maksimaalne suurus plokid pärast 2036/01/06 00:00:00 UTC olema 8192000000 baiti.

Deployment

Hash võimsusega häälteenamus kontrollivad kasutuselevõtmist, kuid kõige varem tõenäoline aktiveerimise aeg 2016/1/11 00:00:00 UTC. Aktiveerimine saavutatakse, kui 750 1000 järjestikust plokid parimal ahela mille versiooninumber bitti 3 ja 14 komplekti (0x20000004 hex). Aktiveerimise ajal saab ajatempel 750'Th plokk pluss kaks nädalas (1209600 teise) ajapikendust anda mingeid ootab kaevurite või teenuste aeg uuendada toetada suuremat plokid. Kui häälteenamus saavutatakse rohkem kui kaks nädalat enne 2016/01/11 00:00:00 UTC aktiveerimise ajal on 2016/01/11 00:00:00 UTC.

Kriitika

Andresen ettepanekut oli mitu lünki, mis sillutas teed ühenduse kritiseerida. Peter Toddmentioned et ettepanek peaks hõlmama täielik ja kehtiv katse tulemuse ja üksikasjad atribuudid säilinud Bitcoin ja säilitamise protsessi. Samuti peaks olema selge avaldus turvameetmeid.

Adam Backcriticized Anderseni ettepaneku üle, et ta loob eriarvamusi seas tuum arendajad. Ta arvab, et parim viis Bitcoin on tegutseda läbi koostöö pigem püüab kavaldada ja mööduda üksteist.

Aga kriitikud ei ole kinni uks Andresen veel. Seal on veel avatud kutse kõigile, kellel on idee, et parandada Bitcoin võrgu. Ja ühiseid jõupingutusi, Bitcoin võrgu on parem võimalus ellu jääda, mis on peamine eesmärk.

Seotud uudised


Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist