Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme | Estonian.lamareschale.org

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Nagu Bitcoin Kontrollija teatas kolm päeva tagasi, kui turvalisuse haavatavust, mis oli mõjutavad Android põhinev walletswas avalikustatakse mõned cryptocurrency rahakotid on uuendatud.

See viga lubatud ründajad varastada virtuaalne valuuta kasutajate Bitcoin Wallet, Blockchain rahakott Mütseeliumi Bitcoin Wallet ja BitcoinSpinner. Aga nüüd probleem on fikseeritud, kui lubas nädala alguses.

Suur probleem oli põhjustatud Android komponent, Java SecureRandom, mis genereerib juhusliku arvu luua isiklikud võtmed. Mõningatel juhtudel, kasutajate märganud numbrid olid samad ja see oli ohustamata turvalisust tehinguid. See võib lubada ründajal määrata kellegi isikliku võtme ja varastada nende Bitcoins, midagi, mis tegelikult juhtus: üle 55 BTC varastati enne kasutajad võivad märgata haavatavust.

Ajal, kõik Bitcoiners kasutades ühte neist rahakotid soovitati torotate nende aadressid võimalikult kiiresti, samuti uuendada oma süsteeme.

Teisipäeval (13), turvalisuse müüja Symantec kirjutas, et sama liiki juhusliku numbri generaator haavatavus "oli varem kasutatud murda turvalisuse muude toodete, näiteks PlayStation 3 master key". Selle tõttu kümneid tuhandeid muid Android rakendusi sai haavatavaks.

Via pcworld.comTänu uuele Bitcoini rakendusele on nüüd Android-seadmeid Zeroblocki laevalBitcoiners ootasid seda, sest lõpuks Augustand nüüd on reaalne: ZeroBlock Bitcoin app on lõpuks saadaval Android seadmeid. Tööriist, varem eksklusiivne operatsioonisüsteemi iOS ühendab reaalajas andmeid Bitcoin turul (allikatest nagu BitStamp, Mt.Gox, BTC-e, BtcChina ja Coinbase) koos agregeeritud uudistevoo, andes kasutajatele täielik platvorm, mis kogub iga oluline uuendus seoses cryptocurrency.

ZeroBlock meeskond - eesotsas asutajad Dan Held ja Kevin Johnson - võtab mobiiltelefoni kogemus järgmisele tasemele, kuid siiski luban hoida app asjakohane ja täpne. Saadaval alates eelmise aasta mais, kui ta loodi, ZeroBlock loodi, et aidata iga Bitcoiner ajakohaste cryptocurrency turu kaudu oma mobiili.

Idee sai tõeline pärast aprilli toiduhindades, kui hoida ja Johnson avastasid, kui raske oli leida "mobiilirakendusi, mis kuvab reaalajas hinna ja asjakohaste uudiste", sätestab pressiteates. "Ma tahtsin hoida põhirõhk tuues lihtsus keerukust, maksimeerides andmed piksli suhe", ütles dand hoitakse.

"Ma rakendatakse esimest x / y ruumiline paigutus mobiilirakendust. Kasutades x / y ekraanipaigutus kasutaja saab pühkige üles, alla, vasakule ja paremale põhisihtlehe ekraan. Ekraani paigutus sarnaneb plussmärk. Nr peidetud menüüde või mittevajalikud pühkimisega. Intuitiivne disain intuitiivne valuuta ", selgitab ta.

andmed

Kuna ettevõtte käivitamisest mail 2013 ZeroBlock muutunud kõrgeim hinnatud ja kõige vaadatakse Bitcoin seotud app Apple App Store.

ZeroBlock murdis hiljuti üks miljon kokku app istungid ja viimastel nädalatel on avanud 30000 - 50000 korda päevas kasutajad.

ZeroBlock uudiste lugeja kriimustuste üle 130 allikatest, sh Reddit, bitcointalk foorumid, firma blogid, mainstream uudiseid ja vahetada blogid.

Pärast käivitamist Zeroblock Android app, ettevõtte järgmine eesmärk "on lisada rohkem graafikuid, andmete analüüsi ja artikkel toidab", paljastab pressiteates. Aga nad ei peatu seal, kui arendusmeeskond ka valmistub ehitama tablett versioon.


Anonüümne administraator ütleb, kuidas ta kasutas koolikoost, et teha raha bitcoiinidegaKuigi see ei ole viimastel lugu, me otsustasime, et tuua see üles ja mõista, kuidas mõned inimesed teha raha Bitcoin aega tagasi. Kuulsid koolis süsteemiadministraator, et kasutada institutsiooni arvutid teha raha digitaalse valuuta? See tegelikult juhtus, New York piirkonnas (USA).

See anonüümne administraator pööras kooli arvutid serveri talu, kuid tegi oma lugu avaliku niikuinii. Mees näitas, et 15 arvutid ta kasutas oli "deemon, mis jookseb käivitamisel, et põhimõtteliselt nõuab spetsialiseeritud script". Iga üks arvutitest "on oma unikaalne kasutajanimi ja parool, logib end sisse server, saab tüki matemaatilise tööd teha, ja aruanded tagasi, kui see on lahendus," ütles ta ajal.

Kui küsiti seaduslikkuse selline olukord, ütles ta nii: "Noh, Bitcoins on seaduslik. Kasutades arvutid seda teha? Ma olen päris kindel, et see hall area.I'd kitsikuses öelda, millist õigust ma olin purustamine. Ma olen päris kindel, et minu tööandja ei oleks elevil, kui nad leidsid ta küll ".

Ja kuidas tema arvamust Bitcoin ja tuleviku cryptocurrency? "See on tõesti käänuline. Kuna ei saa peatada ja kuna see on täiesti anonüümne. Tõesti, see on kas läheb kusagil või see läheb kuhugi".

"Inimesed võivad leida ka ebapraktiline ning et ei piisa inimest töötab, või keegi on vastu neile ja see lihtsalt muutub väär valuuta, mis ei ole tegelikult mingit väärtust. Probleem on see väärtus on, kui palju inimesed tahavad seda", ta ütles. Anonüümne kooli administraator märkis ka, et "kui keegi tahab Bitcoins, miks te nõustute Bitcoins? Või see läheb kuhugi ja see muutub konkureeriva valuuta maailmaturul. Kolmas võimalus on see, et see on tehtud väga ebaseadusliku väga jäik trahvid".

Pärast kogu seda aega, me ootame endiselt näha, mis juhtub. Praegu tundub, et Bitcoin on ainult muutub tugevamaks. Aga, hei, see võib olla just mõju meie kiindumust googles.

Seotud uudised


Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise