Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline? | Estonian.lamareschale.org

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

San Diego (USA) on esimene koht, et kuvada Bitcoin pangaautomaat. Seade oli hiljuti loodud pressikonverentsil päeval hotelli ja tõmmatud kõik uudishimu.

Pärast digitaalse valuuta buum, mis juhtus umbes kaks kuud tagasi, kuna Küprose panganduskriisi ilmutuse, ettevõtja San Diego teatas oma plaanist ehitada pangaautomaat põhineb Bitcoin. See võib olla suurepärane lahendus, kui panganduskriis USA või mõni teine ​​riik. Kujutlege vaid võimalusi...

Jeff Berwick väidab, et tema meeskond on ehitatud kahepoolsed seade, mis võimaldab klientidel hoiule oma raha, vaid ka sularaha välja võtta ja seejärel vahetada seda Bitcoins. Masin ettekannet televisioonis ja seal on video, mida saab vaadata siit.

Ära vaata nii üllatunud. See ei ole esimene kord, kui me räägime Bitcoin pangaautomaat, kuna 99Bitcoins juba pöördunud teema siin.

Pealegi, San Diego põhineva projekti viiduna mõistatus, sest see on üsna raske saada kätte loojad seade vastavalt palju veebisaidid, mis püüdis rääkida. Ja asjaolu, et Jeff Berwick visati välja projekti kui ei aita, samuti.

Niisiis, pärast kõik demod ja lubadusi, me ootame endiselt näha tõelist pangaautomaat, mis töötab koos Bitcoins. Võib-olla paar kuud! Vähemalt see on, mida eksperdid ennustavad.

Via motherboard.vice.comVeel üks Bitcoini veebisait peidab tolmuLiberty Reserve debaclehappened eelmisel nädalal, kuid selle tagajärjed ikka tulemas. Nüüd Federal asutused sulgeda domeeni Bitcoin vahetada wm-keskus.

Otsus USA valitsus lahkus websitelooking niimoodi:

See pilt on hakanud otsima tuttav, sest üha rohkem veebilehed on vaadelnud Põhja-Ameerika vahel. Ilmselt need kaks juhtumit on omavahel seotud, sest mendid kahtlustan, et wm-keskus oli osa Liberty Reserve ebaseadusliku kava ja võrku.

Vastavalt ametlikele dokumentidele, wm-keskus on ühe vahetuse domeenide suhtes tsiviil- ilmajätmine complaintin Liberty Reserve juhul. Ametiasutused küsivad koostöös kasutajad, kes arvavad, et nad võisid olla ohvrite nendest skeemidest.

Via businessinsider.com


Teine Krüpto raadiosaatja kasvab ülesMe oleme näinud palju inimesi üritavad teha cryptocurrency Internetis raadiojaama reaalsus.

Tundub, et iga üks neist projektidest põrkas siiski ja kas kaatrit nullist veidi fanfaar või nad kiiresti surevad maha ühel või teisel põhjusel.

Kett Raadio loodab muuta kõik, et saada esimene online 24/7 raadiojaama suunatud cryptocurrency kogukonnas.

Me oleme näinud palju need jaamad tulema arenguetapis ja ei saa palju kaugemale, kuid oleme saanud heita pilgu programmeerimise, saidi ja rääkisin mõned inimesed kaasatud ja tundub, et see võiks olla esimene üks, mis ei ole lihtsalt kaovad pärast nädalast operatsioone.

Voo kontrollib professionaalsel tasemel seadmete ja tarkvara keskendudes pakkuda kvaliteetset sisu ja teeb seda viisil, mis hõlmab ühenduse kõrgetasemeline osalemine. Jaam hakkab mängima mitmesuguseid muusika kuulaja taotlused moodustavad suure tüki programmeerimise.

Võttes Bitcoin raadiojaam on unistused palju internetis ja tundub, et unistus varsti reaalsuseks. Meeskond taga Chain Raadio keeldus meile täpne kuupäev käivitada sel ajal, kuid ütles, et nad ei oleks jõudnud välja Müntide Fire, kui nad ei saada suhteliselt lähedal ja olid lihtsalt ületades väljatöötamise viimastes etappides.

Jaam tõotab mitte ainult pakkuda muusikat, mida kogukond tahab kuulda, kuid uudiste puhul, uuendatud turuinfo puruneb ja kvaliteedi originaal ja sündikaatlaenu cryptocurrency programmeerimine.

Kett Raadio praegu otsib täiendavaid otse-eetris talent, kes soovivad anda tagasi ühenduse ja teistega jagada. Kõik üksikasjad võib leida Chain Radio kodulehel.


Rahapesu vastane bootkampDigital koja Commercewill tuleb hosting "rahapesuvastase nõuetelevastavuse BootCamp" 15. Jaanuaril ja 16..

Kahepäevane seminar ja juhul hakkab kuuluma Perianne Igav president Digital Kaubanduskoda; Carol Van Cleef, sertifitseeritud rahupesuvastane spetsialist Manatt Phelps & Phillips; ja Maureen Sanders Piccillo, endine USA IRS "National AML programmijuht.

Üritus on mitu õppimisvõimalusi, sealhulgas:

  • Avastage, kuidas täita panga ja regulaator ootustele
  • Lugege tööriistu omandada panganduse partnerid
  • Koguge raamistik hoone või täitmise parandamiseks programmid
  • Paremini mõista föderaalse kriminaalkorras põhikirja
  • Valmista oma järgmise AML vastavuse läbivaatamine
  • Gain osalemise sertifitseerimine jätkuõppe krediiti

Juhul sponsoriks Digital Kaubanduskoja manatt ja Comptegrity toimub Põhja-Ameerika Bitcoin konverentsil Miami. Registreerimine on piiratud kuni 35 istekohta nii neile, kes soovivad osaleda julgustatakse registreeru nüüd.

Seotud uudised


Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised