Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Bitcoin kindlasti on tugev ja pühendunud grupp järgijaid, aga mündi ei üsna sisestatud mainstream. Ainult 42% ameeriklastest suutsid õigesti tuvastada Bitcoin hiljutises telefoni uuring. 46% inimestest olid kindel, mida Bitcoin oli, samas 6% arvas, et see oli Xbox mängu ja veel 6% arvas, et see on iPhone app. Ikka, digitaalse valuuta, mis oli praktiliselt tundmatu alles kaks aastat tagasi, asjaolu, et üle 40% ameeriklastest tea, mida valuuta on võib tegelikult olla hea märk.

Jah, Bitcoin on digitaalne raha, kuid mõned inimesed eelistavad võttes mündi nad saavad puudutada ja tunda. Kuni viimase ajani, Bitcoin kasutajad võiks olla nende Bitcoins füüsiliselt vermitud Mike Caldwell, kes jooksis äri vermimise Bitcoins välja tahke messingist. Kuigi USA valitsus on seni eemale jäänud sulgemise või isegi tõsiselt reguleerivad Bitcoin, seadusandjad ilmselt otsustanud, et vermimise lihtsalt läks liiga kaugele. Hr Caldwell kästi sulgeda oma tegevust, kuigi ta ei plaani võidelda valitsuse otsus.

Üks populaarsemaid Bitcoin rahakoti teenuste Coinbase, on tagatud suurepärased $ 25 miljonit dollarit rahastamist Silicon Valley riskikapitalistide. Ettevõtted harva saada nii palju rahalisi vahendeid Silicon Valley, nii et see on veelgi uskumatu, et Bitcoin ettevõte on saanud nii suure summa. Coinbase on juba tekitanud mõningaid $ 7 miljonit dollarit. Kõige värskem rahastamise vooru juhtis Andreessen Horowitz.

Bitcoin on tagatud ka üks suuremaid toetajaid veel. David Marcus president PayPal, on tulnud rekord toetab valuutas. Marcus on öelnud, et ta omab Bitcoin ja et mõiste digitaalse valuuta on hea. Ta ei usu siiski, et Bitcoin on kujunenud tõeline valuuta veel. Selle asemel, ta arvab, et see on pearaamatu või väärtuse säilitajana.

Sa võid osta palju asju Bitcoins nendel päevadel, kuid võib-olla esimene müük luksus sportauto oli just lõpetanud LA LA ala Lamborghini vahendusfirma vaid müüs Tesla auto väärt $ 103,000 dollarit inimesele, kes otsustas maksta Bitcoin. Vastavalt vahendusfirma, nad ei hooli, kuidas nad said makstud, kui nad tegelikult saada makstud. Vahendusfirma on juba rivistatud teise müük $ 209.000 dollari Lamborghini ja on saanud vähemalt kümme muud küsib jaoks Bitcoin ees müük.

Seotud uudised


Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay