Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust | Estonian.lamareschale.org

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Pärast selle tingimuste muutmiseks teenuse arendajad, et taastada Bitcoin apps oma App Store Apple on nüüd tervitas tagasi Blockchain taotlus. Maailma kuulsaim cryptocurrency rahakott - mis visati välja platvormi veebruaris - oli naasnud esmaspäeval (28.).

Varem sel aastal, Apple otsust keelata rakenduse tekitatud laine poleemikat, eriti seas Bitcoin kogukonnas. Digitaalse hiiglaslik keeldus selgituste videotes Bitcoiners hävitades nende Apple tooted korrutatakse kogu veebist.

In juuni alguses, kui Apple ennistada Bitcoin apps oma storefollowing tehtud muudatuste lõik 11.17 - "rakendused võivad hõlbustada edastamine kinnitatud virtuaalne valuutade tingimusel, et nad teevad seda kooskõlas kõigi riigi ja föderatsiooni seaduste eest territooriumide suhtes, kus rakenduse funktsioonid "-, firma ütles ta ei keelata õigus- ja vastavuses Bitcoin apps.

Tundub Blockchain app, mis võimaldab kasutajatel saata ja vastu võtta BTC, nüüd austab kõiki juhiseid. Juunis kui Blockchain app oli keelatud platvormi, tegevjuht Nicolas Cary teatas ta uuesti programmi.

"Apple on väga tundlik ajal meie esitamise ja kinnitamise protsessi ja me oleme tänulikud partnerluse. See tõesti märku Apple lubadust toetada arendajaid Bitcoin seotud projects see on väga rõõmustav, "ütles ta.

Vastavalt Wall Street Journal, Blockchain hiljuti oma iOS app uuendatud kasutajaliides ja uusi võimalusi, nüüd võimaldab kasutajatel otsida Bitcoin sobiv kaupmehed. Ettevõte selgitas, et iOS versioon on "täiesti ümber kirjutada maast üles rõhuasetusega turvalisuse ja kasutatavuse".

Apple keeldus kommenteerimast otsuse kogu päeva.Applei asutajaliige Steve Wozniak liitub ATM-ga, mis on inspireeritud plokkkaanistSteve Wozniak, insener, mis asutati Apple kõrval Steve Jobs, liitus Planet Capital, arendaja MF Järgmine Gen ATM kioskid.

Uudised kuulutas Lee Caplin esimees Planet Capital ja asutaja Penske Meedia, ettevõte, mis omab Variety Magazine.

Pealegi Wozniak, Caplin uue strateegilise meeskonda kuuluvad Reed Hundt, FCC esimees ajal president Clintoni administratsioon, Steve Mayer, kaas-asutaja Atari, John Harris, endine finantsdirektor The Carlyle Group ja Ken Hardesty endine IBM / Seagate VIP. Pärast otsuse väljakuulutamist, Caplin ütles "minu ajutrust koosneb mõned Silicon Valley raskeima hitters."

California-põhine Planet Capital keskenduvad mõiste "valuraha" ja kuidas inimesed hallata oma igapäevaseid makseid ja rahanduse, püüdes nende protsesside kiiremaks ja turvalisemaks. Ettevõtte toodete ja teenuste inspireeritud blockchain, samuti pilv tehnoloogia ja muude patenteeritud tarkvara. See on võimaldanud Planet Capital arendada oma Järgmine Gen ATM kioskid.

Ettevõtte CTO, Dan Sokol, selgitab: "Planet strateegia on juurutada kioskid tasuta" eemaldamine tasu seina "ja ühise rahalise barriersfor paljud kaupmehed soovides installida teenus valmis, MF ATM täita oma klientide kasvav finants-, digitaalne ja virtuaalne vajadustele selle kiiresti liikuvate majandust. "

Planet Capital usub uue meeskonna tõstab ettevõtte võimet uuendusi FINTECH ruumi. "Mis" All-Star "meeskond keskendunud ära meie patenteeritud IP ja" blockchain "tehnoloogia, Planet Järgmine Gen ATM kioskid, unikaalne võrgu arhitektuur ja state-of-the-art rahakoti lahendus teeb meile suurt maksete tööstuse häireid, "tegevjuht A. Lyle Elias ütles.

Elias, kes on ka asutaja Etteotsustamise Network lisas, et "Planet strateegia on suunatud poole hõivamiseks märkimisväärne osa kasvaval ülemaailmsel turul odav maksete kioskid. Planet muutub globaalne turuliider iseteeninduse alternatiivsete makseid. "


Apple vastu Bitcoini ja seda, mida postkontor Bitcoini soovib? Uudiste ajakohastamineBitcoin on midagi puudu vastuoluline ja Apple on näidanud oma tundeid online valuuta eemaldades kõik Bitcoin rahakotid oma OS. Sel nädalal kõrvaldas ettevõte viimase Bitcoin rahakoti oma iOS poe Blockchain app. Blockchain saanud hoiatust ja öeldi, et rakendus eemaldati tõttu "lahendamata küsimus." Apple ei selgitanud, mida see tähendas. Rakendus on olnud Apple'i poe kaks aastat ja oli alla mõned 120000 korda. Ettevõte on käivitanud online avalduse esitanud, et Apple lubada rahakotid oma süsteemi, kuid siiani Apple on keeldus kommenteerimast veelgi või arutada.


Applei veebipood lõikab Coinbaseist Bitcoini rakenduseApple on välja vastu Bitcoin app... Jälle. Vähem kui kuu pärast Coinbase teatas käivitamist oma uut iOS ettevõtte poe on raiutud teenust.

Vastavalt Coinbase poolt noteeritud Bitcoin Blogger, otsustati üksnes tehtud Apple. See link, mis viivad tavaliselt rakenduse lehel, siis nüüd suunab kasutajaid peamine iTunes'i lehel. Kasulik rakendus lubatud vahetu sünkroniseerimist kasutajate web konto, ohutu säilitamise cryptocurrency mis oleks ikkagi võimalik kasutada kõikjal.

Kuid see ei ole unikaalne case.Apple on tuntud lõikamine kõige iOS-i rakenduste seotud Bitcoin, välja arvatud mõned Bitcoin hind osakelennättimet et ikka õnnestub ellu jääda brändi virtuaalne poest. BitPak on hea näide: rakendusel ei palun Apple ja oli "heideti" firmalt poe ilma loogiline seletus.

Tagasi suvel 2012 Jon Matonis praegune direktor Bitcoin Foundation, kirjutas artikli pealkirjaga "Miks Apple kardab Bitcoin". Ajal, Matonis kirjutas, et "Apple on käivitanud mobiilimaksete iOS ja konkureerivate virtuaalne maksesüsteemid, sealhulgas Bitcoin, tuleb lõpetada" ja mis tundub jääda ainsaks õiguse juhendada Apple.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga