Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Peale nende nelja ühiselamutüüpi, firma on ka nõustuda cryptocurrency juures külas Parkwayaccommodation lähedal Utah Valley University.

EdgeCreek Kinnisvarahaldus hakanud uurima võimalust saada Bitcoins kolm kuud tagasi

Vastavalt Daniel Larson. Kuid ettevõtte hoone haldaja ütleb ta hakkas uurima cryptocurrency maailma umbes 18 kuud tagasi.

Me mõistame, et põlvkond, kes me üürile on ilmselt kõige tõenäolisem tegelema Bitcoin ja tahtsime anda neile muul viisil maksta üüri. Samuti me armastame, mida Bitcoin on alates vabaduse vaatevinklist - ei ole valitsused manipuleerides oma raha - ja me tahame aidata muuta see elujõuline valuutas.

Õpilased, kes tahavad maksta koos Bitcoin on e-posti Daniel Larson

Kes siis tehingut korraldav nendega. "Sel hetkel, me ei näe seda makseviisi, mida kasutatakse väga sageli nii me lihtsalt tegeleda Bitcoin makseid vastavalt vajadusele alusel. Kui see muutub üha populaarsemaks, me töötada välja automaatika kava "märkis ta.

Via coindesk.comKas Bitcoini kasutajad on saastunud või unistajad?Mis see tähendab, täna olla Bitcoin kasutaja? Me leidsin selle arvamuse articleand, pärast lugemist see, et meid ei tea. Niisiis, 99Bitcoins otsustas minna mõtlemine reisi kohta sügav tähendus on digitaalse valuuta "sõltuvuses". Olgu, mitte liiga filosoofiline sellest...

See on piisavalt teada, et Bitcoin sündis luua ainulaadse võimaluse tavalised inimesed, peaaegu nalja meie valitsused ja võimuorganid, mis näitab, et tegelik võim on meie poolel. Cryptocurrency ei ole ainult selles, kas kulutada teist tüüpi raha, see on umbes tegemise avalduse. See on umbes väärtusi, vaatamata riske.

Jah, me teame, et Bitcoin on lenduv, ebakindel ja see praktiliselt ei ole reegleid, kuid see on mündi inimesi ja me peame tegema, et see hoiab läheb ja areneb.

Olles Bitcoin kasutaja on peaaegu sama austades igaühe arvamust ja siiski õnnestunud olla erinev. Kõik kahtlused, miks me (ja miljonid inimesed seal) ikka armastan Bitcoin? Me ei arva nii... Jep, me oleme kindlasti unistajad!


Kas Põhja-Ameerika ametivõimud unistavad ilma Bitcoinita maailma?Idee "tekk operatsiooni" vastu Bitcoin, avalikustatud Bitcoin Foundation, mis hiljuti sai "keelustamiskorralduse order'from finantsasutused California, ei pruugi olla vaid hull teooria. Vähemalt selle artikli kohaselt avaldatud The Wall Street Journal.

Ühes oma viimases tekstide ajakirjanik Robin Sidel esile asjaolu, et mõne riigi seadusandjad on tõesti mures cryptocurrency. Neid hoiatatakse institutionsthat tegeleda Bitcoin alates andmevahetusplatvormid ettevõtetele, ähvardab neid sunnitud kinni downif raha-ülekande seadusi ei järgita.

Ja see ei ole ainult Californias, et see toimub: vastavalt sees allikatest, muu panganduse regulaatorid New Yorgis ja Virginia, näiteks on ka hoiatanud Bitcoin seotud institutsioonide viimase nädala jooksul.

Selline samm on selgelt sätestatud, tõeline kavatsused reguleerijad. Nad on teed mööda peen kontrollisuutlikkust tegevus ja kõnnivad suunas finantsjärelevalve ja preventionof, mida nad tahavad, et helistada "ebaseadusliku tegevusega". Kas me räägime reaalne ebaseadusliku tegevuse, nagu rahapesu või muud liiki tegevusi, näiteks saavad annetusi edendada Bitcoin, millist tööd, et Bitcoin Foundation on teinud, me veel ei tea.

Mida me ei tea on see, et vastavalt Wall Street Journal sarnaseid tegevusi võib oodata teiste riikide järgmises nädalate ja kuude jooksul. Olekud California, New York ja Virginia olla just esimesed tegutseda, kuna nad on ainult kolm 48-s riigis, mis nõuavad ettevõtted saada raha edastamise tegevuslubade.

Juhul riigi vastu Bitcoin Foundation on uudis. Patrick murck, üldine kaitsja institutsiooni, meenus, et sihtasutus on mittetulunduslik organisatsioon ja ei tegele raha edastamise. Kas selles küsimuses asutustele? Mitte nii palju... Niisiis, grupp sõnastades oma vastuses "peatamise korraldust", mille ta sai regulaatorid eelmisel nädalal. Loodetavasti nad suudavad vältida tagajärgi.

Via businessbee.com


Kuulujutu Seattle Seahawksi vastu, kes võtab Bitcoini vastu, on valeAllikas alates BitPay on kinnitanud, et Bitcoin Kontrollija et Seattle Seahawks ei nõustudes Bitcoin, kuigi kuulujutte levitada poolt makse töötlemise ettevõte. BitPay töötab praegu eemaldada teadet Google+.

algartikkel

Pärast Sacramento Kings, seal on uus professionaalne spordi meeskond, mis võiks olla umbes astuda Bitcoin turul. Kuigi see kõik on lihtsalt kuulujutt nüüd, Seattle Seahawks, NFC ameerika jalgpalli meeskond, mis varsti võitlema Super Bowlagainst Denver Broncos, võib aktsepteeri Bitcoin kaudu BitPay.

Kuulujutt oli täpselt algatatud makse töötleja kaudu oma Google+ profiil, kuid see on endiselt puudu ametliku kinnituse. Sõnumi avaldatud BitPay ütles, et "Me oleme põnevil, et näha meie uusim kaupmehe + Seattle Seahawks, nõustudes Bitcoinand läheb Super Bowl!".

Seni teavet ei või reprodutseerida mingil teiste sotsiaalse meedia profiili kuuluvate BitPay või kinnitab Seattle Seahawks, kuid ei kuulunud eitas teadet samuti.

Siiski võiks olla selline seletus kuulujutt. Kuigi Seahawksi võib või ei pruugi olla nõustudes Bitcoin, üks meeskonna mängijad on kindlasti võttes cryptocurrency paymentsin oma poe. Seattle'i cornerback Richard Sherman teatas paar päeva tagasi ta on nüüd vastu digitaalse raha RichardSherman25.com.

Mängija e-kaubanduse platvormi peamiselt müüb riideid ja aksessuaare mees, naine ja lapsed inspireeritud Seahawksi teema.

Siiski oleks pikk hüpata BitPay teatada, et kogu meeskond on vastu Bitcoin kui see oli tegelikult vaid üksikute otsuse teinud ühe mängija. Bitcoin Kontrollija on püüdnud kinnitada seda teavet makse töötlemise ettevõte, kuid see ei olnud võimalik saada vastust siiani.

Seattle Seahawks võiks olla teine ​​suur pro meeskond teha seda sammu kogu maailmas, pärast California-põhine NBA meeskond Sacramento Kings announcedthey olid muutumas Bitcoin sobiv just nädal tagasi.

Alates märtsi Kings "fännid saavad kasutada cryptocurrency maksma mängu piletid ja ametlik kaubandus hetkel meeskonna poe.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0