Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay | Estonian.lamareschale.org

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Mitte isegi Hiina hiljutist teadet pidutsema vastu Bitcoin on jätnud riigi võimas investorid mõelda, et cryptocurrency võiks olla halb investeering. Võtke Li Ka-Shing viimane äriotsuste näitena.

Üheksas rikkaim mees maailmas, samuti Aasia rikkaim ettevõtja on investeerinud maksemenetlejalt BitPayvia Horizons Ventures, tema riskikapitali ettevõte.

Kuigi Ka-Shing investeerimisühing on keeldus kommenteerimast otsuse, Bitpay ütles, et see oli "õnnelik, et on kasu palju toetav investorid, sealhulgas Horizons Ventures", SCMP.com aruandeid.

John Greenwood, peaökonomist Invesco ja tuntud ekspert Hongkongi rahastamise korra, selgitab, et "just nagu investorid päeva möödunud tehtud rohkem raha välja müüa labidad ja kirkad kuld-t kui keegi kunagi teinud välja kuld minu, Li investeerib perifeerne tegevus, mis Bitcoin on loodud ".

BitPay praegu tegeleb tehingute 14000 ettevõtted 200 riigis ja vaatamata sellele, et enamik neid toiminguid ikka juhtub USAs, Aasias on üks top piirkondades, kus ettevõte on registreerumist uue dealswith Bitcoin sobiv kaupmehed.Aasia rikkaim mees Usub Bitcoinis, Will Paypal Lõpuks integreerib Bitcoini ja palju muudLi Ka-Shing on Aasia rikkaim mees ja ta on ka suur toetaja Bitcoin. Mis Bitcoin tule alla Mandri Hiina valitsus, hr Li on andnud valuuta suure tõuke usalduse. Hr Li oli üks peamisi investorite taga Bitpay, mis hiljuti tõstatatud $ 30 miljonit dollarit seeria rahastamist. Hr Li on eeldatav-väärt umbes $ 32 miljardit dollarit ja on teinud enamiku oma raha välja kinnisvaraarenduse ja muud traditsioonilised tööstusharud. Ta on hargnevate rohkem tipptasemel valdkondades, aga läbi tema Horizon Ventures kindel ja muid jõupingutusi


ASICMineri USB Block Erupter müüdi BTCGuildis vaid 40 minutigaMüük kaevandamise seadme ASICMiner USB Block Erupter tõelist edu! Paar päeva tagasi, BTCGuild praegu suuruselt teine ​​kaevandamise bassein (17 protsenti võrgu hashpower), hakkasid müüma seadmed. Nad vaja ainult 40 minutit, et müüa out olemas 1000 ühikut.

Nagu te teate, ASICMiner on suurim kaevandusettevõte on Bitcoin universumis. Üksi, ettevõte on üks neljandik kogu cryptocurrency võrgustik, mis erineb teiste rühmade nagu Butterfly Labs või Avalon tootmise poolest stiilis.

Kuna ettevõtte esimene toode, edu on alati olnud kohal. Suur selgitus selle edu on kombinatsioon vahel, et ASIC toodab oma seadmete ja ootamatu tõusu Bitcoin hind. Alates esimesest saavutusi masstootmise nende suur kaevandamise seadmete see oli lihtsalt väike samm.

Pealegi, kuni see päev, firma on kuulus mitte võttes online-kohalolek, välja arvatud mõned spoors hulka jääda Bitcointalk Forum. ASIC on isegi kirjeldatud kui "maailma esimene sada miljoni dollari ettevõte ilma veebilehe". See on põhjus, miks nende toodete müük on kergemini kaudu kolmanda osapoole edasimüüjad, nagu BTCGuild. Kaevurid tänada selle otsuse või muul viisil, et neid oleks võimalik vaidlustada seadmed foorumis põhinev oksjon.

Praegu see oli lihtsalt üks tõend ASIC edu. Üks tuhat kaevandamise seadmete müüdud vaid 40 minutit ?! Kui see pole hitt, me ei tea, mida nimetame seda. Hea miningto teile kõigile, kes ostsid ühe!

Via bitcoinmagazine.com


Küsige meditsiiniküsimusi arstidele ja anna neile Bitcoini eest tasuIdee võib tunduda natuke imelik, kuid lihtsalt mõelda kõik need inimesed, kes elavad mahajäetud kohad ja tegema kümneid miili jõuda arsti... Kui seal on tegelikult üks neid aidata. CoinMDis platvorm, mis kogub arstid üle kogu maailma, kes on valmis vastama teie meditsiinilist küsimusi või kahtlusi.

Teenus on tasuta, kuid kui tunnete ette vastus tõesti aitab teil või sa lihtsalt tahad premeerida arst seal on võimalus annetamiseks Bitcoins.

Kuigi veebileht on suunatud inimestele, kellel puudub juurdepääs kvaliteetsele tervishoiule, eriti kolmanda maailma riikides, igaüks võib seda proovida. Muud sihtrühmale on ka ravikindlustuseta inimestele või otsivate patsientide teise arvamused.

Aga kuidas sa saad olla kindel, et platvormi tegeleb ainult tegelike arstide? Kuigi veebileht on anonüümne kasutajatele ja arstid, kvaliteedi teenus olema tagatud, et kõik küsimused ja vastused on üldsusele avatud, et teised arstid võivad neid kontrollida. Pealegi, teenus on tasuta, nii et pole mingit automaatset premeerib inimesed teesklevad olla tervisele professionais.

Praegu platvormi tervitab kõiki arstid, sealhulgas internid. Aga kui professionaalide arvu kasvades teenus on "algatada mitu proceduresto kontrollida, kas äsja palgatud spetsialistid on kvalifitseeritud".


Association Bitcoin France on Bitcoini sihtasutuse uusim peatükkPärast Bangladesh ja Rumeenia, Prantsusmaa muutub järgmisesse riiki on tunnustatud institutsioon nagu Bitcoin fondi peatükis afilliate. Ühing Bitcoin Prantsusmaa eesotsas Philippe Rodriguez, on nüüd ametlik liige sihtasutuse projekti.

"Prantsusmaa on riik, kus vabadus auastmed kõrge top raha, muutes riigi viljakas pinnas uuenduslikke teenuseid ja ettevõtted kasutades Bitcoin protokoll," ütles Jon Matonis, tegevdirektor Bitcoin Foundation.

Lisaks Association Bitcoin Prantsusmaa, riigi - täpsemalt pealinnas Pariisis - on koduks ka Bitcoin saatkonda ja cryptocurrency startup inkubaator tuntakse La Maison du Bitcoin.

Pärast väljakuulutamist Philippe Rodriguez näitas ta oli hea meel näha Association Bitcoin Prantsusmaa "ühendanud jõud Bitcoin Foundation edendada Bitcoin protokolli ja harida poliitikakujundajaid Prantsusmaal".

Me sügavalt veendunud, et Bitcoin on potentsiaali häirida mitte ainult osa finantssüsteemi nagu me seda teame, kuid mööda teed, teistel turgudel, kus usaldus keskne organisatsioon on praegune olukord,

Prantsusmaa on praegu suuruselt neljas number aktiivset Bitcoin sõlmede (ainult ületas USA, Suurbritannia ja Saksamaa), vastavalt teabe Bitnodes ja tsiteeritud CryptoCoinsNews.

Pealegi, Prantsuse valitsus tahab reguleerida ja laiendada kohalikke cryptocurrency ökosüsteemi ja turul. Michael Hispaania, Prantsusmaa rahandusminister on öelnud, et valitsus leiab, et "Prantsusmaa peaks lasta inimestel proovida, investeerida ja arendada äri Bitcoin enne kui me maksustada seda".

Reguleerimise osas, oleks "poolel teel rangematele eeskirjadele [alates] Hiina, Jaapan või Venemaa või kergema vastu võetud selliste riikide nagu Ameerika Ühendriigid, Kanada või Israel".

Soovitatavad lehekülg allikas: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused